Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
eMeM
Navigátor
Příspěvky: 149
Registrován: ned 12.11.2017, 10:39

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od eMeM »

Takisto môže byť vadný senzor na AUTO diaľkové. V prípade že by to bolo v kombinácii s prepínaním denné/ nočné svietenie, tak by to bola prvá vec kde by som hľadal zradu.
gepard75
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: úte 01.04.2008, 16:52

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od gepard75 »

pelesc píše:myslim ze ked mas nastavene svetla na AUTO tak dialkove ti zapnu az nad urcitu rychlost...
Dík za tip, vyzkouším!
TOYOTA Auris TS Hybrid 2017 :-)
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od TomasGT20 »

Me citlivost senzoru funguje idealne jak si predstavuju. Mam to na 0. Auto dalkove taky reaguji dobre, jeste jsem neoslnil.
Co me ale stve, ze nejde prerusit trojblik a musim pockat nez blinkr doblika 3x. Nekdy uz ani nekdy nema cenu davat blinkr zpet, protoze jsem daleko za prekazkou. Na jinem aute mi to fungovalo pekne a jak jsem prepnul packu ihned blikal na druhou stranu.
Toyota Celica ST202, SS, LSD
eMeM
Navigátor
Příspěvky: 149
Registrován: ned 12.11.2017, 10:39

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od eMeM »

Bohužiaľ - trojblik musí byť. Pokiaľ sa nemýlim je to smernica EU.

V servise ti to vedia vypnúť - je to v manuáli.
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od TomasGT20 »

Trojblik at tam klidne je, ale at jde zrusit tehdy kdyz ja pohnu packou. V jinych situacich trojblik vitam.
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 13:15, celkem upraveno 1 x.
sofer
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: pon 18.09.2017, 08:26

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od sofer »

Ale veď na trojblik neprepínaš práčku, len ju posunieš bez prepnutia a ona sa vracia na nulu. Po vrátení na nulu trojblik dobliká.
Toyota Auris TS 1.6 Valvematic 2017 Active Trend+
Honda Civic Aerodeck
Škoda Felicia
Škoda 100
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Naposledy upravil(a) Corolla2014 dne čtv 07.09.2023, 13:14, celkem upraveno 1 x.
sajty
Řidič
Příspěvky: 269
Registrován: čtv 27.07.2017, 16:16
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od sajty »

Mě už z toho auta asi fakt jebne. Dneska jsem si ve zpětném zrcátku všimnul, že mi od výfuku jde jemný bílý kouř. A teď nevím, jestli to je závada na motoru nebo vliv počasí. Když jsem koukal na sousední auta (poskakoval jsem v koloně), tak něco podobného šlo jenom z jednoho Yarisu, co skákal vedle mě. Ty vole to auto je fakt za trest, jeden problém za druhým.
* Toyota Auris TS 2017 Active Trend, 1.6 Valvematic
† Citroën C4 2012 Exclusive, 1.6 HDi, robotická převodovka
pelesc
Člen Týmu
Příspěvky: 16
Registrován: pát 07.07.2017, 10:53

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od pelesc »

Sajty prosim predaj to auto.... a kup si skodovku.

Btw: ja mam tiez noveho aurisa kupeneho v juni 2017, tiez ked je zima mi ide biely dym, je to nove auto...
a ked stojis v kolone ine auta mozu mat system star-stop takze im vobec nic nemusi vychadzat z vyfuku :)
Ak by ti vychadzal cierny dym to je uz horsie...

Btw2: ja som zo svojim aurisom spokojny...
sofer
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: pon 18.09.2017, 08:26

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od sofer »

Corolla2014 - na aurise tie smerovky fungujú rovnako. Po ťuknutí do opačnej strany sa trojblik zruší a nebliká do opačnej strany.
Toyota Auris TS 1.6 Valvematic 2017 Active Trend+
Honda Civic Aerodeck
Škoda Felicia
Škoda 100
sajty
Řidič
Příspěvky: 269
Registrován: čtv 27.07.2017, 16:16
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od sajty »

@pelesc
OT: kolega si koupil ojetou Octávu. Všechno funguje jak má, akorát mu to během dvou měsíců 3x vybrali (xenony, rádio a airbagy). Takže Škodovku do Prahy fakt ne. Druhý kolega šel do ojetého Passatu, tomu to vybrali do 14 dnů. Na kamerovém záznamu bylo vidět, jak zloděj dálkovým ovládáním otevřel auto, vzal si co potřeboval a odešel. Aspoň měl dost slušnosti na to, aby to auto zase zamknul :D. To si člověk nevybere, než mít neustále vykradené auto, to se radši budu trápit s tím svojím Aurisem. Ale už to beru s humorem, na světě jsou horší věci než špatně sešroubované auto.
* Toyota Auris TS 2017 Active Trend, 1.6 Valvematic
† Citroën C4 2012 Exclusive, 1.6 HDi, robotická převodovka
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od kadel »

sajty píše:Mě už z toho auta asi fakt jebne. Dneska jsem si ve zpětném zrcátku všimnul, že mi od výfuku jde jemný bílý kouř. A teď nevím, jestli to je závada na motoru nebo vliv počasí. Když jsem koukal na sousední auta (poskakoval jsem v koloně), tak něco podobného šlo jenom z jednoho Yarisu, co skákal vedle mě. Ty vole to auto je fakt za trest, jeden problém za druhým.
Mel jsi to ohraty? Jestli to nebylo ohraty, tak je to uplne normalni. Ve studenym vyfuku ti to kondenzuje. Je to jen para vody, nic vic.

Pokud to ohraty bylo, tak mas v prdeli krouzky a pali ti to olej. :-D
Naposledy upravil(a) kadel dne úte 28.11.2017, 08:24, celkem upraveno 1 x.
RAV4 HSD FWD
dum
Člen Týmu
Příspěvky: 73
Registrován: pon 29.08.2016, 13:23

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od dum »

sajty píše:Mě už z toho auta asi fakt jebne. Dneska jsem si ve zpětném zrcátku všimnul, že mi od výfuku jde jemný bílý kouř. A teď nevím, jestli to je závada na motoru nebo vliv počasí. Když jsem koukal na sousední auta (poskakoval jsem v koloně), tak něco podobného šlo jenom z jednoho Yarisu, co skákal vedle mě. Ty vole to auto je fakt za trest, jeden problém za druhým.

Nezlob se na mně ale ty jsi opravdu debil.Opravdu budeš mít nejlepší to auto prodat a koupit si něco jiného,nejlépe trojkolku z té se ti dýmit nebude.
Yetti
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 23.06.2016, 09:16
Bydliště: Praha 10

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Yetti »

Taky vám při rozsvícení světel z nich vychází světlo? Je to normální, nebo mám reklamovat? ;-)
Toyota Auris TS 1,6 Valvematic 2016
Odpovědět

Zpět na „Auris“