Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
volodaaaa
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 07.04.2017, 23:56

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od volodaaaa »

ivantt píše:ak chcem otvorit tu hornu plytku priehradku tak trosku zatlacim lavu packu a trochu smerom k vodicovi a, ten plast ostane na mieste a priehradka sa otvori, ale tiez ma to niekedy neposlucha ....
Ak niečo toyota reálne spackala, tak potom je to táto priehradka a celý Toyota Touch.
2017 - : Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic Active Trend+ (2017)
2013 - 2017: Opel Vectra C 1.6 Essentia (2007)
2008 - 2013: Suzuki Ignis 1.3 VVT GLX (2006)
sajty
Řidič
Příspěvky: 269
Registrován: čtv 27.07.2017, 16:16
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od sajty »

Jsem "rád", že nejsem sám. Akorát se teda docela obávám o kvalitu auta, když ani takovou kravinu nejsou schopni udělat pořádně... A ještě jsem si všiml, že vzadu něco vrže, vypadá to, že to je roletka na zakrytí kufru. Moc jsem neměl chuť to zkoumat, ale snad je to ono...
* Toyota Auris TS 2017 Active Trend, 1.6 Valvematic
† Citroën C4 2012 Exclusive, 1.6 HDi, robotická převodovka
Uživatelský avatar
Xfield
Věčnej rejpal
Příspěvky: 611
Registrován: pon 16.08.2010, 09:05

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Xfield »

Přesně tak ....ta malá přihrádka nejde správně otevřít nikdy a autorádio má k dokonalosti taky hodně daleko...snad aspoň u toho Toyota Touch se někdy dočkámě opravy software
_________________________________
RAV4 HSD AWD ;r.v.´18
ex - Auris 1,6 Valvematic ;r.v.´16
ex - Avensis 2,0 D-4D ;r.v.´07
tomikm
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: úte 31.01.2017, 16:03
Bydliště: Tábor

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od tomikm »

sajty píše:Jsem "rád", že nejsem sám. Akorát se teda docela obávám o kvalitu auta, když ani takovou kravinu nejsou schopni udělat pořádně... A ještě jsem si všiml, že vzadu něco vrže, vypadá to, že to je roletka na zakrytí kufru. Moc jsem neměl chuť to zkoumat, ale snad je to ono...
Souhlasím, hybridní pohon vozidla je na jedničku, ale ostatní je nedomyšlené a zfušované, třeba čalounění v kufru a podlaha v kufru, nastavení sedaček (mám 174cm, sedačku posunutou na max. dozadu, ale stejně se nemohu usaditit tak, jak bych potřeboval) a našlo by se toho víc. :cry:
Auris TS Selection Hybrid Bílá Perla 20.7.2017
https://www.spritmonitor.de/de/detailan ... 55736.html
MiBo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1478
Registrován: pon 30.06.2014, 10:49

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od MiBo »

Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2536
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kocúr »

Kokos, dneska štelujem sedenie nanovo.
Dík.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
sajty
Řidič
Příspěvky: 269
Registrován: čtv 27.07.2017, 16:16
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od sajty »

No kromě té pěsti nad hlavou tam nepadlo nic nového... Zaujalo mě video se správným držením volantu, tam musím uznat, že jsem klasický umývač nádobí :-D.
* Toyota Auris TS 2017 Active Trend, 1.6 Valvematic
† Citroën C4 2012 Exclusive, 1.6 HDi, robotická převodovka
MartinHSD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 733
Registrován: stř 24.05.2017, 16:36

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od MartinHSD »

tomikm píše:
sajty píše:Jsem "rád", že nejsem sám. Akorát se teda docela obávám o kvalitu auta, když ani takovou kravinu nejsou schopni udělat pořádně... A ještě jsem si všiml, že vzadu něco vrže, vypadá to, že to je roletka na zakrytí kufru. Moc jsem neměl chuť to zkoumat, ale snad je to ono...
Souhlasím, hybridní pohon vozidla je na jedničku, ale ostatní je nedomyšlené a zfušované, třeba čalounění v kufru a podlaha v kufru, nastavení sedaček (mám 174cm, sedačku posunutou na max. dozadu, ale stejně se nemohu usaditit tak, jak bych potřeboval) a našlo by se toho víc. :cry:
No pokud při 174 cm musíš mít posunutou sedačku na max. dozadu tak to máš hodně dlouhé nohy :-). Já měřím 184 cm a rozhodně ji nemám na doraz, ale já mám raději bližší poses k volantu. Jinak na to, že se dá otevřít loketní opěrka jsem přišel až po půl roce, kdy se mne náhodou otevřela sama jen ta horní část a opravdu to spíše nefunguje než funguje. Spodní dno děleného kufru je také super, tak pevný materiál jsem dlouho v autě neviděl :-). Yaris jej má lepší. Horní dekl je pro mne v pohodě, ale nakonec jsem jej vyhodil a koupil origo vanu do spodní části, která mírně pomohla zvýšit pevnost. Jinak zatím nemám nic co by mne štvalo a nefungovalo jak očekávám. Jak já tak společník z firmy co má stejné auto jsme se shodli na tom, že pozitiva převažují a poměr cena/vlastnosti v případě hybridu je velice dobrý.
Toyota Corolla TS Hybrid 2.0 Selection
Toyota C-HR 1,8 Hybrid Selection Neon Lime by JBL
Toyota Yaris HSD Style 2015 ( ex )
Toyota Auris TS HSD Executive TSS 2016 ( ex ) Toyota Corolla 1,4 WG ( ex )
sajty
Řidič
Příspěvky: 269
Registrován: čtv 27.07.2017, 16:16
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od sajty »

Jj, ty desky vypadají jak polystyren patažený látkou. Já hodil vanu úplně nahoru, ať se mi to hned nezaprasí, když tam něco vyliju. A byl to dobrý nápad, tchýně hodila do kufru košík se zeleninou a ovocem ze zahrádky a něco se tam zmáčklo a šťáva vytekla. Nechtěl bych to dostávat z toho polystyrenu...

Nepraktické je, když potřebuju něco, co je vespod. Tam mám ale pouze povinnou výbavu a gumové koberce na zimu, takže věci, co vytáhnu jednou za rok. No na boku ještě mám aditiva, ale to stačí odhrnout jenom kraj.
* Toyota Auris TS 2017 Active Trend, 1.6 Valvematic
† Citroën C4 2012 Exclusive, 1.6 HDi, robotická převodovka
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2536
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kocúr »

Kocúr píše:Kokos, dneska štelujem sedenie nanovo.
Dík.
Tak žiadna hystéria, sedenie mám na počudovanie vyštelované práve tak ako ten týpek odporúča. Len späťáky nie. Keby som mal v bočných vidieť na štvrtinu auto tak mám priveľký mŕtvy uhol. Už takto občas prehliadnem predbiehajúce auto, a to v nich vidím len kľučky zadných dverí.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
tomikm
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: úte 31.01.2017, 16:03
Bydliště: Tábor

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od tomikm »

Myslím, že za víc jak tři desítky lety za volantem a spoustu set tisíc kilometrů nepotřebuji poradit, jak správně sedět za volantem, ale videa jsou to poučná a zajímavá. Pěst nad hlavou mě pobavila, ale pokud bude někdo za jízdy na rozbité silnici nadskakovat v sedadle na výšku pěsti, tak jede rozhodně hůř než prase. To si myslím, že pan instruktor trošku přepísknul.
Auris TS Selection Hybrid Bílá Perla 20.7.2017
https://www.spritmonitor.de/de/detailan ... 55736.html
tomikm
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: úte 31.01.2017, 16:03
Bydliště: Tábor

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od tomikm »

MartinHSD píše:
tomikm píše:
sajty píše:Jsem "rád", že nejsem sám. Akorát se teda docela obávám o kvalitu auta, když ani takovou kravinu nejsou schopni udělat pořádně... A ještě jsem si všiml, že vzadu něco vrže, vypadá to, že to je roletka na zakrytí kufru. Moc jsem neměl chuť to zkoumat, ale snad je to ono...
Souhlasím, hybridní pohon vozidla je na jedničku, ale ostatní je nedomyšlené a zfušované, třeba čalounění v kufru a podlaha v kufru, nastavení sedaček (mám 174cm, sedačku posunutou na max. dozadu, ale stejně se nemohu usaditit tak, jak bych potřeboval) a našlo by se toho víc. :cry:
No pokud při 174 cm musíš mít posunutou sedačku na max. dozadu tak to máš hodně dlouhé nohy :-). Já měřím 184 cm a rozhodně ji nemám na doraz, ale já mám raději bližší poses k volantu.......
Nemám hodně dlouhé nohy nebo to aspon nepozoruji a nikdy mi to nikdo neřekl. Patřím k lidem, kteří preferují vzpřímenější posez za volantem, kdokoliv po mě sedne do jakéhokoliv auta, prohlásí "jak můžeš takhle rovně sedět". V Aurisu si ale musím opěradlo mírně naklonit, protože mi nestačí max. posuv sedačky dozadu a nakloněním si jakoby víc natáhnu nohy. Výškově mám sedačku nastavenou na max., tím je sedačka trochu vepředu a tím mi nejspíš nestačí krajní mez posuvu.
Auris TS Selection Hybrid Bílá Perla 20.7.2017
https://www.spritmonitor.de/de/detailan ... 55736.html
Uživatelský avatar
erwestquestworks
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: ned 18.10.2015, 17:34

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od erwestquestworks »

tomikm píše:
MartinHSD píše:
tomikm píše: Souhlasím, hybridní pohon vozidla je na jedničku, ale ostatní je nedomyšlené a zfušované, třeba čalounění v kufru a podlaha v kufru, nastavení sedaček (mám 174cm, sedačku posunutou na max. dozadu, ale stejně se nemohu usaditit tak, jak bych potřeboval) a našlo by se toho víc. :cry:
No pokud při 174 cm musíš mít posunutou sedačku na max. dozadu tak to máš hodně dlouhé nohy :-). Já měřím 184 cm a rozhodně ji nemám na doraz, ale já mám raději bližší poses k volantu.......
Nemám hodně dlouhé nohy nebo to aspon nepozoruji a nikdy mi to nikdo neřekl. Patřím k lidem, kteří preferují vzpřímenější posez za volantem, kdokoliv po mě sedne do jakéhokoliv auta, prohlásí "jak můžeš takhle rovně sedět". V Aurisu si ale musím opěradlo mírně naklonit, protože mi nestačí max. posuv sedačky dozadu a nakloněním si jakoby víc natáhnu nohy. Výškově mám sedačku nastavenou na max., tím je sedačka trochu vepředu a tím mi nejspíš nestačí krajní mez posuvu.
Nechápu, také sedím vzpřímeně, jsem vyšší než ty a pokud si posunu sedadlo až dozadu, tak nedosáhnu takřka na pedály :-D Takže musíš mít opravdu dlouhé nohy :-D
Toyota Auris Touring Sports 1.6 FL CVT 01/2016
volodaaaa
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 07.04.2017, 23:56

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od volodaaaa »

erwestquestworks píše:
tomikm píše:
MartinHSD píše:
No pokud při 174 cm musíš mít posunutou sedačku na max. dozadu tak to máš hodně dlouhé nohy :-). Já měřím 184 cm a rozhodně ji nemám na doraz, ale já mám raději bližší poses k volantu.......
Nemám hodně dlouhé nohy nebo to aspon nepozoruji a nikdy mi to nikdo neřekl. Patřím k lidem, kteří preferují vzpřímenější posez za volantem, kdokoliv po mě sedne do jakéhokoliv auta, prohlásí "jak můžeš takhle rovně sedět". V Aurisu si ale musím opěradlo mírně naklonit, protože mi nestačí max. posuv sedačky dozadu a nakloněním si jakoby víc natáhnu nohy. Výškově mám sedačku nastavenou na max., tím je sedačka trochu vepředu a tím mi nejspíš nestačí krajní mez posuvu.
Nechápu, také sedím vzpřímeně, jsem vyšší než ty a pokud si posunu sedadlo až dozadu, tak nedosáhnu takřka na pedály :-D Takže musíš mít opravdu dlouhé nohy :-D
Súhlas. Ja mám 194 cm, sedím vzpriamene, strop mám pri hlave, ale keď dám sedačku dozadu nadoraz, tak podobne, ako kolega, ledva dočiahnem na pedále a nedočiahnem na volant :-)
2017 - : Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic Active Trend+ (2017)
2013 - 2017: Opel Vectra C 1.6 Essentia (2007)
2008 - 2013: Suzuki Ignis 1.3 VVT GLX (2006)
tomikm
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: úte 31.01.2017, 16:03
Bydliště: Tábor

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od tomikm »

Tak mám asi nějaký zkrácený auto :cry:
Auris TS Selection Hybrid Bílá Perla 20.7.2017
https://www.spritmonitor.de/de/detailan ... 55736.html
Odpovědět

Zpět na „Auris“