co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od 1Akiro1 »

Foto
Přílohy
21314480_1641340929233059_4541529431199931830_n.jpg
(47.46 KiB) Staženo 1535 x
21272426_1641340885899730_5941096395820204315_n.jpg
(50.65 KiB) Staženo 1535 x
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od 1Akiro1 »

biscuit píše:prima. vezmu ji. jak to udelame?
Cislo prosim do sz a pokecame
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Jak se ti tohle Akiro povedlo? Když si byl u mě byly sedačky jako nový??? Tohle no za tohle tak minimálně 25, co 25... 50 na holou :-) ne odemně ale od slečny... já bych tě ale rád nakopnul :-) tohle je drastický... co si proboha dělal? Myslim že nekouříš---- jak se tohle... co to je do prdele :-) :biggrin:
:biggrin:
už sem viděl hodně poničených sedaček z celicy, ale tohle je asi numero uno.
Protože sem jich viděl fakt hodně.... z 5g. speciálně bok u řidiče- klasika, tak mam jednu jako novou schovanou doma řidičovu... černá s prošíváním. Ale tu nedám... celicy jsou na sedačku řidičovu 5g fest háklivý, a s poškozenou brutálně klesá cena auta.

Celkem mě pobavil ale jeden inzerát na Subaru XV, bylo za srandovní cenu... všechno supr... ale bok sedačky řidiče i v tomhle autě byl nasračky... musel v něm jezdit nějakej kokot.
Zrovna u XV sem si řikal že to neni možný... ale je to možný :-) neni ten bok tak vystouplej jako u celicy... je to možný... když je člověk kokot. 4 roky a zdemoloval sedačku :-)
Auto se ale prodalo a asi si jí sehnal někde na vrakovišti novej majitel, nebo koupil novou. Ale už jen ta fotka... fujjj co za prase v tom jezdilo---

+ Každej, kdo si mimo mě má sednout do celicy - automechanik atd... tak dostává vážnou instrukci "jak se nasedá" a vystupuje... prostě "bezkontaktně" protože kdo mi prodře mojí, tak mě fakt nehorázně nasere :-)

+ Tu černou z 5g GTi bych byl ochotnej vyměnit za stejně pěknou modrou s mikroplyšem, co mam, jsou tam barevný kostičky jako vzorek, nebo šedou s kostičkama (je jiná než tahle šedá na fotkách, jinej vzor)... jinak ne-e.
+ ale za tu dobu co mam celi tak sem seděl ve všech variantách. - Kůže, šedá látka, modrá/šedá hrubější látka po stranách s mikroplyšem pod zadkem a zádama a černá protkaná. Mikroplyš vyhrál. nejkomfortnější a nejhezčí ne jen vizuálně ale i na "omak"... libovka.
Dokonce má takovou vlastnost že "chroupe" jako čerstvej sníh když se pohneš... tu mam nejradši :-)
Jo na sedačkách sem si vždycky ulítával :-) :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
1Akiro1
Řidič
Příspěvky: 293
Registrován: ned 15.05.2016, 21:31

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od 1Akiro1 »

Tohle nejsou moje puvodni,moje puvodni jsou v aute na tehlech byli ty potahy kozeny.
Proud Owner of:

Celica T18 2.0GT 16v.1990.
My favorite colour is RED.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Jezis ahaaaa :biggrin: no to musel bejt jouda :biggrin: V pohodě nekopnu tě :-) ale stejně by mě zajímalo jestli o tom věděl a ukázal ti to ten prodávající... co je pod... to by mě zajímalo...
Je to strašný teda... to tam jako někdo kdysi uhořel? nebo cooože :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
S4ukendar
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: stř 03.05.2017, 21:43

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od S4ukendar »

Ahoj,

dneska se probudím a krásný den.
Nasednu do auta otočím klíčkem krásně moje 6g Celica zabublá a pomalu se rozjedu do práce.
V klidu si to jedu, tu ejhle chlapík v Nissanu si najíždí do hlavní(po které jedu já) nejspíš aby se rozhlídnul.
Vidím že auto zastavilo, tudíž nezpomaluji a jedu dál.
No a omyl chlapík šlápne na plyn když už jsem v křižovatce a průser je na světě.
Rychle volant do levé strany plus prudká brzda.

Abych to zkrátil, sháním pravý přední blatník, pokud možno originál a nejlépe v červené barvě.
Ostatním variantám se nebráním. :wink:

Obrázek

Poprosím když tak zde nebo nejlépe do SZ.

Díky moc. :wink:
Uživatelský avatar
My-key
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: úte 15.10.2013, 18:20
Bydliště: Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od My-key »

Čau, válí se mi doma nová spojková lamela LUK na 6 gen, nepasuje na superstrut, ale na McPhersony (proto mi zbyla).
Když někdo zazvoní nějaký večer v Praze - Jinonicích, dostane jí za lahvinku vínečka. Je mi to líto vyhodit a posílat to jsem línej.
Hodím sem foto, aby byl vidět kód výrobce.
Mějte se
Přílohy
IMG_5345.JPG
(115.43 KiB) Staženo 2824 x
IMG_5344.JPG
(39.51 KiB) Staženo 2824 x
Naposledy upravil(a) My-key dne úte 19.09.2017, 23:48, celkem upraveno 1 x.
Celica 2.0 GT SS 94
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Joey »

Ahoj, sháním bezpečnostní pásy (s předpínači) řidiče i spolujezdce do Celicy 6g. Díky za případnou nabídku :wink: .
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od garfielld »

Stále sháním řidičovo dveře na 6.gen (klidně úplně komplet), upozorňuji že nesežrané, za poslední rok jsem jich viděl nepočítaně a i když se většina majitelů dušovala, že jsou v pořádku, tak občas byl stav úplně k uzoufání.. :( zároveň kdyby měl někdo vyhřívaný zrcátka, tak bych je vzal taky :)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Krakish
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01.03.2017, 18:00

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Krakish »

Chalani keby mate niekto doma -
klima kompresor na 7a-fe
predny naraznik pre celicu 6g najlepsie v striebornej nech nemusim striekat
taku plastovu matku co drzi ten kryt na rezervu (klampiar mi ju stratil -_- )
a tu odhlucnovaciu penu co je z vnutra na kapote poslite spravu. mal by som zaujem vas toho zbavit :)
Dikicko
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Pavo.B. »

co zbylo, pro Microna nádrž foto, ještě mám jednu horší, střed volantu pokud někdo nebude chtít celý origo kožený zachovalý

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Pavo.B.> Jo tu krásnou nádrž beru a uložim, ta se bude hodit buďto mně nebo někomu jinýmu... střed volantu beru taky, a i tu konzoli s loketní opěrkou- jestli se vyklápí- nikdo neutrh ty 2 páčky vzadu a zobáček v předu- jak to tak bejvá :-) a kůže/koženka je v supr stavu... taky se to může časem někomu hodit...
pošli mi sz s cenou a mobil- i když myslim že ho určitě mam :-) a stavim se
PS: řidičový dveře nemáš? nááááhodou po těch jdu... ale supr cajk stav... ideálně komplet se sklem a elektrikou, bez micro rzi na spodní hraně... netoleruju žádnou rez... špičkovej matroš prostě. :biggrin:

+ Hlavně ale ty sloupky... ty fakt chci :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Pavo.B. »

Poslední nabídka palubky 5.gen v parádní stavu, jak to vyndám z garáže tak už nic nevyndavám
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
MAX-CZ
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: úte 26.09.2017, 18:14
Bydliště: Kroměříž

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od MAX-CZ »

Koupím čidlo ABS pravého předního kola na Celica 6.g (r. 93-99) T20 1,8i 85kW
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Celik »

Nepřebývají někomu disky 7,5x16 s roztečí 5x100, kterých by se člověk zbavil za pár šušňů? Pavučiny, mnohopaprsky, nebo pěkný OEM-disky (Celica 7g, Impreza GT apod.), to je jedno, v horším stavu klidně bez gum? Hlavně aby byly rovný, škrábance a oděrky od obrubníků nevadí. Chci je jen jako nouzovku na druhou sadu pneumatik.
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Odpovědět

Zpět na „Celica“