Sraz na Nových Mlýnech

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu

Kdo by dojel??

Dojedu
4
44%
Nedojedu
5
56%
 
Celkem hlasů: 9

Uživatelský avatar
fannda
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: pon 28.08.2006, 20:23
Bydliště: Brno,Zaječí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fannda »

CharlieCh píše:To je přesně ono, o čem mluvím - člověk do rána chlastá, pak si jde lehnout, a až ho v 9 probudí hic, tak zjistí, že spal na drnu a tudíž krční páteř řve nevolí a k bolehlavu, který sám o sobě může být pěkně záludný, se přidá ještě i škubání a bolest v krční páteři, nebo rovnou v celých zádech. Což je přesně to, co nesnáším....... jako bych vlastních problémů neměl i tak dost :D :D :D , none?
jojo,svatá pravda
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

fannda píše:stan je fajn,ale člověk do svítání chlastá,pak jsi de lehnout do stanu,no a po deváté je takovej pařák...no :D hnus
a kdo říká, že musíš spát ve stanu? si lehni klidně pod strom nebo na louku :P :twisted: nebo jak jsi již zmiňoval do auta ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

fannda: nebo nemusíš spat vůbec a můžeš být pořád vzhůru, to ti taky nikdo nezakáže (snad) :D
Uživatelský avatar
scruupp
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: pát 28.07.2006, 22:54
Bydliště: Dolní Kounice - kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scruupp »

Artie píše:nemáte chlastat =))) problém není ve stanu =) problém je v chlastu :lol:
hele chlast do toho netahej ten za nic nemůže
TOYOTA CELICA 4g 2.0 GTi + BMW 325i Touring (2.5->170k + špéra->radost z jízdy dveřma napřed)
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

scruupp píše:
Artie píše:nemáte chlastat =))) problém není ve stanu =) problém je v chlastu :lol:
hele chlast do toho netahej ten za nic nemůže
a co za to teda může?! Krom těch, co chlastaj, že je jim pak blbě =))
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

2 Artie - Já si teda myslím, že za všechno může drn a tím pádem je(!!!) problém ve stanu. Přece nespím na chlastu, ale na zemi. Docela těžko se to vysvětluje, doporučuji o s o b n í zkušenost, pak mi určo dáš za pravdu...žejo, pánové?

No a s tím Petissovým nespaním....jakže dlouho má ten scuk trvat??? :D

Docela dobrý je ovšem Celerákův nápad se spaním pod stromem, neb "spánek na čistém vzduchu nemůže uškodit". Samozřejmě, pokud je pod tím stromem slušná postýlka, jinak nebrat!! :D :D :D
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

CharlieCh píše: Docela dobrý je ovšem Celerákův nápad se spaním pod stromem, neb "spánek na čistém vzduchu nemůže uškodit". Samozřejmě, pokud je pod tím stromem slušná postýlka, jinak nebrat!! :D :D :D
:onfire: :oha: :bigups: jsem rád že někdo můj nápad ocenil ;) no pokud si nějakou postel dovezeš či obstaráš pod ten strom, fantazii se meze nekladou takže směle do toho :D
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

CharlieCh píše:2 Artie - Já si teda myslím, že za všechno může drn a tím pádem je(!!!) problém ve stanu. Přece nespím na chlastu, ale na zemi. Docela těžko se to vysvětluje, doporučuji o s o b n í zkušenost, pak mi určo dáš za pravdu...žejo, pánové?
Osobní zkušenosti mám, neboj ;) asi jako každej v mym věku =)) a o s o b n í zkušenosti by dali jasně najevo, že raděj peníze vrazím do auta, nebo do sebe/nás =))) umim se bavit i bez chlastu =))) (čímž nechci říct, že to vy neumíte, že blabla...abychom se nechytali za slovíčko =)) že =P =)) znám vás =)) )
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Artie píše:...abychom se nechytali za slovíčko =)) že =P =)) znám vás =)) )
chňap :twisted: ty nás znáš? no nepovídej, to jsou mi věci :P :lol: :wink:
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Celerak2.0Gti píše:chňap :twisted: ty nás znáš? no nepovídej, to jsou mi věci :P :lol: :wink:
No, dost na to, abych si o vás mohla myslet něco dobrýho, ale ne dost na to, abych si o vás myslela něco špatnýho :lol: a jinak vás znát snad ani neci =)))
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

2 Artie - Ale saprlot, mini"toy"party s trošičkou alkoholu jednak nemůže nijak extra uškodit, teda pokud člověk potom nespí na drnu atd... a druhak (toto je fakt boží výraz, už ani nevím, od koho jsem ho okoukal) tak málo peněz se skoro ani neoplatí do auta vrážet.... :D :D :D

2 Celerák - tak to je průser s tou postelí, doufal jsem ve full service homeless car camp Nové Mlýny... :lol:
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

CharlieCh píše:2 Artie - Ale saprlot, mini"toy"party s trošičkou alkoholu jednak nemůže nijak extra uškodit, teda pokud člověk potom nespí na drnu atd... a druhak (toto je fakt boží výraz, už ani nevím, od koho jsem ho okoukal) tak málo peněz se skoro ani neoplatí do auta vrážet.... :D :D :D
když člověk neni pivař, tak to zas taková troška neni =))) (a když chodí často =P =)) ) a já neřekla, že může uškodit, ale dle těch vašich řečí je to tak opít do němoty =))) ale vždyť si dělejte co cete, já vás tu nekárám =)) vám pak bude blbě =)))
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
scruupp
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: pát 28.07.2006, 22:54
Bydliště: Dolní Kounice - kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scruupp »

no nebude jsem zvyklí :P
TOYOTA CELICA 4g 2.0 GTi + BMW 325i Touring (2.5->170k + špéra->radost z jízdy dveřma napřed)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“