ventilátor klimy/topení

vše ohledně modelové řady Carina
Odpovědět
lgresa
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13.08.2017, 10:14

ventilátor klimy/topení

Příspěvek od lgresa »

Ahoj,
mám carinu e, sedan, 1.6 16v, r.v. 1996. Spálil se mi motorek ventilátoru klimatizace / topení, rád bych si sehnal jiný a vyměnil, ale narazil jsem na podstatný problém - nedokážu nikde dohledat, kde se v autě nachází..
Prosím tedy zkušenější o radu, kde mám ventilátor hledat, jak se k němu dostat a bezbolestně ho demontovat. Jinak se do konce léta upeču :-D
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: ventilátor klimy/topení

Příspěvek od jarson »

Pod schrankou spolujazdca je cierny kryt. Ten das dole, potom 3 sroby a mas to cele vonku. Nahradny z nejakeho vraku a hotovka.
Darmo je to Bosch. Tieto auta, co v nich nie je japan, to vyvrhnu. Zaujmave , ze u starsich s vin JT sa toto este nikomu nepokazilo.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
lgresa
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13.08.2017, 10:14

Re: ventilátor klimy/topení

Příspěvek od lgresa »

Dík za radu! Jsem blb, pod kastlík mě vůbec nenapadlo se podívat :-D
Každopádně ani u mě motorek neodešel, byly tam zpečené zkratované kabely.. Motorek jako takový funguje v pohodě dál.
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2083
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: ventilátor klimy/topení

Příspěvek od jarson »

Takze vybavene :D .
Inak konkretne s tymto som ani ja nemal problem. Raz som to rozoberal, ked po buracke zacal byt ventilator hlucny. Nasiel som iba listie v tej silonovej turbine ci jak to nazvat, inak nic. Preventivne som premazal a bolo to ok. Preto viem , ze ja tam mam motorcek od bosh.
Rozoberal som ale jednu havarovanu japonku a tam bol japonsky. Bolo vidiet ze je nejaky kvalitnejsi ten vetrak celkovo, ani len nesustil, proste ticho.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Odpovědět

Zpět na „Carina“