2017? PECM + bude i soukromej meeting jen toy klubu? :-)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

2017? PECM + bude i soukromej meeting jen toy klubu? :-)

Příspěvek od micron »

Celkem by mě zajímalo jak to bude tenhle rock... PECM by se měl každej povinně účastnit, i když tady žádný info nejsou?? Nebo sem slepejš...
http://pecm.forumfree.it/?t=73445515
Chápu že je to "něco jinýho" než campy... ale měly by sem "orgáni" dát nějaký info, např. pro ty co nechtěj bejt v hotelu, a nevyžadujou takovej komfort... jako jestli vůbec jako můžou??? přiject někam... atd... Já třeba mam "hotelů až po krk" po 5 letech makání v hotelu, navíc sem z Prahy a nevidim důvod cálovat, když sem tu doma- "za humny".... a zajedu se rád vyspat k sobě domu- proč takovej luxus nevyužít že :-)
Ovšem abych nebyl za somroně :-) tak na oplátku nabízim 5 míst ke spaní "zdarma" u mě na Barrandově, parking no problemo... Takovej "mama, nebo spíš papá micronův hotel ****" No prostě 6 lidí se u mě v pohodě vyspí vč. mě., možná navíc pár míst u bráchy, taky na barrandově.... Tak to mě tak napadlo... :biggrin: + ten má vlastně i tak obrovskej balkon, že by se tam vešla celá smečka kempuchtivých celicářů...
kemping- na balkoně a výhled na celou prahu... romantika. :biggrin:
Dalo by se zařídit...
Neee dokonce ke mně se vejde 7 lidí... 1 rozkládací pohovka pro 2 + postel pro 2 + sklopný TV 2j křeslo do lážo plážo polohy + 1 křeslo taky ultra sklopný s podnožkou. Vše velmi komfortní. :biggrin: Za to ručim. Akorát se bude muset větrat... jinak dojde kyslík :-) :biggrin:
Pár metrů je Albert, dobrá čína a nebo geniální pizza U Benedikta http://www.pizzaubenedikta.cz, dovoz zdarma :-) případně sushitime, 4 benzinky kdyby někomu došel benzín nebo nastala ropná krize :-) :-) No prostě komfort **** :biggrin:
Sice to pak bude vypadat "na oko" jako že sem si tu udělal ukrajinskou ubytovnu :-) aleeee co je komu kurva do toho :biggrin:


Aaaa ha tak koukám že sem se opravdu přehlídnul... je to vedle... slepejš, ale to nevadí.... :biggrin: stejně sem se prdlajs dozvěděl i vedle...

Každopádně něco podobnýho by mohlo nabídnout víc lidí.... pokud maj možnost... protože takovej mega meeting v Praze už pak nebude doooost dlouho....

Ale třeba nejsem vítán? No ne že bych vyžadoval bejt vítán :-) Ale jen sem třeba někoho nasral, což možný je.... nic neni nemožný- TOYOTA :biggrin: nebo naopak sem někoho nenasral totálně, takže na tom budu muset zapracovat... tzv. NIGHT-MARE.... jestliže nemá těch pár tykvý pohromadě--- aby si to spočítal...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017? PECM + bude i soukromej meeting jen toy klubu? :-)

Příspěvek od micron »

Nebo jako cooo ??? No tak cooooo ???? :biggrin: asi to chce začít řešit ty TYKVE :biggrin: Tykvoidi retardní... :biggrin: a nejnebezpečnější je tykvoid engine checker.... :biggrin: :biggrin:

Ne přinejmenším by to bylo fakt trapný... nepozvat lidi odsud... a byla by to ostuda.... tak nehorázná ostuda že tohle no prostě nemam slov...
Možná si někdo myslí že je jedinej kdo sedí na balíku.... to netušíš jak velkej balik je pod mojí prdelí... a proto se mi nelíbí to co děláš... tvuj balík prostě klesá... míří do prdele... proč? no protože to nechápeš...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017? PECM + bude i soukromej meeting jen toy klubu? :-)

Příspěvek od micron »

No tak člověk se musí zoznamit s těma drsnýma hochama... aby kdyžtak pomohli v případě problemu.... ja mam rad klid... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017? PECM + bude i soukromej meeting jen toy klubu? :-)

Příspěvek od micron »

Ptostě bych si přál aby tahle akce proběhla romanticky... Aby to byl nezapomenutelnej zážitek z roku 2017 na Prahu a krásný auta--- + + + :biggrin: a JE HODNĚ KRÁSNÝCH AUT KROMĚ MUSTANGŮ....TY UŽ NUDĚJ--- :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017? PECM + bude i soukromej meeting jen toy klubu? :-)

Příspěvek od micron »

FORmat c:// AND ALL FUCKS.... DANKE FUR ECHO :biggrin: STUPID MOTHERFUCKERS!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“