Problémová funkčnosť reproduktorov Avensis

Když na autě něco nefunguje a netýká se to přímo konkrétního modelu
Odpovědět
Mariiio74
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08.05.2017, 17:08

Problémová funkčnosť reproduktorov Avensis

Příspěvek od Mariiio74 »

Ahojte klubáci, vlastním Toyotu Avensis r.v. 2007, problém nastáva keď zapnem rádio počas jazdy ( ale už sa to stáva aj keď stojím ). Musím mať zapnuté reproduktory len na ľavej strane, nakoľko reproduktory v pravo sa samovoľne vypínajú ( respektíve začnú oba naraz chrčať, vypadávať ) Niekedy zasa normálne naskočia ale po chvíli znovu chrčanie a takto stále dookola. Rozobral som dvere myslel som si že je iba nejaký kontakt zle zapojený ale sú tam konektory, ktoré boli pevne pripojené. Vybral som rádio B9010 aby som sa pozrel či nieje zozadu nejaký zlý kontakt, hýbal som s káblami a problém žiadny !. Viete mi niekto poradiť kde by mohol byť ešte problém že prečo chrčí pravá strana...... Som už fakt bezradný....!!! ZA ODPOVEDE VOPRED ĎAKUJEM! :blush: :blush:
E_D
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 23.06.2016, 13:26

Re: Problémová funkčnosť reproduktorov Avensis

Příspěvek od E_D »

Měl jsem podobný problém a taky Avik 2007.
Když jsem vyndal radio, tak konektory byly ok, ale i tak jsem je prostriknul kontaktolem. Dal jsem zpatky a blblo to porad. Nakonec jsem hybal s kabelama dole a zjistil ze to ma vliv. Zalovil jsem dole pod radiem ve změti kabelů a tam jsem našel konektor (spousta dratu na kazdy strane) nalepeny suchym zipem na dno. Da se nahmamtat pod radiem aniz by se vyndalo a i vytahnout. Kdyz jsem s tim hybal tak jsem zjistil ze je to presne tahle spojka. vytahnul jsem ji ven, prostriknul kontaktolem, vratil a od ty doby to hraje tak jak ma a nemam problem.
Avensis T25 kombi 2.0 D4D 93kW r.v. 2007 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy - obecné“