KONEČNĚ JE DOMA!!!

veškeré novinky na trhu
Pavko
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: ned 15.04.2007, 22:15
Bydliště: Zubří

Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!

Příspěvek od Pavko »

Ano servis dělám v NJ a jsem velmi spokojen, už tam mám domluveno i C-HRku na garančku, kdyby prodávaly Toyoty tak beru určitě od nich, jenže mě poslali na prohlídku C-HR do Ostravy a děs-běs, tak jsem zajel právě do Tsucha, kde jsem bral předtím Aurise a opět nezklamali.
TOYOTA Auris 1,4 D-4D SOL LIGHT BLUE MICA,
C-HR ACTIVE 1,2 turbo NEBULA BLUE
Uživatelský avatar
indet
Manager Týmu
Příspěvky: 432
Registrován: pon 25.03.2013, 19:57

Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!

Příspěvek od indet »

OK rozumím. Hodně lidí ještě doporučuje Zlin, ale nebyl jsem tam tak těžko posoudit.
AUR 10, OCT II, VER 13
Obrázek
Uživatelský avatar
VADER_DA
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: ned 22.01.2017, 10:01
Bydliště: Praha

Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!

Příspěvek od VADER_DA »

Pavko píše:Taky mám od nich C-HR a nesetkal jsem se s takovým přístupem, předtím jsem tam bral Aurise a taky spokojenost, to kdyby jsi zažil jednání v Ostravě na dni Toyoty, tak bych se nedivil, proto radši zajedu do Prahy i když jsem z valach. Tak si ji užívej v pohodě. Pavko
No my jsme si jí právě v rámci TOYOTA víkendu objednali a závazně rezervovali. A jak jsem psal - bylo to domluvené na konkrétní auto a o žádných lištách se nám prodejce nezmínil... Ale co už - hlavně, že je auto doma a postupně si na něj zvykáme.
Uživatelský avatar
VADER_DA
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: ned 22.01.2017, 10:01
Bydliště: Praha

Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!

Příspěvek od VADER_DA »

Tak dneska jsem ho poprvé protáhnul přes Prahu v ranním provozu do práce a ta jízda byl opravdu požítek. Potěšílo mě, že jsem tolik nevnímal každej kanál a každou díru (a že jich na té trase je opravdu habaděj) - 18" kola v kombinaci s dobře nastaveným podvozkem toho opravdu hodně spolknou a člověk pak nemá pocit, že jede po polňačce na trakaři - schválně jsem zvědavý, jaké to bude, až se trochu ochodí tlumiče - zatím jsou nové a tedy hodně tvrdé. A pak jsem zjistil, že na plynu musí být opravdu lehká noha - jenom tak to s citem šolíchat a pak auto jede jedna radost. Motor má krásný zvuk - doslova přede jako spokojené kotě a auto poslouchá na slovo - v městském provozu ideální. Samozřejmě jsem si taky zkusil rychle vypálit z křižovatky, nebo vyjet prudký kopec a to stojí za to - motor sice opravdu hodně zařve, ale auto za plynem vystřelí a krásně akceleruje. Není to samozřejmě na nějaké závodění, ale pro tyhle účely je to ideální. Zajímavé je, že auto má místo klasického otáčkoměru budík, který ukazuje, jak zabírá který motor - CHG, ECO a POWER. Dle manuálu se doporučuje jezdit v první polovině režimu ECO, čož se v městském provozu při dodržování 50ky v pohodě dá zvládnout. Průměrná spotřeba sa pak drží kolem pěti litrů, což na takhle velké a těžké auto vůbec není špatné. Schválně za jak dlouho se nám podaří vyjet nádrž...
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!

Příspěvek od Kocúr »

Ohľadom učenia sa jazdenia s automatom, aby si nechytal grif so spojkovou ľavou nohou a pravou kvaltpákovou rukou. Nauč sa jazdiť s ľavou nohou pokrčenou v kolene alebo s chodidlom opretým o "odpočívací" došľap nad podbehom, a pravú ruku nenechávaj na kvaltpáke ale drž ňou volant alebo ju dávaj na stehno pravej nohy - najlepšie vôbec je nepoužívať ani lakťovú opierku, vtedy sa dlaň tak nejak sama pýta na hlavicu radiacej páky. Časom to dostaneš do podvedomia.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
Uživatelský avatar
VADER_DA
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: ned 22.01.2017, 10:01
Bydliště: Praha

Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!

Příspěvek od VADER_DA »

To už je celkem v pohodě - to už tak nějak zvládám. Spíš manželka s tím má problém...a hlavně ta si pořád myslí, že má tank a bojí se, že se s tím nikam nevejde, takže do zatáček si najíždí opravdu hóóódně velkým obloukem a nedej bože když někde na užší silnici proti nám jede trochu větší auto :shock: :D :D

Jinak jsme už párkrát v Praze - Kunraticích potkali brášku - stříbrnýho s černou střechou. Není to náhodou někdo z vás?
MiBo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1471
Registrován: pon 30.06.2014, 10:49

Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!

Příspěvek od MiBo »

Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!

Příspěvek od Jakub Krčma »

V Průhonicích jsem byl vždy spokojen... Tak se snad jednalo jen o nešťastnou shodu okolností...
Uživatelský avatar
VADER_DA
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: ned 22.01.2017, 10:01
Bydliště: Praha

Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!

Příspěvek od VADER_DA »

No za 14 dní je tam HYBROUŠ objednanej na servis a přezutí na letňáky, tak jsem zvědavej...
Odpovědět

Zpět na „Novinky u toyoty“