světlomety

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
zboril
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 05.05.2016, 23:03

světlomety

Příspěvek od zboril »

Dobrý večer jsem 3 měsíce hrdým majtem vozu Toyota Yaris Verso03 1.4 d4d.
mám problém z levým přednim světlometem po prasknutí žarovky a výměně obou předních žarovek se mi jeden ze světlometu zakalil. Navíc jsem musel nechat seřidit světlomety. Nevím zdaly koupit celý nový světlomet popřipadě oba dva, nebo jestly se dá ten jeden nějak vyleštit. A také mě zajímá zdaly můžu koupit do vozu žarovky které mají žár až 200 stupňů.
Děkuji za odpovědi, můžu popřipadě připojit i foto
Uživatelský avatar
skorec
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pát 09.09.2016, 13:40

Re: světlomety

Příspěvek od skorec »

zboril píše:Dobrý večer jsem 3 měsíce hrdým majtem vozu Toyota Yaris Verso03 1.4 d4d.
mám problém z levým přednim světlometem po prasknutí žarovky a výměně obou předních žarovek se mi jeden ze světlometu zakalil. Navíc jsem musel nechat seřidit světlomety. Nevím zdaly koupit celý nový světlomet popřipadě oba dva, nebo jestly se dá ten jeden nějak vyleštit. A také mě zajímá zdaly můžu koupit do vozu žarovky které mají žár až 200 stupňů.
Děkuji za odpovědi, můžu popřipadě připojit i foto
foto napovie...žar 200 stupnu? - neviem kolko ma bezna ziarovka znie to ale sialene, to ake ziarovky tam chces/planujes dat? :lol:
Verso Executive '15 / 1.6 D-4D / 17" Anthracite / Touch 2 / White
Suzuki Bandit '12 / GSF-650S / Givi V35 / White
ex-Suzuki Swift '05 / 1.3 GLS / 15" OZ Superturismo WRC / White
zboril
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 05.05.2016, 23:03

Re: světlomety

Příspěvek od zboril »

Mam tam bosh h4 nic specialniho a stejne se mi neustale jeden svetlomet jako by palil
Uživatelský avatar
skorec
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pát 09.09.2016, 13:40

Re: světlomety

Příspěvek od skorec »

zboril píše:Mam tam bosh h4 nic specialniho a stejne se mi neustale jeden svetlomet jako by palil
svetlomet s predpisanou ziarovkou by predsa mal znasat prevadzkovu teplotu.
Zahrievanie moze vznikat aj prechodom el.prudu ak je privodny vodic,konektor, stycny kontakt spinavy, na prd (zly spoj) noo odporucam skontrolovat technikom, inak mozno riskujes poziar...:-/
Verso Executive '15 / 1.6 D-4D / 17" Anthracite / Touch 2 / White
Suzuki Bandit '12 / GSF-650S / Givi V35 / White
ex-Suzuki Swift '05 / 1.3 GLS / 15" OZ Superturismo WRC / White
zboril
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 05.05.2016, 23:03

Re: světlomety

Příspěvek od zboril »

Ja se chystam vymenit celi svetlomet a uvidim protoze neni originalni a necham si poradit a dam zkontrolovat i elektriku v aute
Odpovědět

Zpět na „Verso“