Odblokování centrálu na IS 220

Když na autě něco nefunguje a netýká se to přímo konkrétního modelu
Odpovědět
Hans berserker
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 28.09.2016, 16:23

Odblokování centrálu na IS 220

Příspěvek od Hans berserker »

Při použití DO se otevřou jen dveře (zámek) řidiče, ostatní dveře musím otevřít zevnitř. Ty ale potom jdou DO zase zavřít a zavřou se i při jízdě. Od předchozího majitele jsem se dozvěděl, že si to tak nastavil schválně, ale že už neví jak to odblokovat.
Jak se to dá odblokovat? Zámky v ostatních dveřích cvakají, takže to asi nějak jít musí, ale z manuálu jsem správný postup nevyčetl.
Díky za radu.
Uživatelský avatar
Keksisce
Člen Týmu
Příspěvky: 74
Registrován: úte 17.11.2015, 17:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Odblokování centrálu na IS 220

Příspěvek od Keksisce »

:arrow: Pomocí diagnostického počítače jde to udělat. Obvykle to je možná ještě udělat pomocí dálkového ovladače, ten pokyn musí být napsaný v manuálu.
www.hybrid-servis.cz - diagnostika, oprava autoelektroniky, oprava a servis hybridů, půjčovna Priusů. (Praha)
Hans berserker
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 28.09.2016, 16:23

Re: Odblokování centrálu na IS 220

Příspěvek od Hans berserker »

Na diagnostice jsem to měl, ale tam mi řekli, že se musí vyměnit řídící jednotka ... a 12K se mi za výměnu fakt dávat nechce.
Tak jako tak už se mi párkrát podařilo otevřít na DO všechny dveře, jen sem si to zase asi zablokoval.
Podle manuálu se mi to ale stále nedaří ... není v něm třeba někde překladatelská chyba?
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Odblokování centrálu na IS 220

Příspěvek od MatGO »

12k :D taketo firmy treba davat niekde na blacklist, napis teda aspon kto sa snazi takto zarobit.
Za 20$ kupis cinsku repliku diagnostickeho kabla, ktora podporuje vacsinu funkcii originalnej diagnostiky. Zrejme sa to bude dat nastavit aj nejakou kombinaciou tlacitiek, no zhlavy ti nepoviem..
Ked nieco najdem, dam vediet, pripadne pozrem aspon v ktorom menu sa to nastavuje cez pc.
Pokial je to takto nastavene, ostatne dvere by mohli ist otvorit dvojklikom alebo pridrzanim tlacitka.. vyskusaj..
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
Hans berserker
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 28.09.2016, 16:23

Re: Odblokování centrálu na IS 220

Příspěvek od Hans berserker »

Ani dvojklik ani přidržení tlačítka nefunguje. Když přidržím tlačítko déle tak se stáhnou všechny okna.
pastika
Navigátor
Příspěvky: 130
Registrován: úte 31.12.2013, 23:28

Re: Odblokování centrálu na IS 220

Příspěvek od pastika »

Vy skoušej tento postup,možná ti to pomůže
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... en#p290640
Hans berserker
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 28.09.2016, 16:23

Re: Odblokování centrálu na IS 220

Příspěvek od Hans berserker »

Díky za radu, ale tohle bohužel nepoužiju, už jenom kvůli tomu, že nedám klíč do spínačky, protože mám bezkontaktní klíč.
Ale i tak díky ...
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy - obecné“