FJ Cruiser ALL_ABOUT

vše ohledně modelové řady Land Cruiser

Made IN?

USA
2
33%
Canada
0
Žádná hlasování
Japan
4
67%
 
Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

já bych chtěl přeměřit motor... resp by mě zajímalo, jestli by se tam vešel motor 3.0 D4D z LC 120... v budoucnu bych měl zájem o FJ, ale jen s timhle motorem... proč? protože máme průměrnou spotřebu 8.5l a to jezdí dost po městě... takže bych to nechal swapnout z nějakýho bouranýho cruiseru... otázka je, jestli se tam ale vejde... FJ má spoustu dílů, resp je postavenej na platformě LC120... takže i s dílama za pěkný prachy by neměl bejt problem... jen ten sympatickej motor tam prostě FEST chybí...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
aywo
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 18.11.2010, 11:35

Příspěvek od aywo »

Nazdar pani,,,, polka mozgu mi nechyba,,,, kua teda dufam ze ju mam.... Kupil som FJ Cruiser,spotreba umna akosi moc rolu nehra teda aspon som nauceny na vissiu spotrebu,mal som ISUZU Trooper 3.0TDI a v meste zral 13 litrov nafty,teraz mam FJ 4.0 automat a spotreba v meste pri normalnej jazde tj.nenakladam mu na podlahu ale zas urcite dole kopcom nedavam neutral,proste klasicka jazda v meste a mam to za 12 litrov,vyrobca udava pri automate co je moj pripad 13 litrov,a maximalka konci pri 180 km,zapne sa omedzovac a stvrtka plynu este ostava,ani sa nedivym ved mam skoro kolme celne sklo takze aerodinamike moc neprida.Skusal som dialnicu Bratislava Trnava,pokial sa dalo tak co to dalo tych 180 tam aj naspet vobec som ho nesetril,no a spotreba mi vysla neuveritelnych 10,5 litra,,,zrichlenie je teda kua divoke takze nahanat sa s osobakom je uplne v pohode ale potom ide aj spotreba hore to je pravda,v zakrute sa to vobec nenaklana co som u off roadu prijemne prekvapeny,proste si to aj napriek svetlej vyske mozete riadne rezat do zakruty ,navise to ma blokovaci system ktory stale pracuje a ak auto v zakrute zaznamena nebezpecne hodnoty samo si pribrzdi koleso ktore potrebuje aby co najviac eliminovalo moznost smyku ci prevratenia,vazne osobak,no ale uznavam ze ten diesel by bol vhodnejsi,,,Inak je to paradna jazda v terene dokaze riadne kusky aj neupravena seriovka.
http://www.youtube.com/watch?v=g-13yio8h4s
Takze som maximalne spokojny je to super vozitko....
Uživatelský avatar
švihák
Řidič
Příspěvky: 222
Registrován: stř 04.06.2014, 10:59
Bydliště: Praha

Re: FJ Cruiser ALL_ABOUT

Příspěvek od švihák »

Ahoj všem. Prosím, není tu někdo z Prahy 4 s FJ? Pozvu na kafe a pokec.
Potřebuju malý test, jestli se mi to velký auto vejde do vrat společných garáží :)
Díky!
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“