Toyota celica t20 neštartuje

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
RelaxingDay
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pon 25.07.2016, 13:37

Toyota celica t20 neštartuje

Příspěvek od RelaxingDay »

Caute,,, stala sa mi taka vec a neviem si rady, týžden moja celica stala,,, niekto jej strhol ŠPZ asi nejaky vandali... Ale dnes rano, som normálne naštartoval, a išiel do Modry, vsetko išlo fajn ako som sa zastavil na pumpe, a chcel znova naštartovať otáčky začali skákať a lietať na voľnobehu, ked som pridal na neutráli otáčky vyleteli a ako padali padli skoro az na nulu a vrátili sa spat,, kde stále kolísali, tak slm to odniesol do servisu, bolo mi povedané ze tesnenie pod hlavou, ale nezdá sa mi to,,, ako som vyliezol zo servisu a chcel naštartovať, auto sa uz nezobudilo....starter točí, ale nic sa nedeje s autom som zažila nemal žiaden problém neviete co LACNEJŠIE by to mohlo byt...
Za každú odpoved som nensmierne vďačný :)
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Toyota celica t20 neštartuje

Příspěvek od Myfune »

Já ti asi nejspíš neporadím, ale zkus napsat ještě to jak moc se v tom autě vůbec dovedeš pohrabat. Zda jsi naprostý laik a nebo jestli s vrtáním se v motorech máš zkušenosti a máš na to i nějaký ten odbornější vercajk. Nebo chceš jen určitou nápovědu aby jsi v servisu mohl upozornit že by mohl být problém v tom nebo v tom? Ono by to pomohlo lidem co tomu tady rozumí v tom, že by lépe věděli co ti vůbec poradit a co ne. Nicméně jedna z věcí co je důležitá je si vyblikat chybové kódy. Zkoušels?
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: Toyota celica t20 neštartuje

Příspěvek od Kubrt »

Přílohy
error_kod_2.gif
(10.93 KiB) Staženo 1163 x
error_kod_1.gif
(16.26 KiB) Staženo 1163 x
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
RelaxingDay
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pon 25.07.2016, 13:37

Re: Toyota celica t20 neštartuje

Příspěvek od RelaxingDay »

Som skor laik, garáž nemám a veľa si toho sám nespravím, v servise na mna pozreli a videli ten motor prvýkrát,
Sorry ze som neskoro odpísal len mi nic na mail nedošlo..
Takze to pôjde v Bratislave k max motošport... Ktory sa na takéto gt zaujímajú :)
Ale dakujem za odpovede
Odpovědět

Zpět na „Celica“