Koupě Previe

vše ohledně modelové řady Previa
Camry4Ever
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: sob 02.04.2016, 12:16
Bydliště: Praha

Re: Koupě Previe

Příspěvek od Camry4Ever »

Tak určitě. Koeficienty a zemi původu stranou. Mít na výběr mezi autem s a bez koule (mezi jinak stejnými na pohled vozy) tak volím tu druhou variantu: já totiž mám na výběr! :)
Toyota Camry 2,4 VVTi, 2003, 240K, šla do světa :(
Toyota Previa 2,4 VVTi, 2006, automat, 7 míst, pussywagon! :)
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Koupě Previe

Příspěvek od Tomiq »

Ideální by bylo, zjistit, zda předchozí majitel má éčko :)
Kořen slova Toyota je Toy!
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Koupě Previe

Příspěvek od Tomiq »

A jinak vzhledem k tomu, že já kouli nutně potřebuji, volil bych s koulí, páč sám jsem ji musel dodělávat, což byly další náklady.
Kořen slova Toyota je Toy!
kodiak69
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26.05.2016, 10:10

Re: Koupě Previe

Příspěvek od kodiak69 »

Camry4Ever píše:Mobile taky nikdo doufejme nepřeceňuje. Jde o to, že na něj denně čumí stovky soukromníků s chutí udělat dobrý kauf a další stovky překupníků a opravdu dobré nabídky se tam dlouho neohřeji - sám jsem už pár krát volal na již prodané auto.

Každopádně lepší auto ze země, kde jsou silnice silnicemi, a kde to řidiči nepřeháněji, což ČR opravdu není.

Přemýšlím, jak nejlépe si udělat výlet do co nejvíce Německých autobazarů. Úplně všechna auta na internetu nejsou.
DavidDDD píše:Když jde o silnice, tak nejezdi do DDR :mrgreen: ale jo, jde o vkus každého soudruha, ale na Previi (hledání po Německu) to chce 2 roky prázdnin :D prostě je jich málo :( Každopádně přeju dobrý výběr, držím palce :)
Nejkrásnější kus (dle foto) jsem nedávno viděl na jedné aukci (provoz 3/06 s 102tis.km.) v excelentním stavu, ale nafta.
Odpovědět

Zpět na „Previa“