Problemy s MK4

vše ohledně modelové řady Supra
Odpovědět
Miro0812
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20.10.2015, 20:02

Problemy s MK4

Příspěvek od Miro0812 »

Ahoj, nedavno som kupil lavostrannu Twin turbo MK4 s automat prevodovkou a mam s nou niekolko problemov. Asi najzavaznejsim je dost nizky vykon, rozhodne to teda nie je tych 239kw co to malo mat. Mal som Mitsubishi Eclipse '95 seriovku s 104kw a tato Supra mi pripada snad este lenivejsia. A s tym je (aspon podla mna) spojene aj to, ze ked idem bez plynu, len na volnobehu obcas ma tendenciu motor zdochnut, akoby proste nemal otacky. Stava sa mi to hlavne pri cuvani ale obcas aj pri dobrzdovani pripadne rozbiehani sa. Supru nemam dlho takze som sa este poriadne ku vymene komponentov nedostal ale ked som pisal typkovi od ktoreho som ju kupoval povedal ze jemu to zacalo robit poslednou dobou, ale ze vymena palivoveho filtra a hadiciek, ktore su popraskane by to mala spravit. Co myslite? Bude to len takato drobnost alebo nieco vaznejsieho? Nejake skusenosti? Jo a druha vec, zistil som (samozrejme ze az po tom ako som ju doviezol domov) ze je poskodena palivova nadrz a kvape z nej benzin cize by to chcelo novu, tak ak ma niekto neposkodenu na predaj tak by som ju bral.
Dik
Uživatelský avatar
Elvis
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 14.07.2004, 13:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Problemy s MK4

Příspěvek od Elvis »

Miro0812 píše:Ahoj, nedavno som kupil lavostrannu Twin turbo MK4 s automat prevodovkou a mam s nou niekolko problemov. Asi najzavaznejsim je dost nizky vykon, rozhodne to teda nie je tych 239kw co to malo mat. Mal som Mitsubishi Eclipse '95 seriovku s 104kw a tato Supra mi pripada snad este lenivejsia. A s tym je (aspon podla mna) spojene aj to, ze ked idem bez plynu, len na volnobehu obcas ma tendenciu motor zdochnut, akoby proste nemal otacky. Stava sa mi to hlavne pri cuvani ale obcas aj pri dobrzdovani pripadne rozbiehani sa. Supru nemam dlho takze som sa este poriadne ku vymene komponentov nedostal ale ked som pisal typkovi od ktoreho som ju kupoval povedal ze jemu to zacalo robit poslednou dobou, ale ze vymena palivoveho filtra a hadiciek, ktore su popraskane by to mala spravit. Co myslite? Bude to len takato drobnost alebo nieco vaznejsieho? Nejake skusenosti? Jo a druha vec, zistil som (samozrejme ze az po tom ako som ju doviezol domov) ze je poskodena palivova nadrz a kvape z nej benzin cize by to chcelo novu, tak ak ma niekto neposkodenu na predaj tak by som ju bral.
Dik

sorry ze ti do toho kecam, ale ty si kupis taketo auto, ktore ma +-20 rokov a ani tam automaticky nevymenis vsetky filre a tekutiny? Potom sa nechas opit rozkom o popraskanych hadickach...
Obrázek
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Problemy s MK4

Příspěvek od Mattyno »

Není to náhodou ta oranžová s nápisem supra na bocích z ČR?
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Problemy s MK4

Příspěvek od Idaho »

Mattyno píše:Není to náhodou ta oranžová s nápisem supra na bocích z ČR?

Jestli je to ona tak se ani nedivím :D:D
Uživatelský avatar
Oli21
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: pon 07.11.2011, 21:54
Bydliště: Myjava, SR

Re: Problemy s MK4

Příspěvek od Oli21 »

Samozrejme že to je ona.
Pokiaľ viem tak už je znova na predaj.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Problemy s MK4

Příspěvek od Idaho »

že by majitel přišel na to jak je zválená a co bude stát jeji uvedení do "rozumného" stavu? :D:D
Odpovědět

Zpět na „Supra“