Jaké stěrače?

vše ohledně modelové řady Celica
wong
Věčnej rejpal
Příspěvky: 545
Registrován: pon 28.02.2005, 01:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké stěrače?

Příspěvek od wong »

Vilda píše:ahoj, máte někdo tip na dobrý stěrače?
na jaře jsem koupil narychlo v hypru a vcelku děs-běs.
dik
Uz to pisu asi po 150te, ale nevadi. Opakovani je matka moudrosti.

Zajed si do Globusu-Baumarktu, tam najdes sterace v cervenym obalu ve tvaru bananu. Cena za 1ks 179Kc. Je to imitace Bosch Aero. Kupoval jsem je v kvetnu, ale stale stiraji perfektne, TISE, neskacou, proste parada 8)
Dokonce i po suchym skle - kdyz se nedivas, tak nepoznas jestli jsou pusteny nebo ne.
Kdyby mely vydrzet jenom rok (a k tomu uz maji ty moje docela blizko), tak je to super kup za tu cenu.
A navic vypadaji dobre :wink:
crashed :'-( Toyota Carina II 1.6 GL ...prodana
Nissan Primera 1.6 LX (P10)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Dneska přiklusaj nový stírátka DENSO.... díky PavoB a HASPA shopu. Už jsem bral Lambdu denso a celice pomohla megaaaa www.haspa.cz (muj oblíbenej shop) (měl jsem originály mnoooooogo let a byly skvělý, pak jsem měnil za nějaký obyč a ty vrzaly a nestíraly... back to classic... DENSO 245 / 250.... ty stávající sice metou ale už maj tak 2 roky po výslužbě :-) 550,- ale stojí to za to... origo. Dneska co jsem se díval byly původní připečený ke sklu... zajímavý 8) připečený stíraj dobře ale zmrzlý nahovno :lol: Denso je vůbec značka značek... alternátory motha fucka :lol: BEST :inlove: DENSO a svíčky máme taky I Love Denso :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“