Previa II D4-D, 85kW - aktuální - koupit?

vše ohledně modelové řady Previa
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Previa II D4-D, 85kW - aktuální - koupit?

Příspěvek od Tomiq »

P1040886.jpg
(213.79 KiB) Staženo 1840 x
Tak já vám tu naší holku taky ukážu.
Poznámka k těm sedačkám: Já myslím, že to nic moc vypovídat nemusí. Co jsem viděl inzeráty a samotná auta, byla rozervaná většina. Podle mě záleží hlavně na tělesné stavbě a způsobu nastupování řidiče. Někdo to rozerve po 50ti tis., někomu to vydrží do smrti.
Kořen slova Toyota je Toy!
lub
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: pát 12.06.2015, 09:49

Re: Previa II D4-D, 85kW - aktuální - koupit?

Příspěvek od lub »

hm, pěkná. když jsem v létě vybíral, tak takováhle zelená někde od Berlína byla taky v hledáčku. a evidentně solidní kus. není to náhodou ona? co mě odradilo bylo to 6 místné uspořádání. my jezdíme v šesti, ale pravou židli prostřední řady mám pryč a dozadu se pohodlně leze, aniž by se cokoli sklápělo a hlavně je pak místo ní ještě dost prostoru pro bagáž.
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Previa II D4-D, 85kW - aktuální - koupit?

Příspěvek od Tomiq »

Není od Berlína, je z Nettetalu od Holandských hranic. Je bohužel 6ti místná, ale taková trága to není. Doteť jsem měl 8mi místného Experta a v 8mi jsem najel asi tak 1% jízd a v 7mi 2%. Zatím mi to takhle vyhovuje. Možná bych v budoucnu sehnal tu prostřední sedačku, abych mohl dát 5 míst a měl kufr jako jeden prostor.
Původně jsem jel pro jednu, která byla blíž, byla levnější, mladší a míň najeto, ale tahle to vyhrála.
Kořen slova Toyota je Toy!
Uživatelský avatar
Elvis
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 14.07.2004, 13:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Previa II D4-D, 85kW - aktuální - koupit?

Příspěvek od Elvis »

Tomiq píše:Není od Berlína, je z Nettetalu od Holandských hranic. Je bohužel 6ti místná, ale taková trága to není. Doteť jsem měl 8mi místného Experta a v 8mi jsem najel asi tak 1% jízd a v 7mi 2%. Zatím mi to takhle vyhovuje. Možná bych v budoucnu sehnal tu prostřední sedačku, abych mohl dát 5 míst a měl kufr jako jeden prostor.
Původně jsem jel pro jednu, která byla blíž, byla levnější, mladší a míň najeto, ale tahle to vyhrála.
ak mas 6 miestnu original, neviem ci to len tak spravis na 7miestnu - dovod su opierky ruk, ktore zavadzaju strednemu sedadlu. Ale mozno sa mylim, treda skusit
Obrázek
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Previa II D4-D, 85kW - aktuální - koupit?

Příspěvek od Tomiq »

Opěrky rukou jsou dole během 10ti vteřin. Je to jeden šroub. Sundal jsem je na sedadlech, kde trvale vozím dětské sedačky.
S úchytama v podlaze také problém není, akorát se musí vysekat díry do koberce.
Jeden z problémů je, že uprostřed musí být užší sedačka, kterou nemám. Nejbližší je v Polsku. Zatím, ji nepotřebuju natolik, abych do ni investoval
ty prachy za dopravu
Druhý problém je legislativní. Předpokládám, že pokud je auto 6timístné, je jedno, v jakém uspořádání jsou sedačky. Ale 7 najednou tam raději dávat nebudu, aby nebyl nějaký průser.
Kořen slova Toyota je Toy!
Odpovědět

Zpět na „Previa“