Lexus LS 400 abs+trc

modelové řady značky Lexus
Odpovědět
Uživatelský avatar
David.306
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 27.09.2006, 10:34

Lexus LS 400 abs+trc

Příspěvek od David.306 »

Ahoj mam Lexus LS400 z roku 1992 a zacalo mi ted svitit abs a trc off,nevite co by to mohlo bejt?Odeslo cidlo abs?Sovisi s trc?Dekuji
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Lexus LS 400 abs+trc

Příspěvek od Idaho »

David.306 píše:Ahoj mam Lexus LS400 z roku 1992 a zacalo mi ted svitit abs a trc off,nevite co by to mohlo bejt?Odeslo cidlo abs?Sovisi s trc?Dekuji

hlásí chybu čidla abs - kontrola trakce snímá otáčky z čidel abs takže to spolu uzce souvisí
Uživatelský avatar
David.306
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 27.09.2006, 10:34

Re: Lexus LS 400 abs+trc

Příspěvek od David.306 »

a prosimte,jeste bych mel dotaz.na motoru neco cvaka,pripada mi ze to jsou vstriky,je to mozny u tohoto motoru? nebo je mozny,ze cvakaj ventily? popravde,necekal bych problemy u tohoto motoru.najeto cca 350t.km.nebo je to v pohode? diky.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Lexus LS 400 abs+trc

Příspěvek od radohanno »

co se závad týká chce to načíst čísla chybových kódů....Pak se dovíš co řešit.
Cvakání v motoru je věc která nová nebo to cvakalo vždy. Ony vstřiky slyšet jdou. Je to takové slabé cvakání jasně ohraničené.
350 tisíc je dost velký nájezd. Někdy motor vydrží víc jindy míň. Auto má svoje roky a tím pádem už s ním budou jen problémy.
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Lexus LS 400 abs+trc

Příspěvek od Idaho »

David.306 píše:a prosimte,jeste bych mel dotaz.na motoru neco cvaka,pripada mi ze to jsou vstriky,je to mozny u tohoto motoru? nebo je mozny,ze cvakaj ventily? popravde,necekal bych problemy u tohoto motoru.najeto cca 350t.km.nebo je to v pohode? diky.
Ano cvakaj ventily, málokdo ma na servis takovéhleho auta a málokdo ho umí udelat.. takže lidi na to kašlou a vetšina proste nemá seřízenou ventilovou vuli. Pak jsou tu experti co "..jich meli furu a u všech ty hydra takhle klepou"... :(
:D:D
Uživatelský avatar
David.306
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 27.09.2006, 10:34

Re: Lexus LS 400 abs+trc

Příspěvek od David.306 »

Ne tak to jsou opravdu vstriky.Ventily jsou ok
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Lexus LS 400 abs+trc

Příspěvek od Idaho »

David.306 píše:Ne tak to jsou opravdu vstriky.Ventily jsou ok
\jak na to přislí? změřili ventilovou vuli???? ( nebo jen poslechem protože se jim nechtělo sundavat víka a srát se s tím?? :D )
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Lexus LS 400 abs+trc

Příspěvek od radohanno »

Idaho píše:
David.306 píše:Ne tak to jsou opravdu vstriky.Ventily jsou ok
\jak na to přislí? změřili ventilovou vuli???? ( nebo jen poslechem protože se jim nechtělo sundavat víka a srát se s tím?? :D )
:biggrin: To jo....Taky bych to chtěl vědět. Já tahal Lexuse po horách a údolích a chtěl od odborníků vědět co mi blbne v motoru???? Nikdo nic. Rad plnou nůši. Vyhozené peníze za kompletní diagnostiku a proměření všeho. Přišlo se na některé problémy kol zteřelých hadiček a pod. Ale že mám vysypaný a prolezlý výfuk ,na to nepřišel nikdo až Já :lol: .... :bomb: Stačilo ucpat dírku a polovina problémů je fuč. Až koupím nové :o ,doufám že bude klid. A projevy Brblání motoru a hlučné jakoby ventily nebo vstřiky.Každý chtěl už dělat GO. ????? Bohužel V8 je zřejmě náchylný, když jeden výfuk má jiné vlastnosti než druhý???
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Odpovědět

Zpět na „Modelové řady“