zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
ewzen
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pát 20.11.2015, 16:30

zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od ewzen »

Dobry den,
pred mesicem jsem koupil ojetou Toyotu Verso 2.0 diesel r.v. 2012 a teprve nedavno jsem zjistil, ze asi ma navigaci :), ma tlacitko "MAP NAV". Bylo to pro mne docela prijemne prekvapeni, ktereho jsem si vubec nevsiml kvuli praci. Po zmacknuti tlacitka na navigaci system napise, ze navigaci nema. Zkusil jsem dohledat nejake informace o ni, pravdepodobne mam Touch&Go 59026. Na oficialnich strankach Toyota jsem nasel, ze ji lze aktualizovat jenom potrebuji zjistit Device ID z nabidky navigace. To se mne zjistit nepodarilo, protoze v "Obecne" chybi polozka "Informace o systemu" ani podobny nazev. V nabidce Obecne je pouze Language, Beep (On), Display captured image (On), Animation (On) a Delete personal data. Pod odstranenim nic dalsiho neni, sipky nahoru/dolu jsou neaktivni. Netusite nekdo jestli tento model ma mit navigaci nebo ne? Pokud ano, jak zjistim Device ID?
Predem dekuji za radu.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od aczasa »

Nemas pripojeny / zakoupeny modul Touch and Go.... mas jen panel s radiem a to vse.... Musel bys dokoupt krabicku touch&go a pripojit pod radio.
Soukrome doporuceni...... vubec na to nemysli pokud nejsi bohaty...
Back in Czech.
ewzen
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pát 20.11.2015, 16:30

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od ewzen »

aczasa píše:Nemas pripojeny / zakoupeny modul Touch and Go.... mas jen panel s radiem a to vse.... Musel bys dokoupt krabicku touch&go a pripojit pod radio.
Soukrome doporuceni...... vubec na to nemysli pokud nejsi bohaty...
Koukam ze tento modul stoji kolem 9500-12000,-. Tak na to opravdu nemam :D. Jednoduzsi bude koupit za par kacek drzak na mobil a pouzivat mobil jako navigaci.

Diky za info.
mytago
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: pon 23.11.2015, 23:27
Bydliště: Pardubický kraj

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od mytago »

Je to tak, tlačítko mapnav je na panelu dotykace TOUCH vzdy. At mas navigaci nebo nemáš. Útěchou ti muze byt to, ze origo navigace nemá moc pozitivní recenze (nekvalitní grafika apod.)
xvasek
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: pát 10.01.2014, 22:00

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od xvasek »

Mno, já bych neřekl, že ta navigace je drahá - vlastně ani nevím, že by někdo nabízel do nějakého auta levnější. Ale že stojí za prd je pravda, vyřešil jsem to držákem na mobil za 500Kč a navigace v mobilu zadarmo bude mnohem lepší. Je na výběr (dle mojí osobní preference) z:

Offline maps and Navigation (android, iOS, mapy OSM, budoucnost nejistá - vyjdou nové mapy?, bývalý Be-on-Road)
Be-on-Road (android, iOS, mapy OSM, nyní vlastní Sygic a používá tam svůj engine)
Map Factor (android, mapy OSM, svobodná aplikace, častá aktualizace map, ideální pro lidi, kteří do OSM přispívají - když opraví místa, rychle se jim to vrátí)
Here (všechny platformy, vlastní dříve komerční mapy)
Google Mapy (mají hlasové zadávání, což je super a často používám pro krátké trasy, slabší offline funkcionalita, ale bacha, tahají po polňačkách vhodné spíš pro Rav4 nebo HiLux)
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od aczasa »

Vis jak.. ten modul je jakz takz, problem je v tom, ze mapa stoji 3ku a aktualizace kazdy dalsi rok zase trojku.... da se obcas nejaka aktualizace preskocit, ale stejne je to vzdy trojka za aktualizaci.. :-( Coz nepotesi.... Takze toyota navigaci jako takovou proste nebrat, pokud nejsi nejak motivovan ji mit a dostatecny "ari peka vatanen"....
Back in Czech.
Uživatelský avatar
progym
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: sob 05.01.2008, 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od progym »

...má pravdu předsedo :lol:

Hele Štěpáne, jak ti vlastně vrčí ta Venza?
Viděl jsem ji v poprvé v létě na dovči a docela se mě to líbilo 8)
Žigul 2105
Renault 5 GT Turbo 1985
Fanouš 1,3 1989
Opel Vectra 1,6i 1995
Octavia combi 1,6i 1999
Toyota Avensis Verso 2,0 4D4 2003
Toyota Verso 1,6D-4D 2015
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od aczasa »

Ahoj Jardo, no je to masakr..... Jako nesliboval jsem si mnoho, ale ta V6 a dokonce i s tim automatem co mam je docela hrave auto. Az temer neuveritelne na to, ze to je "amerika". Trochu skoda (rozumej jedina zachrana mych papiru tady v USA) je, ze je omezovac na 5ce a 6ce na 110mph. Ale i tak je to dostacujici. Na ten velky rozvor je to v zatackach hbite a pri "semimanualnim" razeni je s tim bezva svezeni do i z kopce v zatackach. Spotreba je realne kolem 9.5 - 11 litru benzinu (tedy cca 23.5 mpg) a to pri cene $1.8 za galon je uz neco jako vyzva to podrzet ve vyssich otackach. :-) Par chyb to rozhodne ale ma. Jakmile cokoliv das do uloznych kapes, tak to vetsinou zpusobi vibrace a rezonanci, takze materialy jsou takove..... jak to vystihnout.... malo robustni. dekorace palubky jakz takz, ale snadno se to poskrabe treba klicema nebo cimkoliv jinym.... asi bych si dokazal predstavit predni sedaky s mnohem lepsim bocnim vedenim. Sezeni vzadu prima a i za mnou je dost mista pro druheho me, takze bezproblemu. Je to jen 4 osobova verze, paty clovek uprostred uz je tak trochu "navic". Kufr opet stehovaci vuz a se sklopenyma sedackama je to skoro dodavka. Kola jsou poradny 20ti palce a pri spravnem husteni (35 - 38psi) je to prijemny svezeni. Ted nam tady v SC zacala "ukrutna zima", coz predstavuje -1 C rano a cca 10 - 12C pres den, takze pomalu jako spravny debil z USA pokukuji po modulu vzdaleneho startu a zahrati auta. :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
progym
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: sob 05.01.2008, 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od progym »

Kuwa Štěpán, co děláš v Sacramentu? :lol:
František je doma nebo jste tam fšichni? :wink:
...a natrvalo nebo dočasně?

Myslel jsem, že jak pojedu někdy na Sněžku, tak tě přiložím a dáme někde na boudě pivčo :xmas:
Žigul 2105
Renault 5 GT Turbo 1985
Fanouš 1,3 1989
Opel Vectra 1,6i 1995
Octavia combi 1,6i 1999
Toyota Avensis Verso 2,0 4D4 2003
Toyota Verso 1,6D-4D 2015
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od aczasa »

SC - cti South Carolina... :-) A jsem tady uz asi rok pracovne a snazim se detem doma venovat co nejvic. Takze minimalne jednou za kvartal doma na deset, ctrnact dni. Moc velkou radost z toho nemam a zacina to byt oc tezky, protoze Mojdas - druhe mensi zvire - zacina byt k pouziti a je s nim taky sranda, takze skype hovory moc nepomahaji.....
Kazdopadne jiz zvazuji definitivni navrat - ac stale neni uplne na poradu dne - nejpozdeji pristi rok v Srpenci, protoze Fandas pujde do skoly.... Zatim se snazim nasbirat nejake body do CV - jako byl v emerice a neudelal moc velkou ostudu - a taky nejaky ty zeleny potvory - dolary..... Jo a na vanoce a novej rok jsem doma, takze kdybys jel kolem.. :-))))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
progym
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: sob 05.01.2008, 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od progym »

Rozumím....
Před mnoha lety (ještě v minulým století) jsem odešel na pár měsíců do Rakouska abych se po 6 letech vrátil :D
Rajch a Amer je samozřejmě rozdíl, ale fandím ti a prozatím nás stále živí zlaťáky, takže pokud je možnost vylepšit skore, tak proč ne.

Vánoce mám posvátný, chci být s rodinkou, čumět na pohádky, cpát se dobrotama abych je potom v tréninku zase musel vymakat :cry:
Výročák s horolezcama už v Krkonoších proběhl a já ho letos stejně prokaučoval.
Pokud příští rok budeš doma, tak v Litomyšli přibrzdím a zvu tě na fajn večírek na Richtrovky s malým výšlapem přes Sněžku a Lučárnu. :lol:
Žigul 2105
Renault 5 GT Turbo 1985
Fanouš 1,3 1989
Opel Vectra 1,6i 1995
Octavia combi 1,6i 1999
Toyota Avensis Verso 2,0 4D4 2003
Toyota Verso 1,6D-4D 2015
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: zobrazeni Device ID u Touch&Go 59026

Příspěvek od aczasa »

Hmm... vecirek na Richtrovkach.. tomu se temer neda rici ne.. :-) Zvlast kdyz bych teoreticky mohl byt zase v Javoraku. No, odlitam nekdy 7.1. takze cokoliv mezi 21.12 a 7.1. je Lihomysl a krnose taky...
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Verso“