Triko s logem klubu - výroba sítotisk

zviditelnění, propagace klubu...

mam zajem o klubove tricko vyrabene pomoci sitotisku

ano
13
93%
ne
1
7%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od biscuit »

a nejhorsi ze vseho jsou trpaslici. ty potvory vam vlezou vsude. a strasne rychle se mnozi. ja je chytam. zrovna vcera jsem chytil dva. jednoho na varenou bramboru a druheho na skvarek...

a jimmi je taky takovej trpaslik. vzdycky pocka, az se neco dostane do urcity faze a pak to zkousi dostat na samej zacatek. my tomu v hantyrce rikame prenesene kazisuk. von to treba mysli dobre, ale dovede s tim strasne nasrat...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od Jimmi »

Jo, to jsem já 8)
Chci dvě trička, jedno široký krátký, jedno úzký dlouhý.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od biscuit »

ted nevim jestli chces jedno na telo a druhy na pindoura, nebo ma bejt jedno pro tebe a druhy pro synatora :shock:
pro tebe l a pro kluka xl? problem je, ze vetsinou jsou ta tricka do dylky i sirky primo umerne rostouci... ze tobe kupovala tricka manzelka? :blush: uz te necham, neboj :-)

zatim teda takhle (nesrovnalosti hlaste):

Obrázek

triko:
Obrázek
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od Myfune »

A nemohl by jsi tu udělat zase odkaz na excelovskou tabulku jak to bylo při Toyota srazu Na Kopci? Tvoje současná tabulka mě diskriminuje. A jen pro úplnost připomínám pro co jsem hlasoval:

Beru 2 ks triček ve variantě "na rukávu". Dle mého názoru je to mnohem praktičtější.

Hlasoval jsem "Ano" a moje preference jsou heterosexuální. Uff doufám že jsem odpověděl na všechno co jsi chtěl vědět biscuite :lol:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od biscuit »

ahoj, logo nebude nikde, bude jen old toyota na prsou, tak jak je videt na poslednim obrazku.
do tabulky te zanesu sam. jen mi prozrad velikosti tricek.

navrhuji, ze kdyz se akce povede a budou vsichni spokojeni, muzeme nechat udelat dalsi trika s jinym tematem, treba klubovym. ale navrh a schvalovani je tady na dlouhy lokty vetsinou a ja uz nemam co na sebe :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od Myfune »

biscuite do jisté míry si za to můžeš sám. Nebuď takovej demokrat a buď trochu vůdce co rozhodne. Když už jsi se pustil do marketingového průzkumu, tak by ti mělo být jasné, že nelze jedním produktem uspokojit všechny. Co kdyby jsi prostě udělal tři varianty, které uspokojí většinu oslovených respondentů a pak se prostě jen udělala tabulka kde by si dotyční objednali možné varianty a velikosti.

Já jinak chci s nápisem na levém rukávu, protože to je prostě prďácký a basta. Velikost XL. Jinak mi neva ani černé ani bílé ani červené. Ale když už jsme u torho, tak auto mám stříbrné. A možná by jsi se divil, ale třeba bych si v případě tří variant triček neobjednal jen jedno, ale třeba od každého jedno. A nebo od každého po dvou kusech, protože když se jedno zamaže, tak než se vypere a usuší, tak říkáš správně že by musel člověk běhat nahatej. To ti to vážně nemyslí alespoň trochu obchodně? Čím více se přeci vyrobí, tím zajímavějších cen se dá dosáhnout u výrobce ne? A cena to je to co určí moje možnosti v objednání.

A řeknu to tak že každej kdo si objedná, tak prostě pošle zálohu, aby bylo jasné že to myslí vážně. Nemám strach že by jsi ty love zbalil a zdrhl s nima, protože to zase takovej pakl nebude a za druhé vím do které hospody chodíš :-D

Jinak je mi jasné, že když se vyrábí více druhů, tak to nemusí mít tak pozitivní vliv na cenu jako když je to všechno na jedno brdo, ale na druhou stranu se dnes spusta firem nezaobírá tím kolik kusů od čeho ale celkovým objemem obchodu a z toho teprve vyvozuje finální cenu. Ale klidně tu nahoď ceník, že třeba od tolika kusů je to za tolik a od tolika za tolik a třeba to pak klesne na dvě varianty. I když jsme vybíravý, tak se když jde o ušetření domluvit dovedeme.
Naposledy upravil(a) Myfune dne čtv 20.08.2015, 15:09, celkem upraveno 1 x.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od biscuit »

hele, moje demokracie vcera dosla az tak daleko, ze jsem rekl, ze se na to muzu vysrat. takze jestli nekdo chce triko, tak jak je na obrazku, muze, jinak nemohu slouzit. napis na rukavu triko nesmyslne prodrazuje a vse komplikuje (cenove stejne, jako znak na prsou).

co se tyce barev tricek, mas na vyber z cele palety barev viz zde:
http://www.james-nicholson.de/de/herren ... 002-black/
muze byt ale horsi dostupnost, takze jestli si vyberes ruzovou v xlku a my vsichni na tebe budeme cekat, tak si me neprej :-)

to jsem tu vcera vsechno mel rozepsany, nez jsem to smazal, kdyz me nasral kazisuk.
v tabulce to pak udelam tak, ze cisla budou mit barvu trika.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od Myfune »

Měl bych jednu prosbu na admina, jestli by mohl u Jimiho změnit status z věčného rejpala na kazišuka, když vlivem těchto událostí věčnej rejpal ztratil na aktuálnosti :-D
A za sebe tu pak chci říct, že tedy emblém na rukávu oželím, ale tejden budu plakat a co se týká barvy trička tak preferuji "lilac" http://www.james-nicholson.de/de/herren ... 002-lilac/ a velikost xl a množství 2 ks. A platim penězma.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od Jimmi »

Helé.... já jsem sice šťoural, ale kazišuk, to teda ne :!:
Budu muset promyslet ty velikosti.
P.S. Výběr barev je dost děsnej, navíc některé nejsem schopen vůbec dešifrovat (aubergine...). Asi půjdu taky do tý růžový
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od destabilizator »

Jimmi píše:Helé.... já jsem sice šťoural, ale kazišuk, to teda ne :!:
Budu muset promyslet ty velikosti.
P.S. Výběr barev je dost děsnej, navíc některé nejsem schopen vůbec dešifrovat (aubergine...). Asi půjdu taky do tý růžový
Aubergine je lilek :D Po chlapsku: "fialova" ;)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Triko s logem klubu - výroba sítotisk

Příspěvek od Jimmi »

To sice možná jo, ale na těch stránkách i žlutá vypadá spíš jak žabinec. A to mám skoro profi monitor 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“