Servis Jihlava

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
ježek2
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: úte 25.03.2014, 16:56
Bydliště: Jihlava

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od ježek2 »

...a je potřeba AUTORIZOVANÝ servis ?
V Jihlavě přistavili loni halu Volvo - takže to asi bude ten jiný prodejce,pod kterým to bude ...
Čepo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1030
Registrován: úte 12.01.2010, 13:42
Bydliště: Opavsko

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od Čepo »

Na záruční opravy ano.
Toyota Corolla E 12, 1,6 VVTi, 5HB, 05/2006 ex
Toyota Auris 1,6 Valvematic Luna, VSC+TRC, 5HB, červená 3R3, 06/2010
Toyota Yaris III, 1,0 VVTi Active 5HB červená 3P0, 08/2012 "Mixérik"
profa123
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 20.12.2012, 16:17

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od profa123 »

No, Toyota Jihlava prodává a servisuje i značku Volvo a prý si ještě přibere Ford.
Pokud jde o záruční servis značky Toyota, tak ho dělá dál, jen bude spolupracovat s jiným dealerem této značky, aby to mohli dělat oficiálně.
Takže tam na záruční servis klidně můžete vyrazit, já se tam brzy také chystám, proto jsem si to u nich zjišťoval.
Mám z toho radost, protože se mi nechce měnit servis, tady jsem byl vždy maximálně spokojen, zkusil jsem např. Emila Freye na Černém mostě v Praze a sice vše v pořádku, ale musím říct, že v Jihlavě je ten přístup daleko příjemnější a také poskytnou více informací a rádi poradí i věci, které pro ně finančně nejsou tak výhodné, ale pro mě, jako majitele v danou chvíli lepší.
Takže prosím všechny jejich stávající zákazníky, aby na ně nezanevřeli, stejně jako já, podle mne si to nezaslouží.
Čepo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1030
Registrován: úte 12.01.2010, 13:42
Bydliště: Opavsko

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od Čepo »

2 profa123
Proč mám pocit jako by to psal někdo z Toyoty Jihlava? :D Pokud je to dobrý a seriózní servis tak mu zákazníci neubydou a když nalezl řešení na záruční opravy taky dobře pro zákazníka. Já jezdím do servisu 100 km a to z důvodu, že jsem u nich v servisu spokojen s kvalitou práce a přístupem.
Toyota Corolla E 12, 1,6 VVTi, 5HB, 05/2006 ex
Toyota Auris 1,6 Valvematic Luna, VSC+TRC, 5HB, červená 3R3, 06/2010
Toyota Yaris III, 1,0 VVTi Active 5HB červená 3P0, 08/2012 "Mixérik"
profa123
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 20.12.2012, 16:17

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od profa123 »

No, když jsem to dopsal a přečetl jsem si to po sobě, tak jsem si říkal, že tento dotaz asi přijde :D
Ale ne, opravdu nejsem z Toyoty Jihlava, žiju v Praze, ale jezdím tam už léta a táta, který je z Litomyšle, tam jezdí také a máme od nich už x-tou Toyotu a jsme fakt spokojení. Tak se jim v této situaci trochu snažím pomoci, alespoň tak, že sem dám nějaké informace.
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od Haky »

Dneska jsem jel okolo a už měli sundaný všude ty velký znaky Toyota. To nevypadá dobře. :?

Pěkně mě štve přístup centrály Toyoty, nechápu proč likvidujou tolik kvalitních servisů. S Toyotou Rozkoš jsem byl maximálně spokojenej. Nejbližší autorizovanej servis je 1h jízdy daleko. Takže kvůli blbý garanční prohlídce zabiju celý odpoledne (2h cesta, 2h servis). A když se mi cokoliv v Jihlavě v záruce pokazí, tak odtah do Brna. Fakt super. Jihlava je krajský město, opravdu je nechápu. S Toyotou jako autem jsem spokojenej, ale příště si možná koupím Mazdu, abych měl servis zase v Jihlavě...
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
profa123
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 20.12.2012, 16:17

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od profa123 »

Tak jsem včera volal do Toyoty Jihlava kvůli garančce a dozvěděl jsem se že fungují dál.
Spojili se s jiným prodejcem budou dělat dále garanční servis i prodej nových Toyot jako doposud.
Takže nemusíš jezdit jinam, zavolej si k nim a servis budeš moci mít i nadále v Jihlavě.
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od Haky »

Ok, díky za info, garančku mám až v červnu, tak si pak zjistím aktuální informace. Nechápu ale proč sundali znaky Toyota, když se s někým domluvili na spolupráci. Nevíš prosím kdo to je?
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
b27
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: stř 24.12.2014, 17:24

Re: Servis Jihlava

Příspěvek od b27 »

znaky sundali protože neautorizovaný servis nemůže používat aktuální logo výrobce, ale pokud si dobře všimneš tak na hale už loga zase jsou :-)
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“