Kvalita MOL ČR

máte pozitivní / negativní zkušenost s nějakou čerpací stanicí? Tak tady jste správně ;)
Odpovědět
v.lesuk
Člen Týmu
Příspěvky: 73
Registrován: pát 24.10.2014, 09:02

Kvalita MOL ČR

Příspěvek od v.lesuk »

Chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s našim novým MOL ČR?

Dnes jsem bral v Praze na Barrandově Diesel Premium s extra aditivy za 35,9 Kč/l a včera Natural 95 tchýni.
Na stojanech píšou u každého paliva že je s aditivama. A diesel premium je s extra aditivama.

A ještě když přijedete k benzínce tak Vám nabízí zaměstnanec že Vám natankuje. Všichni na něj valili oči.

Zajímalo by mě jak je to s kvalitou a od kud nafta pochází, hlavně ta premiová.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od aczasa »

MOL je nastupce ENI. Benziny i nafty pochazeji z ceske rafinerske a jsou identicke s temi co mela ENI... zatim....
Back in Czech.
v.lesuk
Člen Týmu
Příspěvky: 73
Registrován: pát 24.10.2014, 09:02

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od v.lesuk »

aczasa píše:MOL je nastupce ENI. Benziny i nafty pochazeji z ceske rafinerske a jsou identicke s temi co mela ENI... zatim....
I ta premiová nafta? OMV max který je taky dražší tak je z Rakouska. Neřikej že za 35,9 Kč/l je to obyčejná česká nafta s nějakými extra aditivy. Na jejich webových stránkách o premiové naftě zatím nepíšou. Zkusím zjistit více informací...
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od destabilizator »

To myslis ten MOL co je na Barrandove misto Lukoilu? Oni maji i premiovy paliva? Na totemu maji jen naturbujon a naftu, nic jinyho, ne? Nikdy jsem u nich nebyl, tak se ptam :)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
v.lesuk
Člen Týmu
Příspěvky: 73
Registrován: pát 24.10.2014, 09:02

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od v.lesuk »

destabilizator píše:To myslis ten MOL co je na Barrandove misto Lukoilu? Oni maji i premiovy paliva? Na totemu maji jen naturbujon a naftu, nic jinyho, ne? Nikdy jsem u nich nebyl, tak se ptam :)
Ano místo Lukoilu. Barrandov snad byla první benzínka kterou předělávali. Premiová paliva prý maji jen na Barrandově a snad ještě někde v ČR. Postupně se prý budou předělávat všechny benzínky. Někde jsem to četl. Neptal jsem se.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od aczasa »

MOL je temer tak aktivni jako CEZ s elektrikou.... Od ENI mi prislo, ze jsou koupeni a prebrani MOLem, Lukoil to taky prodal MOLu, takze budeme madarsko benzinove.. :-) A proc by nemeli mit premiovky.... Eurooil je ceska rafinerska a taky maji svoji premiovou naftu a benzin.
Back in Czech.
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od destabilizator »

aczasa píše:MOL je temer tak aktivni jako CEZ s elektrikou.... Od ENI mi prislo, ze jsou koupeni a prebrani MOLem, Lukoil to taky prodal MOLu, takze budeme madarsko benzinove.. :-) A proc by nemeli mit premiovky.... Eurooil je ceska rafinerska a taky maji svoji premiovou naftu a benzin.
Vsak jen at maji, ale mohli je mit i na totemu, kterej je velkej jako krava a jsou tam jen 2 nudlicky. Na druhou stranu Shell a OMV si ty premiovy ceny prekryvaji z nejakyho duvodu reklamni plachtou :blush:
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od Luke_Luke »

MOL pod sebe vzal Lukoil, Slovnaft a Papoil.
Agip se bude prejmenovavat v druhe vlne, u nas Agip(Eni) je zatim nedotceny.

U Lukoilu ten benzin byl kvalitni a cena byla ok, snad se ta kvalita udrzi.
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od aczasa »

Myslis jen nazev u pumpy, vid? Protoze oficialni prevzeti MOLem jiz probehlo.
Back in Czech.
rafkař
Manager Týmu
Příspěvky: 429
Registrován: stř 07.09.2011, 16:38

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od rafkař »

LukOil měl úplně obyčejný neaditivovaný benzín i naftu stejně jako kterákoliv soukromá čerpačka, takže o kvalitě nemůže být řeč. Jo měli standartní palivo tečka :D
RAV4 HSD AWD 2018
ex-RAV4 4gen 2.0 Multidrive Valvematic 2013
rafkař
Manager Týmu
Příspěvky: 429
Registrován: stř 07.09.2011, 16:38

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od rafkař »

aczasa píše:MOL je temer tak aktivni jako CEZ s elektrikou.... Od ENI mi prislo, ze jsou koupeni a prebrani MOLem, Lukoil to taky prodal MOLu, takze budeme madarsko benzinove.. :-) A proc by nemeli mit premiovky.... Eurooil je ceska rafinerska a taky maji svoji premiovou naftu a benzin.
Eurooil není Česká Rafinérská, vlastní to Čepro (české produktovody) před každém plnění cisterny se bere z lávky vzorek který se uchová po dobu měsíce kdyby byl problém aby se vědělo kdo to začal. A do své nafty nedávají meřo takže je super...
RAV4 HSD AWD 2018
ex-RAV4 4gen 2.0 Multidrive Valvematic 2013
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od Luke_Luke »

rafkař píše:LukOil měl úplně obyčejný neaditivovaný benzín i naftu stejně jako kterákoliv soukromá čerpačka, takže o kvalitě nemůže být řeč. Jo měli standartní palivo tečka :D
Kvalitou v ceskych luzich a hajich myslim to, ze tam neni prebytecna voda, ze ikdyz jsem tam natankoval, tak jsem bez problemu v -25°C nastartoval, nikdy mne auto nezradilo kvuli paliva, ucpanemu palivovemu filtru na ceste a tady tyhle dalsi nepodstatne veci :-)
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od Luke_Luke »

aczasa píše:Myslis jen nazev u pumpy, vid? Protoze oficialni prevzeti MOLem jiz probehlo.
Ty detailisto jeden :-)
Rádi bychom Vás informovali, že od 31. července 2015 se 125 čerpacích stanic Agip v České republice stane součástí sítě MOL Group," stojí na webových stránkách Eni.
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Kvalita MOL ČR

Příspěvek od aczasa »

NJN.... nenadelam nic. :-)
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Palivo“