Vrakoviště Bystročice

kde jsou, jak jsou vybavená a jaká je obsluha
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Vrakoviště Bystročice

Příspěvek od Stan »

Jedny mlhovky na 5gen čeldu jsem i s držákama a páčkama pod volant kupoval na bazošu za 1500. Jedné chyběla uvnitř patice a jedno sklo bylo lehce ťuklý.
Teď se objevila čelda u Olomouce
http://auto.bazos.cz/inzerat/48067582/P ... -77-kw.php
Byl jsme tam, vzal mlhovky bez držáků za 1200. Už předtím mě po telefonu informovali, že si mám donýst vlastní nářadí a vymontovat si to. Ale kurva dojel jsem tam v 16:35 a dělňouš v montérkách na mě, že je konec, že se jim tam o 3/4 zapínají kamery. Jáí tam jel 25 kiláků a 25 zpátky. Otvíračka je psaná do pěti. Docela se mi líbily aj zástěrky. Přední vypadaly vpoho, zadní horší. Bral bych aj sklo P zpětnýho zrcátka. Prej prodají jen obě zrcátka celý za 3000. Dobrý, odjel jsem, že se pro zástěrky stavím jindy.

Tak jim v pondělí volám, asi majiteli. Řikám, že mě borci vykopli před 3/4 na pět a to jsme tam chtěl utratit prachy. Borec v klidu, že 4 zástěrky budou za 300, když jsou zadní špatný. Včera tam dojedu, tam u pultu 3 špinavci, jeden jde se mnou k autu. Já v čistejch ryflích musím kleknout na hroznou šotolinu a montovat si sám zástěrky vlastním nářadím a vocas v montérkách na mě čumí a dohlíží, abych nic neukradl. Řikám, že bych koupil i pár plastovejch blbin, co drží podběhy v blatníku. On hned, že neexistuje, vemu si jen zástěrky. Že by pak podběhy už neprodal. Jediný co pro mě udělal, že pohnul volantem, aby se ty zástěrky daly odšroubovat. Pak spustil (já furt ležím na zemi), že to auto má hroznou cenu a že podběh tak 2000,- Zkoušel jsem nabídnout 300 za sklo zrcátka. On že neexistuje. Pak mu řikám, jestli si myslí, že to jako rozprodá celý, když tyhle auta už doslužujou, bláznů jako já je pár a hlavně nikdo o tom vrakáči neví. On, že tam jede jakejsi fajnšmekr z tachova pro chladič a dá mu za něj 2500. Kurva za 20 letej rozpadlej chladič. Tak mu řikám, že novej od helly stojí 2100. Že pán je trošku blázen. On zas mlel svou, že pořádní lidi do auta čínský díly nedávají. Tak mu řikám, že fandové obchodujou s fandama a ti mají normální představy o cenách. On že musí platit obsluhu vrakáče a reklamu. Dopiče obsluhu co na mě čumí jak ležím na zemi a montuju si věci sám vlastním nářadím, je arogantní a vyhání mě 20minut před zavíračkou? To už mě nasralo hodně. V pravé přední zástěrce byly díry na šrouby totál prochcaný, nebylo to vidět pod megapodložkama. Tak řikám, ta pravá je v háju, levá ujde. Co za to? On že 500,- Tak jsem je mrskl na přední sedadla a špinavej odešel. měl jsem chuť mu je tam namontovat zpátky, aby se s tím museli srát znova. Čůráci. Tam už fakt nikdy!!
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Vrakoviště Bystročice

Příspěvek od Tygr »

Vono to auto má hroznou cenu :D :D
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrakoviště Bystročice

Příspěvek od uruem »

Jojo a odemne mlhovky obě kompletní nepoškozené za 1000 byli drahé co :D. Ještě, že jsem všechno vyházel. Mne každý nadával jakej jsem krtén, že za podběh chci 500 a za zrcátko 500 a s cestou z Kladna do Holubic abych to předal. Pak někde slyším jak za kapotu dal 2500Kč a mne za ní nikdo nedal ani 50Kč co jsem dostal ve šrotu :D.

Svět je zvrácený a ani zadarmo nikdo ty díly nechce když to jde koupit na vrakáči :D
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrakoviště Bystročice

Příspěvek od Stan »

2 Uruem: vím, že víš jak jsem to myslel.:-D Taky že nejsem zmrd, co si neváží dobrejch nabídek. Od tebe byly za supr cenu, ale použil bych z nich jen jednu vnitřní paticu žárovky. Zbytek by šel určitě do koše. Tady za víc peněz byly obě komplet paraboly, takže se to víc vyplatilo. Odpekl jsem v troubě skla a kombinoval lepší sklo s lepší parabolou. Zkoušel jsem skla i leštit, ale moc to nešlo.
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
JenniColky
Řidič
Příspěvky: 288
Registrován: ned 16.03.2014, 19:21

Re: Vrakoviště Bystročice

Příspěvek od JenniColky »

Tady platí pravidlo, potřebuješ-li víc dílů, blbostí i neblbostí, vyser se na vrakáč a kup auto na díly. Jediná rozumná cesta, co nepotřebuješ prodáš dál a spousta dalších věc poslouží i tobě. Přístup spousty vrakovišť je ubohý, resp. cenová představa za poničený díl často za cenu nového v Toyotě...
eX Auris 1ZRFAE, E11-4EFE a "nějakej ten koncern a další šrot"

Nyní: IS200 daily, Soarer 1JZ-GTE
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrakoviště Bystročice

Příspěvek od uruem »

Jo já to znám, sháněl jsem klimakompresor na mazdu 5, na vrakáči mi ho nechtěli dát pod 6 000Kč, tak jsem holt koupil za 5000 nový na ebay.

Vrakáče jsou fakt zběsilé, asi až pořídím nové auto zase si přivezu pár desítek kousků na díly :D
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrakoviště Bystročice

Příspěvek od uruem »

Jo já to znám, sháněl jsem klimakompresor na mazdu 5, na vrakáči mi ho nechtěli dát pod 6 000Kč, tak jsem holt koupil za 5000 nový na ebay.

Vrakáče jsou fakt zběsilé, asi až pořídím nové auto zase si přivezu pár desítek kousků na díly :D
Odpovědět

Zpět na „Vrakoviště“