Torque Pro Android + MINI Bluetooth ELM327 OBD2 / OBDII ELM

Když na autě něco nefunguje a netýká se to přímo konkrétního modelu
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Torque Pro Android + MINI Bluetooth ELM327 OBD2 / OBDII

Příspěvek od aczasa »

Pak ale lepsi neutracet za mobil s androidem. :-) Tohle opravdu nema uplne jasne reseni.... Ale funguje to i bez internetu, jen to bez nej nezobrazi mapu.. .trasu s GPS ano...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Torque Pro Android + MINI Bluetooth ELM327 OBD2 / OBDII

Příspěvek od radohanno »

aczasa píše:Pak ale lepsi neutracet za mobil s androidem. :-) Tohle opravdu nema uplne jasne reseni.... Ale funguje to i bez internetu, jen to bez nej nezobrazi mapu.. .trasu s GPS ano...
Ty 3tisíce zase nebylo zase tak moc. A používám to co potřebuji. A to datové připojení jsem použil snad pětkrát za půl roku.
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Torque Pro Android + MINI Bluetooth ELM327 OBD2 / OBDII

Příspěvek od aczasa »

Ale no tak... nebud tak uzkoprsy... existuji veci jako ironie a satira..... ani jedno sice moc neumim pouzivat, ale nemusis se hned zamerit jen na to, ze si delam legraci z kombinace android a zadny data v mobilu.... Ja to tak mam taky casto... asi i proto, ze jsem casto v zahranici a davat 830CZK za 150 MB internetu ?????? kua to operatori upadli na hlavu... to je jako 828.5 CZK cista rejze pro operatora...
Back in Czech.
PitrsRS
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: pon 27.04.2015, 08:01
Bydliště: Praha

Re: Torque Pro Android + MINI Bluetooth ELM327 OBD2 / OBDII

Příspěvek od PitrsRS »

ELM327 a Torque pouzivam uz delsi dobu. Hlavne na tlak turba a pretizeni nebo vycteni chyb, jinak spis z nudy na hrani, kdyz ridi mlada :)

Samotny ELM327 jeste pouzivam k aplikaci Harry Lap Timer, coz pak do aplikace taha udaje z auta a slouzi jako telemetrie treba na okruhy.
VCDS 15 - diagnostika pro VW koncern, kódování funkcí, vyčtení skutečných km atd.
2010 Skoda Octavia II RS TDI DSG 125kW
2015 Toyota Yaris Trend 1.3VVT-i 73kW
Změny podsvícení interiérů http://www.white-styling.cz (prozatím VAG, brzy snad i Toyota :) )
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Torque Pro Android + MINI Bluetooth ELM327 OBD2 / OBDII

Příspěvek od radohanno »

PitrsRS píše:ELM327 a Torque pouzivam uz delsi dobu. Hlavne na tlak turba a pretizeni nebo vycteni chyb, jinak spis z nudy na hrani, kdyz ridi mlada :)

Samotny ELM327 jeste pouzivam k aplikaci Harry Lap Timer, coz pak do aplikace taha udaje z auta a slouzi jako telemetrie treba na okruhy.
No vida co to umí.
Já zatím jen vyčítal chyby a mazal je-povětšinou jsem je aktivoval sám různým rozebíráním . Jinak mi to posloužilo když mě odešla lambda . Vlastně to umí to co běžná diagnostika od Deplhi.
Jen bych potřeboval nějaký manuál o tom jak a co to přesně ukazuje a co to znamená. Jsou tam stovky různých údajů. Rozumím např. otáčkám a teplotám. Jinak další údaje jsou pro mě španělská vesnice.
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
PitrsRS
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: pon 27.04.2015, 08:01
Bydliště: Praha

Re: Torque Pro Android + MINI Bluetooth ELM327 OBD2 / OBDII

Příspěvek od PitrsRS »

Ja to mam tak nejak napul v čestině. Ono si to taky chce nastavit korektne profil auta, jinak to pak pocita blbosti

Umí toho celkem dost, co jsem koukal, tak i něco na způsob knihy jízd... V Yarisovi sem to jeste netestoval, stabilne to mam v RSu
VCDS 15 - diagnostika pro VW koncern, kódování funkcí, vyčtení skutečných km atd.
2010 Skoda Octavia II RS TDI DSG 125kW
2015 Toyota Yaris Trend 1.3VVT-i 73kW
Změny podsvícení interiérů http://www.white-styling.cz (prozatím VAG, brzy snad i Toyota :) )
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy - obecné“