Celica klub ČR

odkazy na zahraniční Toyota Kluby - nezveřejněné odkazy mi prosím posílejte jako SZ nebo mailem. Komanche
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

micron píše::mrgreen: palec dolu malpaso je případ... hands off... snobs
Zase ponocuješ...? :lol:
Malpaso je vpoho, prostě bere svoje auto a všechno kolem ni hodně važně (ja, napřiklad, mam to na x tem mistě za rodinou, praci a.t.d.), prostě tim žije...jestli na to ma chut čas a přostředky tak proč ne...ty take přece maš svoji micronezii :wink:
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Víte pánové když už to někteří berete k mojí osobě, pokusím se být pro změnu obecný... ;)

Je mě v celku fuk kdo si o mě co (krom přátel co mám) v této kotlině myslí. Komentáře k mé osobě na místě kde je běžným zvykem si plést demokracii a svobodu slova s hulvátstvím, nebo respekt s patolízalstvím mě jsou vážně ukradené. Pokud někdo má natolik omezený rozhled (nebo nemá dost slušnosti/respektu), aby sám posoudil jak pro něho samotného by bylo lehké/těžké se dostat v celosvětové komunitě lidí se stejným zájmem na uznávané místo, tak co na to říct... Je mi totiž jasné, že jistá skupina lidí tady na mě plive jen protože blbě nese to kam jsem se za ty roky co mám Celicu dostal* (závist dělá divy). Jiná pro změnu zase blbě nese, že díky hodnotám co uznávám, nesdílím společné nadšení vůči místním ikonám a celebritám (asi protože s nimi mám vlastní zkušenost). To jsem ale celý já. Důvěra se u mě buduje těžko, ale ztrácí velmi rychle. Třeba někoho taky nakrknu už jen tím jak "nadutě" jsem se dovolil právě obhájit ;). O kom (a o čem) to ale víc vypovídá?

*info pro všechny nepostižené nadšením do 6gen. Celica případně nevládnoucí právě Angličtinou: "Malpaso's SS-Four" je takový pojem, že mě oslovují lidé z celého světa jakmile mají šanci jet do ČR nebo Evropy s prosbou o setkání. Také mě ne zřídka žádají o svolení jestli si můžou ze svého auta udělat "SS-Four repliku". Ne, to není vtip... V Thajsku, USA, Austrálii a Litvě už jezdí designové kopie mého auta a v Rakousku se chystá další (jen v jiné barvě než ta moje, to je jediná podmínka kterou jsem vždy měl).
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

:P
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

Malpaso píše:Malpaso's SS-Four" je takový pojem, že mě oslovují lidé z celého světa jakmile mají šanci jet do ČR nebo Evropy s prosbou o setkání. Také mě ne zřídka žádají o svolení jestli si můžou ze svého auta udělat "SS-Four repliku". Ne, to není vtip... V Thajsku, USA, Austrálii a Litvě už jezdí designové kopie mého auta a v Rakousku se chystá další (jen v jiné barvě než ta moje, to je jediná podmínka kterou jsem vždy měl).
:thumbsup:
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Andrey
Navigátor
Příspěvky: 108
Registrován: ned 07.10.2007, 22:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrey »

Na to forum jsem se kdyz zacalo lognul.... Pak mi prisel mail ze mi rusej acc, protoze jsem se nenalognul nejakej cas. Tak jsem se regnul znova a svete div se.... moc informaci navic, nez jsem to forum videl naposled, jsem tam nenasel. Neni tam toho moc, jedine co podle me stoji za procteni jsou liborovi clanky.
Skoda ze se misto toho nezapracovalo radsi na tomto foru.
Stepeni je podle me o nicem Ale nechci trollit na tohle tema.
Co povazuji asi za nejvetsi blbovinu je to rozdeleni prav, kdo co muze ci nemuze videt. To je fakt pakarna.

Jinak at si kazdy zaklada co chce je to jeho svobodna volba.
snip85
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 12.06.2012, 19:54

Toyota Celica 6g. 2.0GT 129kw

Příspěvek od snip85 »

Dobry den,vlastnim tento vuz a papirove ma z 0-100km/h dat za 8,1.Moje Celica to dava za 10,16.Jsem si vedom ze jsem to zkousel na zimnich 16" a ze mam v spatny ramena a stabilizacni tycku.Muze to byt duvod meho problemu?Popripade muze te mi nekdo poradit jak levne mohu zvysit vykon me Celici?Chtel bych ji upravit na sprinty.Dekuji za odpoved :wink:
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota Celica 6g. 2.0GT 129kw

Příspěvek od Vazli »

snip85 píše:Dobry den,vlastnim tento vuz a papirove ma z 0-100km/h dat za 8,1.Moje Celica to dava za 10,16.Jsem si vedom ze jsem to zkousel na zimnich 16" a ze mam v spatny ramena a stabilizacni tycku.Muze to byt duvod meho problemu?Popripade muze te mi nekdo poradit jak levne mohu zvysit vykon me Celici?Chtel bych ji upravit na sprinty.Dekuji za odpoved :wink:
špatná kategorie napis to do kategorie Celica
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: Celica klub ČR

Příspěvek od zvady2 »

Kameraman a videoprodukce
http://www.adamvideo.cz
KLIKNI NA ODKAZ
-------------------
Toyota Pravia 2001,2.4b,automat,106 tis Km při koupě
Toyota Camry,3.0 V6,automat,167tis km při koupě,LPG
TOYOTA CARINA E Sedan,1997,1.6.,78kW 107tis km při koupě, Moje první Toyota
Odpovědět

Zpět na „Toyota Kluby na webu“