Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

195/60 r15 zima vs 205 50 r15 léto ale změřim i v létě... to by mělo bejt lepší než 150km/h :-) na zimních polaris 3 barum já na to čuměl a vůbec nechápal.... byl sem zvyklej na 140 a 4000rpm kdykoliv léto/zima... teď to bylo ale 150 a 4000rpm na polaris 3.... prostě mě to zarazilo... a nechci nikoho fascinovat... pravda co mě překvapila... po výměně laufu od svodů ke katu... ta atmosféra 3SGE se prostě chová podle stavu laufu.... musí bejt perfektní... od svodů ke koncovýmu tlumiči... bez sebemenší dírky... nikde... pak sytem funguje..."jaksi jinak" a luftuje jako luftkatze... :mrgreen:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

biscuit píše:microne, cos mel z fyziky?
Tos neměl! 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

doobře si ještě nechám ty jetý letní 205/50 abych viděl jestli to dá 140/150 na 4000 sice sem je chtěl vyměnit, ale ještě asi udělám test. bylo to vždycky 140 4000rpm. to zase sleduju... :wink: jedno jaký trony a gumy...
a bejvalo to i s 195/65 r15 dřívějšíma papučema barum polaris.... tyhle jsou 195/60 15 polaris 3
celica topí to každej ví... zadní díly laufu už mam 2 možná 3 a střední 2 měněný..., kat 1x change z vrakoviště a + 1 mam náhradní doma) ale první díl je první. Je to znát schválně sem letěl ze šumavy bez hudby... až sem měl pocit že se celica urazila... ale chtěl sem poslouchat jen lauf... je to dooost hlasitý oproti XV... ale příjemnější než bejvalo... prostě pila :-) ale když jdeš kolem auta tak slyšíš jen sání a pak basáček z koncovek... paráááda asi tak 3 roky sem slyšel ještě zvuk právě z prvního dílu laufu... co to rušil ten koncert... nejen zvukově i efetivně... to auto je postavený na tom laufu... každej sebemenší únik má vliv u atm 3SGE na výkonu a i spotřebě. :biggrin: a vlastně i celková vibrace je jiná než bejvala... vibrací myslim vibraci do sedačky právě od laufu a např do dveří... prostě jíná rezonance interieru... jakmile je nepatrná dírka v prvním díle laufu je rezonance v interieru prostě citelnější... vibrace je znatelná. rozdíl je znatelnej... asi 2 roky sem furt se snažil nějak utěsnit dveře u řidiče aby nedělaly určitej zvuk... kterej mi vadil... ale teď ho nevydávaj zvuk se šíří prostě až do koncovky a vibrace dveří-i když jemná, ale já sem citlivej na všechny frekvence :-)---- zmizela. oleee ale třeba vibrace do sedačky to mi nevadí... to mam rád... to umí i XV....je příjemný cejtit motor v zádech... :wub: vibrace je v pořádku ale zvukovej doprovod nesmí bejt... :-) čistě vibrační resp. relaxační procedura konektivity řidiče a motoru, masáž :-) to je v pořádku :biggrin:

ještě pár desítek km a bude mít celi čistých 259.999km nebo 260.000,- to si musim vychutnat... hlavně na to nesmim zapomenout až si jí zase osedlám :-) nejdřív sem si řikal hele celi bude stejně obalená v soli jako minule XV, co měla sůl i v laufu-to sem ještě nikdy neviděl tolik soli... ale ne tentokrát žádná sůl... v pořádku :-) minule to trochu silničáři přesrali... i z vejfuku Borla sem vyndaval sůl... prasata... zakázal bych solit totálně všude... takovej hnus... kamínky jsou lepší... ty maj rádi pojišťovny :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Vyprodali moje oblíbený vínečko to co dělalo krystaly na korku... růžový vynikající... byl sem zničen... kolega v práci taky, nemoh si ho vynachválit... pil ho s 2ma kamarádkama a obě si chtěly objednat další a ptali se "odkud se vzalo?" byl sem nešťastnej... když mi moje vietnamka řekla "nejsooou a prej nebudooou" řikám co že? všechno co je dobrý tak prostě končí... to snad ne??? tk sem zkoumal jiný firmy... zátky hnusný plastový po diamantech ani vidu ani slechu... chuť normální duda, nebo bylo po tom jako vždy trochu divně druhej den... ale tak ta firma dělá další... asi 6 druhů, 2 sem dal máti k narozkám na test... a teď sem si koupil taky pro sebe... a jsou tam!!!! jsou tam zase ty diamanty!!!! WWWOOOWWW :-) celej korek je diamantovej LES REMPARTS DU SUD Souvignon Blanc 2011... sice světlý víno ale opět lahodný woooow diamanty maj asi všechny... je voňavý a lahodný... sice sem už dal 1 flášu australskýho ale to bylo o ničem resp o hovně... přeslazený víno bez chutě a vůně... back to diamonds :-) I love IT!!!! 97kč za diamanty supr vůni chuť a ještě ti nebude blbě když otočíš 1-2 flášy? no tak toooo jo :-) :biggrin:
Tahle firma jede v diamantech ve velkým... všechny druhy maj asi diamanty... já to beru jako dobrý pivo... fakt dobrý jako Svijany 11, nebo Kozel 11 musí to chutnat, vonět a ta pěna to je jak ty diamanty... tak nějak... a musí po tom bejt dobře... jen dobře :biggrin:

chtěl bych vidět diamanty i na českých- resp moravských vínech... kdepak jsou???? proč je ničíte??? že vy se jich bojíte???? jsou vynikající... :biggrin: nebo je neumíme--- nebo je nechceme? proč? jsou dost v pohodě... :biggrin: takovej dárek k pokochání očí... hned po otevření... člověk řekne wow... :biggrin: ty vína od týhle firmy prostě malujou na korek... jsou jak živý... :biggrin: nechápu kdo může mít názor že je to nevhodný... je to obdivuhodný ta reakce, celej ten drink pořád reaguje... funguje jako živej organismus... a maluje na korek... je to úžasný... ty vína jsou skvělý... ta chemická reakce co tam probíhá a všichni jí zastavujou bezdůvodně tam je ta skvělá... to víno je prostě božský... :biggrin: dá se říct "CRYSTAL CLEAR" stejný heslo maj blinkry na celicu... crystal clear---- tak proč ne rád bych ochutnal český, teda pardon moravský crystal clear... modely sem s nima... strašpytlové.... :banana: ne nejsem vinař sem pivař... ale když vidim něco resp dost dobrý víno a další a vidim ty diamanty.... něco sem si uvědomil... a sice to že mi to chutná jako pivo... :biggrin:
Naposledy upravil(a) micron dne sob 28.02.2015, 21:52, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Biscuit> ne to neni cukr... je to vykrystalizovaná kyselina... vinaři jí většinou berou za hnus... já jí beru za + plus.... pokavaď je kvalitní korek a to málokterý víno má... tak k tomu diamanty... wow
já sem pivař vína nekupuju... ale čirou náhod sem se dostal k tomu růžovýmu od tý božský firmy a to víno mi dalo a nejen mně prostě sílu... já sem se do něj zamiloval... jak mě rozhodilo... vůbec sem tu nebyl... bylo to jak nějaká tvrdá droga... bylo to božský... co se událo v tý flašce a i v mozku... jo proč by ne... bylo to něco posvátnýho... až tak ty vole :-) až tak sem byl z toho v prdeli...bylo to magický kouzlo... a je to i těma diamantama... to souvignon blanc je podobný--- je to super... ještě že nikdo nezakázal aby se uvolňovala tahle kyselina... do mozku... to by byla škoda...

ps: v supermarktech víno nekupuju, radši mam svuj minimalistickej vietnamskej krámek a od tamtaď mi to víc chutná než z billy alberta nebo lidlu... prostě preferuju opravdu dealera ne pseeudo dealera...ps: určitě by mi neřekli u těhle dealerů že už víno nebude... prostě by mi řekli že bude jiný.... alee to mě nezajímá.... chci to co sem si oblíbil----- nasrat
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od 29Carlos »

Jedna z letošního Kokořínska... :D
Přílohy
Kokořínsko 2015a.JPG
(192.96 KiB) Staženo 741 x
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od 29Carlos »

Jako myslíš, že by cena rampy na dvojnásobek zvedla cenu auta? :biggrin:
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od gramo »

Parádní fotka. A taky se mi líbí tahle:
Obrázek

Moje škoda, že jsem na to Kokořínsko zapomněl... ale Krkonoše už mám v kalendáři.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

biscuit> ba ne i vietnamci si uměj udělat dobrou vinotéku... kde se daj najít hustý kousky za pakatel... jak kdo sice ne všechno asi testujou ale chlastaj myslim víc než já i ty dohromady... :biggrin: oni to maj jaksi v krvi :-) a jak zdravěj já je taky zdravim... ale jsou zdravější :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

29Carlos píše:Jedna z letošního Kokořínska...
Nechci bejt šťouravej, Carlosi, ale proč sedíš vždycky na místě spolujezdce? Převaha pravotočivých zatáček a tak vyvažuješ......? 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

je těžký vyfotit celi 5g přesně z předu i ze zadu... skoro sem se trefil kdysi před pár měsícema... ale je to fakt těžký :-)
Obrázek
podle mě to možný ani neni... tolik let sem se snažil abych se trefil a ne nejde to se trefit... :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Myfune »

Jak jako těžký? Normálně se postav do osy symetrie čeče a udělej cvak. :wink:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Hug0 »

Jedna pracovní :roll:

Obrázek
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Hug0 »

Vsak rikam pracovni fotka :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od gramo »

Tak taky jedna pracovní...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“