Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Celic.

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Celic.

Příspěvek od uruem »

Povím vám příběh, je to dnešní rozhovor s pánem co poptával díly.
Budu mluvit jeho slovy přeformulovaně do monologu.

Takže nejdřív vám řeknu něco o TTE jakože Německý firmě která dělala brutální tuning GT4 celic. Vaše díly od TTE to je všechno fake, prostě šmejd, sháním díly na mojí Celici ST185TTE tuning. Nic z obyčejné ST185 nepasuje tady jsou na míru svařované těhlice z titanu, jsou větší než má kamion, poloosy z karbonu ( zajímavé seriově vyráběný karbon v roce 1988) podvozek je vylepšenej dvojitý víceprvek, třmeny z titanu které se použivali na brždění letadel, převodovka je titanová kde je cena přes milion korun, turbo je celé keramické s regulovatelnými lopatkami od 0,5 do 4,5baru. Já jsem bohužel vůbec poradit nemohl protože vim pouze o padělkách TTE a obyčejné serii tady se bavíme o dílech za desítky milionů.

Takže pánové, kdo máte tyhle opravdu performance díly od TTE. Dám vám na pána číslo a můžete prodat díly za miliony. Jednu chvíli jsem přemýšlel jestli ho mám přesměrovat na Idaha :D ale tak zlej nebudu. Jinak jen pro upřesnění jak pán platí ve zlatě mi nabídl za 3S-GTE 150kW do 6 000Kč a za 4x4 převodovku max 2000Kč. Takže můžete prodat díly znalci za milionové ceny.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Cel

Příspěvek od Idaho »

uruem píše:Povím vám příběh, je to dnešní rozhovor s pánem co poptával díly.
Budu mluvit jeho slovy přeformulovaně do monologu.

Takže nejdřív vám řeknu něco o TTE jakože Německý firmě která dělala brutální tuning GT4 celic. Vaše díly od TTE to je všechno fake, prostě šmejd, sháním díly na mojí Celici ST185TTE tuning. Nic z obyčejné ST185 nepasuje tady jsou na míru svařované těhlice z titanu, jsou větší než má kamion, poloosy z karbonu ( zajímavé seriově vyráběný karbon v roce 1988) podvozek je vylepšenej dvojitý víceprvek, třmeny z titanu které se použivali na brždění letadel, převodovka je titanová kde je cena přes milion korun, turbo je celé keramické s regulovatelnými lopatkami od 0,5 do 4,5baru. Já jsem bohužel vůbec poradit nemohl protože vim pouze o padělkách TTE a obyčejné serii tady se bavíme o dílech za desítky milionů.

Takže pánové, kdo máte tyhle opravdu performance díly od TTE. Dám vám na pána číslo a můžete prodat díly za miliony. Jednu chvíli jsem přemýšlel jestli ho mám přesměrovat na Idaha :D ale tak zlej nebudu. Jinak jen pro upřesnění jak pán platí ve zlatě mi nabídl za 3S-GTE 150kW do 6 000Kč a za 4x4 převodovku max 2000Kč. Takže můžete prodat díly znalci za milionové ceny.
Ač jsi na mne neodkázal, pán si mne našel sám. Naštěstí se o své težce nabyté zkušenosti nedělil tak vřele a evidentně vuči mě nebyl tak otevřený jako k tobě ( asi už z telefonního čísla poznal že o cecilkách vím prd ) ale také básnil o "své" TRD. Dokonce odmítl 4pístyl z gt205 se slovy jsou moc malé kotouče že ta "originál TRD je má mnohem větší, neco kolem 400.."
Ležel jsme pod autem, takže jsem pánovi slušně řekl že mu po sms poslu email a at mi posle poptávku co vlastne chce a naceníme :)
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Cel

Příspěvek od uruem »

Jenže ty nečekáš poptrávku s nadiktovanou cenou :D. A pozor TRD právě ne, na to jsem se dvakrát ptal. ALE TTE :D .
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Cel

Příspěvek od Idaho »

uruem píše:Jenže ty nečekáš poptrávku s nadiktovanou cenou :D. A pozor TRD právě ne, na to jsem se dvakrát ptal. ALE TTE :D .
aha u mne tvrdil TRD... .) EDIT kecám, motor TRD, jinak má cecilku "originál TTE"..
Uživatelský avatar
JenniColky
Řidič
Příspěvky: 288
Registrován: ned 16.03.2014, 19:21

Re: Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Cel

Příspěvek od JenniColky »

Že já debil tu ST185tku prodal, tu titanovou karoserii jsem mohl prodat na bazoši na 10Mega! :D :D
eX Auris 1ZRFAE, E11-4EFE a "nějakej ten koncern a další šrot"

Nyní: IS200 daily, Soarer 1JZ-GTE
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Cel

Příspěvek od Celik »

Někdo mu napište o fotky té svojí unikátní GT-Four. :D
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Cel

Příspěvek od Myfune »

Čím to že mi tě uruem vůbec nepřijde líto? A jo už vím, Protože když sem ti napsal SZ, tak ses ani neráčil odpovědět. Jinak pojistkové víko do Corolly už mám, takže se už ani nevobtěžuj. A přeju ti více takových blbců.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Cel

Příspěvek od uruem »

Myfune píše:Čím to že mi tě uruem vůbec nepřijde líto? A jo už vím, Protože když sem ti napsal SZ, tak ses ani neráčil odpovědět. Jinak pojistkové víko do Corolly už mám, takže se už ani nevobtěžuj. A přeju ti více takových blbců.
Já se ti fakt omlouvám, někdy ti překopíruju bordel v mých SZ, každý den mám x zpráv, strávím tím haldu času a kdybych měl napsat trochu statistiky tak 90% poptávek nedopadne a 60% lidí co řeknou beru se už neozve. Jsou chvíle kdy prostě něco přehlédnu, něco neřeším a tak dále.

Já nejsem vrakoviště, servis, studánka svěcené vody. Takže to dělám hlavně pro to abych měl základnu potřebných dílů pro sebe a místo na další auta. Přát mi více retardů na telefonů není problém, každý týden Mluvím/píšu s několika. Proto taky končím s 1,6 a 1,8 protože koncentrace jednodušších je tu značně vyšší.


Jinak vždy je jistější telefon ten beru vždy, a přiznám se, strašně moc poptávek zapomínám a na "zavolám zpět až dohledám" nezavolám. Je to ale taky dobrá obrana, vyfiltrují se tím lidi co mají opravdu zájem. Nebudu pak něco hodinu hledat půl hodiny balit aby to našli o 10Kč levněji a přestali komunikovat.

Celica je auto které opravdu trpí na mentály.
Uživatelský avatar
JenniColky
Řidič
Příspěvky: 288
Registrován: ned 16.03.2014, 19:21

Re: Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Cel

Příspěvek od JenniColky »

každé auto trpí na mentály..
eX Auris 1ZRFAE, E11-4EFE a "nějakej ten koncern a další šrot"

Nyní: IS200 daily, Soarer 1JZ-GTE
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro nás Celicovské nuly, dneska jsem mluvil s králem Cel

Příspěvek od 29Carlos »

JenniColky píše:každé auto trpí na mentály..
Jako majitel více poměrně odlišných vozů prolézám různá fóra a mohu potvrdit. Všude je to plus minus stejný... :mad:
Odpovědět

Zpět na „Celica“