toyota celica 6generace

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
lucky1202
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: ned 14.10.2012, 21:19

toyota celica 6generace

Příspěvek od lucky1202 »

zdravím ...Dotahl jsem si od jednoho majitele celicu 6 gerenace 2,0 129kw ,ktera byla trochu bourana na predek.Predchozí majitel srazil srnku jak tvrdil.tak jsem ho od neho koupil za nejmenší peniz na nahradní díly. Jenže mi je to líto rozebírat ,tak proč ji nedat do kupy...bude to asi můj 2hy milaček celiky...Dojel jsem s tím po vlastní ose,tlakovala s chladiče voda...ale nejak jsem to prekonal. 2hy den jsem to už nemohl nakopnout...nevíte co s tím asi může byt ... je jasne že je praskle tesneni pod hlavu..a že by to býlo tímto?nenapada někoho jakou vadu bych asi mohl najít ?.chystam se s tím i do servisu vymenit tesneni pod hlavou...díky za radu
bodys
Navigátor
Příspěvky: 109
Registrován: sob 11.02.2012, 19:17
Bydliště: Kladno

Příspěvek od bodys »

Když o tom nic nevím, tak se do toho neseru. Kup si VW.
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

super bodys, fakt fundovana odpoved... :evil:
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

lucky1202: no jestli to ma bejt milacek, tak mi ten pristup prijde trochu divnej :roll: milacek = hromada penez (nebo prace a penez o trochu min).

bodys: arogance tveho zrna si to vw zaslouzi taky, mozna i neco horsiho.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2276
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

Není to ta z ostravska, nebo odkud? Tmavě zelená myslím, nebo modrá. Byla prvně na bazosi i s fotkama, že k tomu má i díly, pak už bez fotek....
Holomek!
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

On to VW totiž má :D
bodys
Navigátor
Příspěvky: 109
Registrován: sob 11.02.2012, 19:17
Bydliště: Kladno

Příspěvek od bodys »

Dobře trochu jsem to přehnal. Tohle téma mi přišlo jak z VW fóra. Mohl aspoň trochu popsat co auto při startování dělá a nedělá, ne že "auto nestartuje řeknete mi čím to je". Když si někdo koupí celdu, tak předpokládám že má auta rád a trochu se o ne zajímá.


Biscuit - tak mi můžeš taky poradit dole na autě něco mlátí můžeš hádat co to je.

Uruem - Golf je psanej na tebe pokud vim :D

Když trochu popíše jeho problém tak rád pomohu.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

bodys - napisu ti ze nevim, a ze tvuj popis stoji za starou backoru, ale nemam zapotrebi te osocovat nebo doporucovat jinou znacku. mne proste vadi, jak se lidi v tyhle zemi chovaj, aniz by nad tim premejsleli. spousta lidi ma totiz nekde vzadu to slusny vychovani a cit, ale nejak to u nich valcuje arogance a hrubost. aspon tady by to bejt nemuselo. dik za pochopeni.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
bodys
Navigátor
Příspěvky: 109
Registrován: sob 11.02.2012, 19:17
Bydliště: Kladno

Příspěvek od bodys »

biscuit - Ano, chápu psal jsem již že jsem to přehnal. Mě zase vadí většina majitelů celik, protože auto má relativně nízkou pořizovací hodnotu. Koupí si jí kde jaký čičmund (nemyšleno na Luckyboye neznám ho, ale jeho příspěvek na mě tak působí) a pak se diví, že auto za pár desítek tisíc potřebuje nějakou investici. (To je pak zjištění že originální kost stabíku stojí 1800, tak radši dáme čínu)

Doporučení VW brát s nadsázkou, uživatelé jejich fóra se zřejmě vyžívají v těchto opravách naslepo.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

no jim se taky ta elektrika jebe na potkani :lol:
to s tim, ze si celicu koupi kdejakej dement, to je pravda, ale to plati u vsech aut i u tech mene dostupnejch :-) blbosti jsou protkany vsechny spolecensky vrstvy skrz na skrz ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Celica“