TAKY MAM CELICU

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

TAKY MAM CELICU

Příspěvek od Morfík »

Tak uz jsem si domu konecne privezl moji koupenou Celicu modre barvy.Je to fakt bezva kara,oproti MR2 je to uplne jine.Taky bych mel par dotazu.:

1) Nemate nekdo nejake navody,obrazky nebo cokoliv o udrzbe,vymene,rozebirani auta atd... proste cokoliv k celice?

2) Rad bych si rozebral palubku o to mi jde nejvic (chci si ji nastrikat barvou) a taky ty zadni svetla chci natrit lakem jak se to vsechno da rozebrat?

3) Rad bych se sjel s prazskymi majiteli Celiky a porovnal vozy,upravu a vymenil si rady..... Nejradsi bych se sice potkal s EVO500,protoze jeho Celika je fakt drsna,ta uprava motoru je uzasna,ale ten je az z Karvine a to je streka.

cau banani!!!

:banana:
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

ja mam na prodej palubovku+ stredtunel v modre perletmetalize (viper gts)
, jenom lak s robotou stal 8000... prodam komplet za 4000 ... vicemene to nebylo ani pouzito, jenom jsem to tam nahodil a auto jsem odvtedy nepozil (3mesiace)... ted jsem vycaroval nejaky penizky tak tam dam lepsi verzi (ocalunenou:)
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Uživatelský avatar
Cafa
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 28.06.2004, 17:00
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cafa »

CS píše:...ted jsem vycaroval nejaky penizky tak tam dam lepsi verzi (ocalunenou:)
Ty hele, nechces me taky neco z tech kouzel naucit? Ze bych tu caroval od rana do vecera.. :))))
Toyota Corolla XL 1.3 (55kW, LB, 1990)
Volvo V70 XC AWD (142kW, 1999)
Volvo S40 2.0T (118kW, 2000, A/T) - R.I.P.
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

CS hod jsem nejakou fotku jak to vypada,docela me to zajima.
Odpovědět

Zpět na „Celica“