micronovy blekoty

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Myslim, ze si ji pomalicku uz kazdej dokazeme predstavit. Ne jen vzhledove ale i vlastnostma :D nemuset makat tak bych ji i namaloval :lol:

Jen tak pro zajimavost, nechces zabrousit na nejakou seznamku a ukazat nam co by tak jako slo? Co by jsi bral :lol:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Kubrt> ještě neni na čase... ale co sem chtěl je ukázat drsnost i žití lidí co maj zahrádky... takhle fogi řiká: " hele tak tady byl ten debil novej soused z karlovejch varů jak se sem nasral... a prej mu ukázal kus papíru na kterým bylo kolik stály ty zelený sračky co mu tam vysázela ta firma, a že prej jako že se na to díváme jako sousedi, jestli bysme mu nepřispěli? Normáně korektně že jako že jsme sousedi, že se díváme na jeho vymrdanou zahradu, že jako jestli bysme mu nepřispěli na jehy vymrdaný kytky... kokotovi z varů:?????!!!!!!! z tohodle debila si dělaj prdel celý Hlubočepy, kdy po jednom všeumělovi (co tráví 90% času v hospodě) chtěl 100% doklad za to co mu udělal na zahradě... takže je za totální hovado u všech... degen socka

Já sem koupil ale vánoční dárek, za to, že ten pičus chtěl zaplatit za to, že se jako sousedi můžem dívat na tu jeho pojebanou zahradu, zasranou, tak sem koupil SURIKATU ale neobyčejnou... velkou... a ta bude čumět na tu jeho vyjebanou zahradu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tohle bude likvidační vánoční dárek .... i když ten kreten to asi stejně nepochopí :-)Obrázek
My mu úplně všichni sereme na jeho zahradu... až tady na surikatu... tu to zajímá---- dívat s na totální hovada :lol: :lol: :lol: :lol: Surikaty jsou skvělý tvorové... každej/každá má svojí funkci... takhle je první a ta hlídá... kdyby něco, přikoupíme další surikaty :-) psychlogicky na takový sráče....
Je prostě potřeba aby blbeček pochopil, že on je tady v tý ulici "navíc" a sklidnil svoje hormony... protože na něj všichni serou... až na Surikatku, tu to zajímá... :lol: Jen nevim jestli se dýl bude dívat surikatka na zahradu, nebo ten debil na surikatu :-)
:lol: :lol: :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Hergot, ja z te surikaty mam uz treti zachvat smichu :)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

po těch microvyznáních si takhle přesně představuji pisatele,kdybych ho neznal. :lol:
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Surikatka "Násirka Nasralláhka" (její výsostný jméno) je doma, když sem jí rozbalil, fakt smích :lol: :lol: nemá chybu, velikost je jako opravdová, vypadá jak opravdová, supr produkt made in china :lol: Na toho exota souseda je jí snad i škoda, možná se zabydlí na Šumavě u trpajzlíka s lucerničkou (neni to takovej ten kýčovitej, trapnej trpajzlík, ale fantastickej jak od sněhurky), tam by jim to mohlo slušet pospolu :-) ach ta romantika... noooo safra chce to ještě jednu :-) jedna je málo :lol:

To jméno mi připomnělo dnešní muj kix v práci... nějaká muslimka (sem netušil nejdřív) se mě zeptala: " Kde je v Praze mešita- vůbec to slovo v angličtině sem slyšel poprvý v životě) Cooože to hledáte? 3x, nerozumim... Ne takovou restauraci neznám... :-)", řikám, no tak to opravdu nevim, ale zkuste nahoře na počítači google, opravdu nevim :-) Následoval dotaz číslo 2: můžete mi říct, kde je sever, nebo východ? Úplně mě ten dotaz dostal... sem se tak zamyslel, a vypadlo ze mě: Tady máte mapu... To je nejlepší, a co vlastně teda hledáte? :lol: :lol: Ještě sem se zeptal kolegy, hele čeče kde myslíš že je asi sever? A až teď mě to napadlo, že se chce asi modlit :-) Tak sem se začal smát a mapu sem uklidil, a nějak jsme se dopracovali kterým směrem si má cca dřepnout :lol: :lol:
Celkem zajímavej dotaz, jen tak mimochodem... už sem se párktát setkal, že amíci, nebo brazilci hlavně hledaj kostel kde si můžou dřepnout, nebo synagogy... ale když jsme tak o tom přemejšleli, asi u nás mešita neni... je to divný... nejbližší asi bude v německu :-)
Buďto tu nějaká je, a nebo ne... je mi to putna, ale proč by neměla bejt?
Ať si choděj dřepnout kam chtěj...
Já si rád dřepnu doma, nebo v autě... věřim na reinkarnaci, určitou energii, ale jen nevim jestli je lidská energie schopná se transformovat do zvířete, nebo naopak... tohle by mě zajímalo... asi si budu někdy muset dát houbičky, nebo LSD na "starší kolena", abych si v tomhle udělal jasno :-) A k tomuhle soukromýmu názoru sem se dostal na LSD, marihuaně a alkoholu, když sem jak mnich seděl v tureckým sedu, ruce sevřený jako bych se modlil, až skoro v křeči... u moře v noci v řecku na pláži... před mnoha lety... krutej zážitek... náboženství beru, toleruju všechny, ale mam svuj vlastní mozek... a v tu chvíli pracoval na takovej výkon po takovým dopingu, že se málem zavařil... pak krásnej stav, nepopsatelnej, asi jako nirvána... dá se tomu tak říct... jsou prostě schránky, a energie, ale jestli jsou nastěhovatelný schránky mezi živočichama a humanoidma a obráceně... to je mi zatim nesmírnou vesmírnou záhadou :lol:
Je škoda že lidi nemaj svoje vlastní názory a jen se nechávaj manipulovat... tim že nějaká budova zvláštního designu je posvátná :lol: (už je tak zmanipulovali rodiče, nebo civilizace svojí masáží) škoda...

Pro mě je posvátná celica "nebeská" a tam kde zrovna spim... pravda že když někam jedu mimo republiku, hledám a těšim se až potkám celicu... udělá mi to radost... no takže ono je to vesměs podobný :-) ty hledaj mešitu, tyhle zase kostel a támhle, tak ty zase synagogu... blekoty blekoty :lol: Rozdíl tu ale je, zásadní, já si to nechávám pro sebe :-) a nemam potřebu se shromažďovat víckrát než 1x (2x za uherskej rock)
Ne jen nemovitost může bejt posvátná, ale i movitost... tohle je zase hezký v asii, že tam si auta/motorky vážej podobně... zdoběj si je atd... proč jen nemovitost... nějaký logo a sešlost... blbost... :lol: Nooo tak dojíždim zase po nočních vínečko tentokrát muškát moldavia... a už je čas to zavřít :-) pozvolna, ale ještě zbejvá fláša kozlíka 11... :lol:
a ještě si dám...

Když tak koukám na tu tragedii na Filipínách... což vypadá stejně jako po tsunami, JPN.... to je zajímavý, že i bez jedný mega vlny a jen vítr dokáže to samý... hrůze děs.... co mě ale fascinuje, totálně, je to, že tam ty lidi bez ničeho jdou potom do polorozbořenýho kostela a pořád se modlej dál? Copak ani tohle je nepřesvědčilo aby si udělali vlastní názor a zase se vrátěj do kostelíku, nebo do školy? To je děsivý... nepomohlo to nikomu, že jste se modlili každej den v tý nemovitosti, dávali dary, byli jste hodný... nic... z toho, nene to už je taková manipulace, že ani to, že tomu člověku zemře celá rodina, bude se dál modlit :cry: místo aby přemejšlel o logice... a absurditě... aby přemejšlel sám... tohle je trochu hnusná úvaha... já vim, ale prostě jo... bylo to zbytečný, modlit se a obětovat se každej den. Lepší investice by byla postavit si domeček někde vejš a ty prachy místo kostela investovat do technologií, nonstop weather broadcast---- a rodinka by byla v lepším stavu, než po týhle tragedii... velká většina ale zareaguje tak, že bude renovovat to děsivý a nebezpečný místo.... stejně jako v ČR... nikdy sem tohle nepochopil... jak je možný, že někdo kdo byl 1x vytopenej má ty koule si ten hrad z písečku postavit znova na stejným místě, když ho to smete znova???? Ale jo lidi jsou naprosto šílený :-) postrádá to logiku, i zvíře-krysa by si po vyplavení uvědomila, že se má přestěhovat a to akutně :-) člověk je často tupější než ta krysa...
a ještě jedno hezký radio... supr
http://tunein.com/radio/FunX-Arab-s105558/
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

Hele kde se dá sehnat tak parádní surikatka :?
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

aukro a heslo je surikata
jenže ona, ta paní tam neměla další... a už jsou kolegyně :-)

tak moment...
http://aukro.cz/listing/user.php?string ... d=23882870

má 2 :-) jednu si kdyžtak přikoupim pozdějc :-) :lol: :lol: :lol:
Tohle je ale dárek co prostě pobaví... fainos... pobaví i ty co nechtěj bejt nikdy pobavený :-) jen namachrovaný :lol:

Ne ona ta surikatka má svuj originální půvab... je nad věcí, je tak akorát, má se akorát, a je fakt dokonalá... pořád je akční, jak živá :lol: já bych si jí snad dal i na hrob... :lol: nemá chybičku...
Kdybych si moh vybrat 4 živočichy/živošišky... tak puma/gepard nebo chobotnice/kalamár a nebo sovy- božský tvorky potvorky---- nebo právě surikata apd...akční hlídači....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“