paseo 1.8...1.8T....

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
horxfuck
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: úte 13.11.2007, 10:06
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

paseo 1.8...1.8T....

Příspěvek od horxfuck »

Zdravím,
slyšel jsem něco o kompatibilitě s enginem z Cariny 1.8 údajně..
Nevíte někdo o takovýhle operaci?Nepřemýšlel ste někdo o takové úpravě? Paseo je svižný ale slušelo by mu pár koní navíc..osobně na 215/35 sedí jak přilepené pattexem.:)
Já ted po dvou letech stání ve stodole oživoval transplantací motoru,podařilo se mi sehnat jeden v bouračce,druhej byl v kufru a třetí na sedačce...válí se mi tam takže rád 1 přenechám třeba za dobrou informaci..:)
jinak mail jiri.horaczech@paseopower.jp

NE

dělám si prdel,ale kdo by nechtěl takovej mail..:))

jiri.horaczech@SEZNAM.cz
horxfuck
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: úte 13.11.2007, 10:06
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

eště..

Příspěvek od horxfuck »

Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Jde tam posadit 4E-FTE ze Starleta (1.3 turbo, cca 130 koni), ale problem je, ze ten motor nesezenes. Druha varianta je si s tim pohrat a swapnout tam 4A-GE motor 1.6 se kterym uz jde ledacos vyvadet. Dalsi varianta je oturbit tvou 5E-FE, coz te prijde na dost nehorazny penize a sam to urcite bez zkusenosti nezvladnes. No a nakonec to muzes samozrejme prodat a koupit neco silnejsiho, treba Celicu.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
horxfuck
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: úte 13.11.2007, 10:06
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

diky za odpoved

Příspěvek od horxfuck »

Joo o ty 1.3 sem slyšel taky a vím,že že starletu je spousta dílů totoznejch..škoda jestli je k nesehnani..
No s tou 1.6 víš o někom kdo se do toho pustil?
Víš co,Celica je bomba,ale Paseo je srdcovka...chapes nee:)
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Tak pár lidí se najde :D

http://www.cardomain.com/ride/543424/1992-toyota-paseo

Jinak ten motor ze Starleta by možná sehnal Idaho, ale počítej s cenou min. 20 a víc :)
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

Naliať do auta o hodnote ani nie 50 tisíc ďalších 150 tisíc, mi príde riadne choré...ale proti gustu, žiaden dišputát... :wink:
S autami sa dá všetko - prečítaj si ale čo ten chalan všetko musel urobiť aby mu to chodilo - a nemyslím tým aké tam nahodil disky a aké audio tam má...
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
horxfuck
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: úte 13.11.2007, 10:06
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

ehm ehm

Příspěvek od horxfuck »

promin, ale proč ze mě děláš wola??? myslíš,že nevim jaká je pakárna vyměnit motor za néé ten samej? na podzim sem měnil za totožnej,ze stejný toyoty,stejnej rok a byla to pakárna,všechno si označit nafotit...a stejně hned nenaskočil,ale to je fuk...vidíš snad na mym autě nějaký mračítka nebo proč si myslíš ,že znám jenom kola a audio??
neříkám,že se do toho pustim,ale zajímá mě to..a vidíš,že už se někdo našel kdo do toho šel takže pro někoho má smysl asi narvat 150 papírů do auta..sou i tací co narvou 250 jenom do Hi-Fi..:) tak proč ne do výkonu.
Ne nic ve zlym,jen se mě to dotklo..:)
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

No offense...nechcem sa hádať a robiť tu z toho off-topic.
Napíšem to inak - za peniaze ktoré minieš získaš primálo muziky. Viem že to, čo napíšem sa Ti bude zdať neprijateľné, ale časom na to dôjdeš (koniec koncov ako každý) sám. Ak plánuješ do toho auta vraziť čo i len 100 tisíc, tak ho radšej za 50 predaj, a za tých 150 čo budeš mať na ruke si kúp niečo silnejšie od výroby - napríklad ST202. Ver mi že bude jazdiť podstatne lepšie ako akokoľvek tweaknuté a inak omotorizované Paseo.
A ešte dodávam - paseo ako autíčko sa mi páči...ale jazdné vlastnosti ani za nova nemalo príliš dobré a ten motor bol na šasi/podvozok/brzdy až až...
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
horxfuck
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: úte 13.11.2007, 10:06
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od horxfuck »

Hele to je fuck,sem mladej a chci si plnit sny dokud to jde..:) za 5 let už třeba budu muset kupovat octavku v kombiku pro moji rodinu...není tu vůbec bejt nemusím,tak co ....
Jinak ještě k ty 4e-fte ten se sehnat dá...ale jak je to s usazenin? Šroub na šroub? Nebo se musí dělat úpravy? Vím,že se dělal ještě 5e-fte ten je ale myslím ještě hůř k sehnání...nebo?
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

4E-FTE by si mohol celkom elegantne swapnúť zo Starlet Glanza - UK verzia. Na 5E-FTE by si musel všetko custom vyrábať a stálo by to značné peniaze...
Rozdiel medzi 4E a 5E je len v zdvihu - úchyty motora a prevodovky sú identickej u celej E generácie motorov - tam problém nebude. Horšie to bude s elektrikou...
Inak OT - tiež som bol mladý a plnil som si automobilové sny - dnes by som ale už dal na rady ostatných a nelial peniaze, kde sa to nevypláca. Každý z nás sa s každým svojim autom ťažko lúči, ale raz ten moment nastane. Preto Ti poradím len jedno - predaj to Paseo v sérií ako je - bude mať vyššiu cenu ako keď ho upravíš a ľahšie ho takto predáš...no a kúp si niečo od výroby silnejšie s poriadnym motorom - aspoň 4A-GE - s tým sa už dajú robiť slušné veci...
MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
JDM_Pepe
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pon 07.10.2013, 17:24
Bydliště: Rakousko, Völkermarkt

Příspěvek od JDM_Pepe »

ja som uvažoval nad 1.8 zo Celica GT Four :) ... ale došiel som na to že tu v rakúsku potom nemám šancu prejsť na Überprüfung (podobné ako TÜV) :) ... takže musím sa uspokojiť s 1.5 90HP :mrgreen: :blink:
Odpovědět

Zpět na „Paseo“