koupě toyoty

veškeré novinky na trhu
Odpovědět
Míša.N
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13.05.2013, 19:40

koupě toyoty

Příspěvek od Míša.N »

Ahoj všichni,
poohlížím se po autě, ted mám starší fiestu a chtěla bych něco o něco většího, ale ne zase o moc kvůli parkování v centru(je to boj :) ) a zárověň něco, co mě uplně nesežere( jak spotřeba, tak díly a opravy)
přemýšlela jsem nad golfem, ibizou, cordobou, ale pak mě zaujala corolla, tak jsem vás zkušenější chtěla poprosit o radu, co se týče corolly, nebo toyoty celkově a kdyžtak, co byste mi doporučili?
Předem moc díky za rady :)
udo
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: pát 18.11.2011, 17:15
Bydliště: Prágl

Re: koupě toyoty

Příspěvek od udo »

Ahoj, koukám zatím bez odpovědi a vůbec se nedivím.
Asi s žádnou generací Corolly neuděláš chybu, s konkrétním modelem a kusem samozřejmě možná ano. Asi by to chtělo napsat víc o tvých představách a potřebách - cenový limit, jak moc a kam a s jakým obsazením jezdíš, ...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Vyhni se 1.4 a 1.6 kolem roku 2000 az cca 2004 - 2005.... JInak go go go... :-)
Back in Czech.
masi
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: úte 24.09.2013, 22:54

toyota avensis 2.2 d-cat 2009+ nejlepe automat

Příspěvek od masi »

Ahoj,

uvazuju ted o koupi tohoto vozu toyota avensis 2.2 d-cat 2009+ nejlepe automat, ma s tim nekdo zkusenosti, jezdim rocne sice jen 30tisic, ale vetsinou dam 700+ na zatah, cili chci neco pohodlneho, na vetsi dalky, hodne spolehliveho a vykoneho. POV a HAV snesu a spotreba je uvadena kolem 8 coz je celkem ok. Cetl jsem tu u minule generace o problemech s tesnenim pod hlavou, nevite nekdo o necem podobnem u teto verze?

Budu rad za jakekoli rychle rady, ve ctvrtek se chystam do nemecka tak bych se rovnou pokoukl.

Hezky den...
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Re: toyota avensis 2.2 d-cat 2009+ nejlepe automat

Příspěvek od zmaxxx »

masi píše:Ahoj,

uvazuju ted o koupi tohoto vozu toyota avensis 2.2 d-cat 2009+ nejlepe automat, ma s tim nekdo zkusenosti, jezdim rocne sice jen 30tisic, ale vetsinou dam 700+ na zatah, cili chci neco pohodlneho, na vetsi dalky, hodne spolehliveho a vykoneho. POV a HAV snesu a spotreba je uvadena kolem 8 coz je celkem ok. Cetl jsem tu u minule generace o problemech s tesnenim pod hlavou, nevite nekdo o necem podobnem u teto verze?

Budu rad za jakekoli rychle rady, ve ctvrtek se chystam do nemecka tak bych se rovnou pokoukl.

Hezky den...
Vím, že na pročtení fóra nemusíš mít moc času, ale je zde dost textu ohledně problémů s motory a konkrétními vozy. Každopádně po tom, co jsem si tu přečetl já, bych se dieselu od Toyoty raději komplet vyhnul, a šel do 1,8 nebo 2,0 benzín, po 2005. Spotřebu budeš mít +- stejnou, a na údržbě nezchudneš.
Odpovědět

Zpět na „Novinky u toyoty“