sraz Toyot v LETECKÉM MUZEU

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od radohanno »

Jo to já beru že tam je opravdu psané že to pořádá letecké muzeum a to všechno.Taky jsem psal mail na ten odkaz "letecké muzeum" ,ale nikdo nenapsal.Možná jsem se mohl víc ptát.A když jsem tam dojel tak jsem se ptal asi třech pořadatelů ,ale nikdo ani nevěděl že by tam Toyota byla. Takže info na místě žádné a ten kolega s tou červenou celicou co stál jako já taky nevěděl kde. Tak třeba někdy příště.
Uživatelský avatar
Lihus
Řidič
Příspěvky: 231
Registrován: úte 01.03.2011, 00:36
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lihus »

Zorganizovany to nebylo nejlíp, apoň ti pořadatelé mohli být informováni.. Škoda, jinak ta vínova celica je fakt nádhernej kousek. Snad se z toho poučí a příště to vyjde lépe.
Jinak já teď zase jedu na JSP na Slovensko, výborná akce, takže kdo chce ať se přidá. viz. http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=24555
Ex: Corsa C 1,8 GSi
Ex: Celica t23 1zz-fe
Ex: Corolla T-Sport ZZE123, 2zz-ge

Lexus GS300 06
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Teda koukám že kapku zmatek. No já dorazil kolem 9:37 a předemnou jela Honda Civic upravovaná od tuším BC Racing. A jela až k těm druhým vratů, tak já drze za ní a světe div se tam hangár. Tak šup do vnitř. Kdo netuší kde jsem parkoval, tak vlevo od těch tří modelek :-) Ve vnitř parkovali Corola, Celica 6.g, Corona, ještě další Corola a pak o kus dál karbonizovaná Celica 7.g. Nejdřív jsem myslel, že jsem jedinej. Ale nakonec jsem venku potkal pár klubáků, takže holt někdo měl štěstí. Cestu do Muzea možná někdo nenašel bo byla za tribunou. A když začalo po 14:00 hod pršet, tak jsem byl schovanej hádejte kde? Možná sem pak hodím odkaz na fotky co jsem pořídil. Jinak solidní multikulturní akce. Krom leteckého dne závody pejskařů, pouť, taneční vystoupení, spousta expozic aut různých značek, parašutisti, modeláři, možná ještě někdo něco doplní :-)
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Tady je dokumentace srazu toyot:)
Obrázek

A fotky z leteckého dne zde:
http://gramophon.rajce.idnes.cz/2013-08 ... en_Olomouc

A abych uvedl pár nesprávných doměnek na pravou míru: ta dvoumotorová "cessna" je ve skutečnosti Let L-200 Morava a domělá Avia je Zlín 126 Trenér
olddriver
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: ned 21.03.2010, 16:59
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od olddriver »

Tak bych to taky jako jeden z těch, co vystavovali v hangáru shrnul:

Napřed jsem nějak nechápal, že někdo nenašel, netrefil, zaparkoval jinde...no ale pak během dne, když jsem viděl ty davy návštěvníků a aut (údajně 20 000 lidí) tak mi to došlo - všechny toyoty v hangáru kromě Myfuna byli místní lidi z Olomouce (a okolí?) a pro lidi odjinud asi fakt nebylo lehký najít správnou cestu...

Bral bych to jako takovou generálku - nultý ročník, každopádně má prostor Muzea své kouzlo a auťáky mezi letadlama byly fotogenické ( i když všichni nemusí souhlasit - k tomu kouzlu patří i trochu zaprášená podlaha a chudáci tuneři z místního tuning klubu byli nešťastní, že jim na jejich poklady při dešti pršelo dírama ve střeše...)

Předpokládám, že pan náčelník Muzea nás tam s toyotama za rok při dalším Leteckém dnu zase pustí - a co tedy očekávat a co naopak ne?

- možnost prezentace našich toyot v atraktivním prostředí (pro vystavení auta v hangáru je ovšem nutné být na místě před zahájením akce, letos se najíždělo kolem 9. hodiny)
- atraktivní celodenní program "leteckého dne" pro celou rodinu, některé atrakce už zmínil Myfune já jsem si všiml různých historických vojenských spolků i s auty: U.S. Army, totalitní čsl. lidová armáda a pak nějaká prvorepubliková pěchota...
- lidé z leteckého Muzea poskytnou toyotám prostor (ale i dalším komunitám - autoveteránům, tunerům), ale s nějakou velkou "organizací" nelze počítat, pro ně jsou hlavní letadla (a dělají to sakra dobře!) a nás tam mají jako "křoví" pro zatraktivnění své expozice pro platící návštěvníky- takto je potřeba to brát
- takže koho s vás to osloví a bude chtít za rok přijet, tak si pak stačí jen pročíst tohle vlákno a už budete určitě vědět a trefíte až do hangáru :lol:
- jo a málem bych zapomněl - na letišti je skvělá kavárna a baristi tam dělají supr kafe, myslím, že radohanno potvrdí :?:

Tak ahoj za rok !?


Toyota Corona 1500, r.v. 1970
nakonec Japonec !

Toyota Corona 1500, (RT40), r.v. 1970 (Mototechna)
Toyota Corona Mark II 2300 Coupé - Hardtop, řadový šestiválec, Automat (MX22) r.v. 1972
Toyota Corolla 1300 Sedan (E90) r.v. 1990 (Tuzex)
Uživatelský avatar
Lihus
Řidič
Příspěvky: 231
Registrován: úte 01.03.2011, 00:36
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lihus »

gramo píše:Tady je dokumentace srazu toyot:)
Obrázek

A fotky z leteckého dne zde:
http://gramophon.rajce.idnes.cz/2013-08 ... en_Olomouc

A abych uvedl pár nesprávných doměnek na pravou míru: ta dvoumotorová "cessna" je ve skutečnosti Let L-200 Morava a domělá Avia je Zlín 126 Trenér
A moje ti tam chybí :evil: :D
Ex: Corsa C 1,8 GSi
Ex: Celica t23 1zz-fe
Ex: Corolla T-Sport ZZE123, 2zz-ge

Lexus GS300 06
Uživatelský avatar
Lihus
Řidič
Příspěvky: 231
Registrován: úte 01.03.2011, 00:36
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lihus »

olddriver píše:Tak bych to taky jako jeden z těch, co vystavovali v hangáru shrnul:

Napřed jsem nějak nechápal, že někdo nenašel, netrefil, zaparkoval jinde...no ale pak během dne, když jsem viděl ty davy návštěvníků a aut (údajně 20 000 lidí) tak mi to došlo - všechny toyoty v hangáru kromě Myfuna byli místní lidi z Olomouce (a okolí?) a pro lidi odjinud asi fakt nebylo lehký najít správnou cestu...

Bral bych to jako takovou generálku - nultý ročník, každopádně má prostor Muzea své kouzlo a auťáky mezi letadlama byly fotogenické ( i když všichni nemusí souhlasit - k tomu kouzlu patří i trochu zaprášená podlaha a chudáci tuneři z místního tuning klubu byli nešťastní, že jim na jejich poklady při dešti pršelo dírama ve střeše...)

Předpokládám, že pan náčelník Muzea nás tam s toyotama za rok při dalším Leteckém dnu zase pustí - a co tedy očekávat a co naopak ne?

- možnost prezentace našich toyot v atraktivním prostředí (pro vystavení auta v hangáru je ovšem nutné být na místě před zahájením akce, letos se najíždělo kolem 9. hodiny)
- atraktivní celodenní program "leteckého dne" pro celou rodinu, některé atrakce už zmínil Myfune já jsem si všiml různých historických vojenských spolků i s auty: U.S. Army, totalitní čsl. lidová armáda a pak nějaká prvorepubliková pěchota...
- lidé z leteckého Muzea poskytnou toyotám prostor (ale i dalším komunitám - autoveteránům, tunerům), ale s nějakou velkou "organizací" nelze počítat, pro ně jsou hlavní letadla (a dělají to sakra dobře!) a nás tam mají jako "křoví" pro zatraktivnění své expozice pro platící návštěvníky- takto je potřeba to brát
- takže koho s vás to osloví a bude chtít za rok přijet, tak si pak stačí jen pročíst tohle vlákno a už budete určitě vědět a trefíte až do hangáru :lol:
- jo a málem bych zapomněl - na letišti je skvělá kavárna a baristi tam dělají supr kafe, myslím, že radohanno potvrdí :?:

Tak ahoj za rok !?


Toyota Corona 1500, r.v. 1970

Naprosto souhlasím a leštičům jsme se pěkně zasmáli :D :)
Ex: Corsa C 1,8 GSi
Ex: Celica t23 1zz-fe
Ex: Corolla T-Sport ZZE123, 2zz-ge

Lexus GS300 06
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od radohanno »

Kávy jsem měl hned dvě a fakt dobré.
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Lihus píše:A moje ti tam chybí :evil: :D
Škoda, že jsme se minuli, TS corollu bych si rád prohlídl.

A že jsem minul to kafe mě mrzí taky, americano u stánku s donuty taky ušlo, ale od baristy by to bylo jiné kafe :)
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“