7.generace pojistky

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Dík za ochotu, nemusí to být zase honem honem, až budeš mít čas a chuť :D

Jenom dotaz: jednotlivé soubory jsou zaheslované, chtěl jsem je sloučit do jednoho a chce to heslo. To je od Tebe nebo už to tak bylo v originálu?
Já se s tím pochopitelně nějak poperu, ale proč to dělat složitě, když to jde jednoduše :D
Ještě jednou dík.....
Uživatelský avatar
Sudy
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: úte 23.07.2013, 08:40

Příspěvek od Sudy »

zejdy píše:Sudy> Díky, fakt velmi dobrá kvalita. Pokud máš ve stejné kvalitě i manuál, taky bych uvítal nějakou možnost stažení. Já mám dva díly OCR Celica Shop Manual, ale kolikrát musím fakt luštit, co tam vlastně je. Dohromady to má asi 250MB, to zas není tak velký.......
8mb :-) mrkni na to :-)

http://ulozto.cz/xCLTMycE/celica-manual-zip
S vysokým výkonem jsi rychlý na rovince, s nízkou hmotností jsi rychlý všude! C.C
Uživatelský avatar
Sudy
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: úte 23.07.2013, 08:40

Příspěvek od Sudy »

zejdy píše:Dík za ochotu, nemusí to být zase honem honem, až budeš mít čas a chuť :D

Jenom dotaz: jednotlivé soubory jsou zaheslované, chtěl jsem je sloučit do jednoho a chce to heslo. To je od Tebe nebo už to tak bylo v originálu?
Já se s tím pochopitelně nějak poperu, ale proč to dělat složitě, když to jde jednoduše :D
Ještě jednou dík.....
Hele to netuším :-) taky jsem to chtěl spojit ale neměl jsem na to čas, kdybych věděl jak tak ok ale koumat jak to ne :roll: :lol:
S vysokým výkonem jsi rychlý na rovince, s nízkou hmotností jsi rychlý všude! C.C
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Sudy> Díky, mám to doma, já mám manuál anglický, toto je CZ, o to lepší. Porovnám rozsahy. Až budu mít chvíli čas, podívám se na to a pokusím se nějak obejít to heslo a spojit to do jednoho funkčního souboru. Kvalita je super :D
Pak to samozřejmě můžu taky dát na net.....
Odpovědět

Zpět na „Celica“