Problémy se spotřebou oleje

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

krosmen píše:http://www.toyodiy.com/parts/s?v=E_1999 ... 3101-22031

díl který si postnul se již nedodává a je nahrazen tím co jsem postnul já....
Tak jsem linkoval vedle. Nic to nemění na tom,že origo písty cela sada pro 1zzfe stojí 12300.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

libor12 píše:
krosmen píše:http://www.toyodiy.com/parts/s?v=E_1999 ... 3101-22031

díl který si postnul se již nedodává a je nahrazen tím co jsem postnul já....
Tak jsem linkoval vedle. Nic to nemění na tom,že origo písty cela sada pro 1zzfe stojí 12300.
netuším kde je ta cena co píšeš vidět,já tam vidím 143.- euro což je cca 3700.-
Asi bych to shrnul tak že se určitě někde najde něco levnějšího i od stejného výrobce ...
Já sem dávám cenu od toyoty a cenu katalogovou - oboje je dohledatelné a potvrditelné... tímto končím,musím jít pracovat.
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

http://eshop.ksms.cz/ksmotor/ItemDetail ... InNAV=True

tady je třebas za jiné peníze ale není k dodání..opět klasika českých webů,sice to má v katalogu ale nedodáme vám to....i na to je potřeba brát zřetel...
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

Tady je odpověď na cenu pístu z toyoty Dolák....

Přílohy:
image001.png (8 kB)
Uložit


Uložit vše
Zobrazit zprávu s formátováním
Dobrý den,



Cena tohoto dílu je 4741 bez DPH.





S přáním krásného dne,



Slunečko Martin



Vedoucí oddělení náhradních dílu

TOYOTA DOLÁK s.r.o.



Evropská 126

261 01 Příbram

Tel: +420 318 632 099

Fax: +420 318 632 097

Mob: +420 725 857 081

Email: <mailto> martin.slunecko@dolak.cz



http://toyotadolak.cz/prilohy/2011-06-1 ... ADbram.bmp







From: Petr Kříž [mailto:ktmotorsport@mujmail.cz]
Sent: Thursday, July 18, 2013 9:24 AM
To: martin.slunecko@dolak.cz
Subject: cena dílu



Dobrý den,

potřeboval bych nacenit tento díl

13011&#8209;22090

díky



S pozdravem

Petr Kříž - KTmotorsport
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

takže pokud tady hodlá kdokoliv něčím argumentovat tak ať si nejdřív zjistí skutečný stav věcí a pak argumentuje.
Podotýkám je to cena bez dph=cena se slevou bude tedy stejná jako je tato plus poštovné.....
Příště bych prosil podložené argumenty pokud chceš někoho napadat že lže nebo že krade......
Jedna bába povídala mě nezajímá.... :twisted:
toto je oficielní cena českého dealera dílů a jak je vidět celkem se liší od ceny katalogu pro evropu-netuším jak má čr nastavené marže na zboží...určitě to bude minimálně 40% jak je běžné....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Jak bylo receno. Staci poptat originalniautodily.cz s presnym toyota cislem a cena tam zobrazena je jako start v pohode. Presnejsi ceny a aplikacve pripadnych dalsich slev je jiz na kazdem. Tento Eshop je primo originalni autorizovany katalog dilu pro Toyotu a ceny jsou jiz pozmeneney dolu proti oficialnimu CR ceniku, ovsem na tyto ceny je mozne dosahnout i ve vsech ostatnich oficialnich servisech toyota v CR.
Back in Czech.
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

aczasa píše:Jak bylo receno. Staci poptat originalniautodily.cz s presnym toyota cislem a cena tam zobrazena je jako start v pohode. Presnejsi ceny a aplikacve pripadnych dalsich slev je jiz na kazdem. Tento Eshop je primo originalni autorizovany katalog dilu pro Toyotu a ceny jsou jiz pozmeneney dolu proti oficialnimu CR ceniku, ovsem na tyto ceny je mozne dosahnout i ve vsech ostatnich oficialnich servisech toyota v CR.
vypíchnul bych S PŘESNÝM ČÍSLEM DÍLU ne již neexistujícím....Co jsem sem dal je oficielní katalogová cena její český ekvivalent,praxe s originálními díly byla taková že cena byla vždy téměř-na pár desetikorun stejná s evropským katalogem takže i tak se dá tedy usuzovat že jejich cena pístu bude 3700.- plus pošta.....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

JO jo... je to holt na tom dodat presne cislo dilu, jinak holt dostane clovek to, co si objedna.. :-) Byt by to bylo neco uplne jineho nez to co chtel. .:-) Kazdopadne existujici nebo ne.... Myslim si, ze origo toyota pisty za 3700 neni uplne extremne spatna cena v cechach..... Bohuzel je to stale jen v cechach... Mel bych se dat asi do holportu s nekym v USA a vozit to do cech na ico za US ceny + 30% prodavat v CR.. :-) .. jen kdyby ty autodily nechteli tak straslive danit...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

tady je to celkově s cenama dílů hodně zlý oproti evropě....celkově všichni dodavatelé jako kelly intercars a jim podobní jsou o dost dražší než v zahraničí....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

krosmen píše:takže pokud tady hodlá kdokoliv něčím argumentovat tak ať si nejdřív zjistí skutečný stav věcí a pak argumentuje.

Jedna bába povídala mě nezajímá.... :twisted
ano,zjistil jsem. Cena pistu v OA platí. 12300vč dph a na účet. Díl který jsem dal je dostupný,respektive jeho ekvivalent za uvedenou cenu. Je to jak píše Kubrt. Mužem tu házet číslama a nikam to nevede. Já ovšem bych 3800 za pist nedal a jestli to někdo dělá tak je u mne hlupák neschopný věnovat chvilku hledání na netu.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

libor12 píše:
krosmen píše:takže pokud tady hodlá kdokoliv něčím argumentovat tak ať si nejdřív zjistí skutečný stav věcí a pak argumentuje.

Jedna bába povídala mě nezajímá.... :twisted
ano,zjistil jsem. Cena pistu v OA platí. 12300vč dph a na účet. Díl který jsem dal je dostupný,respektive jeho ekvivalent za uvedenou cenu. Je to jak píše Kubrt. Mužem tu házet číslama a nikam to nevede. Já ovšem bych 3800 za pist nedal a jestli to někdo dělá tak je u mne hlupák neschopný věnovat chvilku hledání na netu.
Upřímě je mi to jedno a tímhle se bavím :-) pokud tomu tak je si šikovnej co k tomu víc říct,Já šikovnej nejsem a tak je cena takováhle z katalogu...Holt nejsem génius jako ty.....
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

taky to jako zábavu beru a i já se tím bavím,ale mne úsměv na tváří nikdo neplatí. :lol: já jen reagoval na cenu pistu a jak vidno může být od 500-4700 to je docela velký rozptyl. Nicméně než dát 4700 tak jak je nabízí Dolák nebo kterákoli jiná toyota tak si nechám udělat u Albrechta zakázkové kované kterým ty lite i když originální nemůžou konkurovat ani z desetiny.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

Tak s tim se nedá než naprosto souhlasit!!!!!
:wink: :wink: :wink:
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

NO a o tom to je. Cena ma urcite rozpeti a da se to udelat i levneji. To ze je nekdo Bembela a necha si nauctovat drahy az predrazeny dily je hold jeho chyba. Proto si stojim za tim si to nechat poradne nacenit tak jak jsem psal ... a ne skocit na pekne se tvarici nabidku .... to uz je ale obchod .... na vyber ma kazdy ...

Petre ty se vklidu smej, ono to ze nikdo nenapise verejne krome jednoho dvou lidi jake ma s tebou zkusenosti neznamena ze se to mezi lidma nevi. Ostatne kazdy strujcem sveho stesti. Jen ty vis co do motoru opravdu davas, kde to beres a kolik to doopravdy stoji. Jak dodrzujes co slibis .... Myslim, ze nikdo nema zajem se v tom ani stourat, je to tvoje vec jak vydelavas penize ..... udelas jim co jim na ocich vidis, v terminu a oni te jeste pomluvi, hnus ...

Zacina me ale zajimat tenhle konkretni projekt ciste ze zvedavosti. Pokud se podivam zpet tak Maty7g uz v lednu naznacoval ze je stebou domluveny a auto pujde k tobe. Dneska je skoro pulka leta. Zajimave. Kdy jsi dostal auto? Jaka je kompenzace popripade za nedodrzeni onech slibovanych 14 dni? Predpokladam, ze ne vymluva. Penize jsi dostal predem? Jak jsi sam napsal nechas si to zaplatit od A do Z. Zajima me jak jsi ferovy a slusny obchodnik ..... nebo je to jen lakadlo a pak dej se vule bozi a vymlouvacky .... ono to podobne uz je naznaceno v reakci v tom inzeratu v avensisu... Co tedy udela servis Krosmen kdyz nedodrzi co slibi? Smeje se?

Pevne verim, ze vsechno co se o tobe vyklada jsou lzi. Ze dodrzujes co slibis vcetne casu a provedene prace, ze jsi ferovy vuci reklamacim a v zadnem pripade kdyz napises nebo reknes ze pouzijes pouze oem toyota dily ze to jinak neni. Je to tvoje zivobiti tak proc by to melo byt jinak ze.

Na tomhle foru bohuzel neexistuje feedback tak jak by mel ... navic ostatni servisaci se chovaji docela taktne. Nezverejnuji co po kom opravuji a jak ..... coz hodne nahrava k onomu usmevu tech kteri sem tam neco podelaji ... takze pokud nekdo neni vylozene znaly prostredi a nezna tu komunitu ma hold smulu.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Odpovědět

Zpět na „Celica“