tlumiče mr2 mk1

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
lukaš pěntka
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: pát 09.12.2011, 17:09
Bydliště: moravskoslezsky kraj

tlumiče mr2 mk1

Příspěvek od lukaš pěntka »

nevite nahodou někdo,kde sehnat zadni tlumiče nebo jestli nejsou nahodou shodne s nakym jinym modelem coroly?diky
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

daju sa zohnat bezne od KYB, KONI
Obrázek
lukaš pěntka
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: pát 09.12.2011, 17:09
Bydliště: moravskoslezsky kraj

Příspěvek od lukaš pěntka »

diky za tip
lukaš pěntka
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: pát 09.12.2011, 17:09
Bydliště: moravskoslezsky kraj

Příspěvek od lukaš pěntka »

čau lidi,tak sem dneska jel do toyoty objednat originalni tlumiče a bohužel nemaji.od koni sem našel korad sportvni sadu a tu nechci,na naše cesty už je i normalni podvozek tvrdy až až.tak sem volal tam,kde mi zgeneralkovali motor a s tlumiči neni problem,v toyotě řeknou,že se už nevyrabi a nedodavaji a v autojapan neni problem,takže kdybyste něco shaněli,je tu možnost obratit se na ně,ne že bych jim dělal reklamu i když s go motoru sem spkojeny,ale nechapu,jak muže mit toyota problem dodat dily na auta,co vyraběla.a na roky auta jim kašlu.
Uživatelský avatar
MiG-21
Navigátor
Příspěvky: 80
Registrován: ned 26.08.2007, 21:51

Příspěvek od MiG-21 »

Divím se, že jsi to vůbec zkoušel. Když sem měl problém s přihlášením AW11 v ČR hovor s Toyotou probíhal asi takhle: "Dobrý den, chcete novou Toyotu? Jo vy potřebujete pomoct se starou? Tak to bohužel. A opravdu nechcete raději novou Toyotku?...." Fakt zastoupení automobilky za všechny peníze!
Toyota MR2 mk1 dva měsíce přihlašovaná k provozu :-/
lukaš pěntka
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: pát 09.12.2011, 17:09
Bydliště: moravskoslezsky kraj

Příspěvek od lukaš pěntka »

no,taky mě to štve,dily nejsou levne a ještě je nemaji,kvuli staři modelu.jinak sem čet tvuj proslov k mr2,maš ji pěknou,mam tu samou,akorad targa.děla mi jen radost,ale někdy s dilama mam nervy.ale sem rad,že sem ji koupil,je to supr auto,ve kterem mě bavi každy km.akorad dostupnost dilu a cena by mohly byt lepši.
Odpovědět

Zpět na „MR2“