Dárce dílů

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Dejwa
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22.06.2009, 10:29

Dárce dílů

Příspěvek od Dejwa »

Zdravím pánové,

rodinné grémium se usneslo že dají naši Camry rv. 1992 100kW mimochodem pojízdnou a celkem v pořádku k ekologické likvidaci. Neměl by někdo z vás co tu jste, zájem o nějaké díly za symbolickou cenu? :)

Pokud by někdo chtěl foto, tak dodám :) Jinak aspoň co vím, tak je ta Camry až na tlumiče a homokinetický kloub uplně zdravá...když se do týdne nikdo neozve, tak jde do šrotu.
Je mi jí docela líto protože v tom šroťáku u nás to hodí do pece a nikdo z toho nic mít nebude....radši bych to dal na toyota vrakáč...ale co z toho když nejbližsí je ode mě 280 km :( jsem z Uherského Hradiště

edit: samozřejmě cokoliv pošlu poštou....obchodní balík od pošty může vážit až 30 kg a v 99% případů přijde už na druhý den :)
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

vyfoť mi prosímtě ovládání vzduchotechniky, mot.prostor (jde mi o expanzku), přístrojovku...

Potřebuju výdechy ventilace co jsou v palubce, rámeček kolem autorádia, plast z Asloupku řidiče. Předpokládám, že se nejedná o wagón co? :(

Nafoť jí prosímtě komplet... ( Toro^seznam.cz ^=zavináč)

Dík
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Uživatelský avatar
Bůvol
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: ned 15.08.2004, 01:54
Bydliště: Praha

Camry

Příspěvek od Bůvol »

Mě by jsi mohl vyfotit čalounění předních sedaček. Děkuji

emal.: jirka.libal@seznam.cz
Camry SXV10L
5S-FE
r.v. 7/1994
312.000Km

V období kolem roku 1994
Toyota Celica GT4 ST165
saimonko
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: sob 18.05.2013, 22:59

camry- žijete ešte?

Příspěvek od saimonko »

mna by zaujimala ešte ale nevim či je to už nova camry PO 90tich rokoch alebo ta ktora v 90 končila?
Odpovědět

Zpět na „Camry“