Toyota MR2 slovakia-czech club

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattias
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: sob 08.04.2006, 19:38
Bydliště: Piestany SR
Kontaktovat uživatele:

Toyota MR2 slovakia-czech club

Příspěvek od mattias »

Takze dostal som uz davnejsie napad zalozit MR2 klub.Kedze na slovensku je tychto krasnych aut pomenej a v cechach to nie je tiez frekventovane auto, rozhodol som sa ze by sa to mohlo spojit.Vsetko je este v zaciatkoch a v zarodku.Zacal som robit stranku ktora je este vo vystavbe.Dal som tam zatial jednoduchy dizajn a je zatial zaregistrovana na bezplatnej domene.Tu je link:

www.mr2-club.szm.sk

(neskor by som chcel domenu ako napriklad www.mr2-club.cz.sk alebo nieco podobne)

Dufam ze sa tato myslienka uchyti.
Ak mate nejake namety, navrhy, fotky, videa atd. posielajte mi ich na adresu: mr2-club@szm.sk alebo na: mattiastuning@gmail.com

Komentare privitam aj tu.

Dakujem, MATTIAS :D
Obrázek
Uživatelský avatar
fajry
Řidič
Příspěvky: 222
Registrován: stř 30.06.2004, 19:50
Bydliště: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fajry »

Prispevok je z: http://www.toyotateam.sk/forum/viewtopi ... 4238#14238

Chlapce, nechcem Ti brat iluzie, ale dost silne pochybujem, ze sa ten Tvoj MR2 club uchyti. MR2 na SK a CZ je strasne, strasne malo. Vsak tu mame slovensky Toyota klub a v cechach maju tiez svoj Toyota klub. V kazdom klube (na fore) je sekcia MR2, tak preco v ramci tychto sekcii nieco spolocne nepodniknut. Preco neoslovis admina slovenskej stranky a ceskej stranky, aby vytvorili nejake sekcie, kde by boli informacie o "em er dvojkach" ;-).

Chalani zalozili Toyota Team Slovakia v roku 2004. Klub sa rozbehol celkom schopne, ale urcite by to mohlo byt aj lepsie! Od zaciatku sa pocitalo nad podstrankami o jednotlivych typoch aut. Myslim tym na stranke www.toyotateam.sk cast Toyota - auta, kde by boli jednotlive typy aut. No a v kazdej sekcii by boli zakladne technicke informacie o aute + fotogaleria. Rady a napady by si ludia riesili cez forum a chat. V casti download by boli manualy, schemy, ...

Lenze problem je ten, ze nema sa kto starat o tieto sekcie. Ja na to cas nemam, aby som zohnal vsetky info o MR2 + fotky a dal to na web. Preto sa hladaju ludia, ktori by to zmakli. Ja vytvorim webove stranky a obsah si naplnia ludia, tak ako uznaju za vhodne.

Nemyslis, ze tato cesta by bola lepsia? Naco drobit sily a rozdelovat sa. Vsak slovensko je male a nie je tu tolko Toyot, aby kazdy typ mohol mat svoj klub!

Nemam vsak nic proti tomu, ak si taky klub zalozis. V tomto pripade Ti drzim palce, aby sa Ti darilo!
Slovensky Toyota klub:
ToyotaTeam Slovakia
www.toyotateam.sk

sluzobak
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9
Uživatelský avatar
Elvis
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 14.07.2004, 13:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis »

suhlasim s fajrym, naco zakladat nieco co samo o sebe nema vyznam. ak chces zdielat tech info, pis to na nasu stranku, ma to vacsi zmysel. ja na slovensku naozaj nepoznam NIKOHO kto by sa nejak vaznejsie zaoberal mr2. toto nie je USA alebo JPN
Obrázek
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

myslím si, že by vůbec nebylo špatné založit klub MR dvojek, ale musím se přiklonit k názoru elvise a fajryho - je nás strááááášně málo. Na silnicích jsem potkal asi tři (Mk III.) (jedna byla rakouská) a na srazu jsem viděl jednu (Mk II.)!! podporuju tvůj návrh a jdu si prohlídnout ty stránky, ale mám strach že svou energii plýtváš zbytečně.nicméně hodně štěstí!!!
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

jěště jsem chtěl dodat že ten počet MR dvojek jsem potkal asi za rok, co tohle autíčko vlastním. druhá věc je ta, že bych klub (pokud v něm budeš pokračovat) přejmenoval na czechoslovakia club :-) ....myslím že to zní líp...měj se
Odpovědět

Zpět na „MR2“