Mr 2-třetí generace (Imobilizér)

vše ohledně modelové řady MR2
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Ja to trosku upravím, ležela u mne před dílnou, a nebylo to že by s eneustále "měřila jednotka", ke me to přijelo s tím že vymenili už třetí jendotku a obcas to chytne. V aute byly dve spínačky zapojené naráz, a "jedna z tech jednotek k ní patříů . na ute s enačetli chyby a zmeřila komprese a majiteli jsme řekl že až bude čas tak se proleze a dá do kupy. Čas ze začátku moc nebyl, ležele tu dlouho a nakonec jsme se dopmluvili že přes zimu se na ní vlítne. On ji mezi tím prodal. Ja s enedostal ani k tomu abych spároval jednotku se spínačkou protože proste nebyl čas. S Liborem jsme si kvuli ní i párkrát volali ono je tam problému více, a tem se dříve nebo pozdeji nevyhnes, ale na to přijdeš až to nastartuješ a pojede to.

JInak ptal se na ni i Krosmen ( chtel ji koupit ) a řekl jsem mu že za ty prachy je vzhledem ke stavu kastle, intru atd drahá, ale pokud je nekdo fanda a dá si ji do kupy je to jeho vec :)

( btw cívky jste menit nemuseli, ta chyba v ecu je kvuli meření kompresí s posledním zájmecem který se na ní byl juknout - ja ji po jehonávsteve zapomnel vymazat - a práve kvuli kompresím jí nevzal .. )
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

No mne bylo hned jasné,jak napsal,že motor běží pouze po dobu sytiče,je ko.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

libor12 píše:No mne bylo hned jasné,jak napsal,že motor běží pouze po dobu sytiče,je ko.
ale majiteli jsme to říkal, dohoda byla že přes zimu se nastrojí jiný motor rovnou s novou ( nerozjebanou ) elektrikou a na jaře auto vyjede - bylo to tak i domluvené, motor jsem sháněl ( i lidé zde z fora mohou potvrdit že jsem u nich motor poptával, takže na auto jsem se nevykašlal ), bohužel majitel se zhlédl v TT a rozhodl se MR2 prodat..
Kodl MR2
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: ned 25.11.2012, 13:29

Příspěvek od Kodl MR2 »

Hodnoty nevim,nemam diagn.Dneska jsem si na to konecne nasel cas.Vymenil jsem pal.filtr a regulator tlaku paliva-zadna zmena.Nasel jsem odpojedne cidlo na vacce.Proste ted to krasne chytne a za dve vteriny zdechne.Muzu to startovat stokrat tak pokazde stejne.Dal jsem led pasek na jeden vstrik a kdyz nastartuju tak to chytne vse funguje a pak asi jednotka vypne vstriky a zdechne to.Jinak jiskru to hazi.Takze neco hlasi jednotce spatneho a ona po nastartovani za ty dve vteriny vypne vstriky.Zkousel jsem odpojojovat ruzne cidla ale na nic jsem nedosel.Jeste me napadlo ze by mohl byt preskocenej rozvod o zub.Kazdopadne zitra dojede kamos co ma diagnostiku na toyotu a zkusime to napichnout.
Kodl MR2
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: ned 25.11.2012, 13:29

Příspěvek od Kodl MR2 »

Aha,no tak to me majitel zapomel rict :).Co uz ted nadelam.Ted uz to budu muset spravit.Nasel jsem jednu na dily nekde z nachoda.Volal jsem mu a rika ze maji motor co ma najeto 70tis a je jeste v aute a muzu si ho poslechnout.Chteji za neho 20tis.kc.Tak nevím co bude lepsi.Jestli opravit ten starej nebo dovest druhej.
Kodl MR2
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: ned 25.11.2012, 13:29

Příspěvek od Kodl MR2 »

Stejne me ale porad nejde do hlavy proc teda vypnou za ty dve vteriny ty vstriky???
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Kodl MR2 píše:Aha,no tak to me majitel zapomel rict :).Co uz ted nadelam.Ted uz to budu muset spravit.Nasel jsem jednu na dily nekde z nachoda.Volal jsem mu a rika ze maji motor co ma najeto 70tis a je jeste v aute a muzu si ho poslechnout.Chteji za neho 20tis.kc.Tak nevím co bude lepsi.Jestli opravit ten starej nebo dovest druhej.
vem ten motor z jejich, vem ho i s kabeláží a ecu ( nezapomen na spinacku a klic ). Ono jak s ev tom rejpaly a jsou tam ty dve spínačky tak je podle mne otázkou co dál doj*baly v elektrice - me teřžba nebyly schopni říci která ecu je keketrému imobilizeru a která je origo ( ja je navíc podezříval že ta origo je ta ze které chteli odstranit imoo a domrvili ji, a že jeden z kroužku na spinacce ptří stále jeste te staré ecu, al ety další dve - no proste bordel. ooben si mylsím že rychlejší by bylo nastrojit celou elektriku znovu - motor te stejen čeká taže pokud je za 20 ( a dali by ti k tomu třeba za 5-7,5 celej zbytek elektriky ) tak je to dobrej kauf a levneji to neudeláš...( vč te orpavy motoru co te čeká a nemine .. )
Kodl MR2
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: ned 25.11.2012, 13:29

Příspěvek od Kodl MR2 »

To auto si ze mě dělá prdel... :).Včera jsem léčil tu elektriku a pak si najednou auto chytlo a jelo ctvrt hodky,pak zase zdechlo.Nezdál se mě snímač otáček vačky tak jsem ho dal novej a ejhle,najednou se prodloužila doba o další dvě vteřiny :).Takže ted už to jede 5 vteřin a pak zdechne.Možná když vyměním i to spodní tak to pojede deset vteřin.... :D .Prostě když se tomu zrovna chce tak jede i 20min ale jinak 5 vteřin.
Uživatelský avatar
krosmen
Věčnej rejpal
Příspěvky: 690
Registrován: čtv 10.12.2009, 22:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krosmen »

jo vše vyndat a udělat elektriku znovu a pak korozi a interiér a si na ceně za kterou bys měl libovku :-)
specializovaný servis Toyot tel 777193983
dotazy? ktmotorsport@mujmail.cz
Kodl MR2
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: ned 25.11.2012, 13:29

Příspěvek od Kodl MR2 »

Co to je udělat elektriku znovu???
Odpovědět

Zpět na „MR2“