OBX

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Kluci, nechci se Vám vkládat do diskuse. Můj názor byl od začátku takový, že vymýšlíte něco co je už dávno vymyšlené a to dobře! Nevím jak celý projekt Dokyho dopadl, ale řekl bych že moc dobře ne... Kdyby koupil 3sgte, okoval a dal třeba garetta udělali byste líp bez tady těchto diskuzí. Upřímně je mi Dokyho líto. :roll:

Jinak k Tvé otázce Doky: GO jsem si dělal sám, vše sériové. Ze sériového tlaku 0,7 jsem jezdil na 1,1 baru a většina lidí ví, jak jsem s autem jezdil ( závody atd...) auto dostávalo na prdel... Jo po GO jsem najel cca 15tis km. Myslím si že pokud z auta není vrak, tak ještě jezdí.
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Hele kdo se tu ukázal :lol:
Mě dělal g.o. letos na jaře Kenny tady z fóra, najeto cca. 6tis km. Kovaný motor, tlak na ct27 1bar (zatím) a drží.
Taky tomu nakládám, ale jak Jama asi ne, i když vlastně ... :lol:
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Jo o tyhle přízpěvky mi šlo kdo je po GO , nebo přestavbě a jezdí a jak mu to jezdí a jaké km najezdil atd. , kdo mu to dělal .Kde měl potíže co bylo špatné nebo dobré.

Díky za odezvu kterou jste pochopili že jsem se chtěl na tohle optat.

To Ja Ma:žiješ ? :lol: Máš pravdu mohlo to skončit fakt líp, je toho škoda že bylo vyhozeno tolik peněz víš jak jsem na to auto hrozně trpěl.Takhle bude asi chvíli ještě stát/mám jiné toys/
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Go loňskou zimu u zejdyho, vyvložkování bloku (firma tušim v Terezíně, na jméno bych se musel kouknout do faktury), písty nechané původní, nové těsnění, ventily a pár dalších drobností okolo. Práce a seřizování bylo dost, ale motor je jako vyměněnej, zatim najeto 15 000 víceméně langsam až na pár vyjímek :) a přede si jako kotě.

zejdy: držim palce ať ten novej motor šlape
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

8) á jak hezky člověk může mít feedback.

Můžeš pak specifikovat ty vložky firmu - výrobce a firmu koukni na ten Terezín firmu která to dělala prosím.

P.S. Mimochodem něco mně napadlo ohledně Terezínu a vložek do problémového motoru s ovalitou válců jako .....rešení.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

To Doky> Brusírna válců a klikových hřídelí Jiří Lopaur Hradec Králové. V Terezírně je pouze sběrna. Kdo jim dodává vložky nevím, ale práce od nich byla precizní a za slušnou cenu. :D
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ok dávám to dál jako pozit. feedback a zkušenost kterou máte osobně.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

obx

Příspěvek od Pavel Liška »

U nás je hodně dobrých mechaniků,ale pokud nemáte dost peněz na firmu,která umí doladit úpravu motoru např.jako v mém případě,tak to raději nedělejte.Otázka je kolik je to dost peněz,ale určitě méně než nový motor.
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Asi po novém roce pokuď bude zájem bych založil vlákno s názvem mám motor GO - zkušenosti,problémy a vlákno mám motor po modifikaci -přestavbě- ladění - zkušenosti, problémy.

Tohle mi tady například na fóru dlouho chybí.Ohlas lidí kterým se povedlo dát si udělat nebo udělali si/viz Zejdy/ funkční věci zdali by nenapsali na co si dát pozor kde se udělala podle nich chyba když měli problémy s čím by člověk měl počítat nebo ne.

Nechci číst vo všeobecnosti přízpěvky Microna /ve vší úctě/o sněhu a modelkách toyota, a dalších bezduchých přízpěvcích s prominutím o tuning cipu :lol: a jiných blbinách.Nebo naopak vysoko kvalifikované debaty kterým rozumím jak vy článkům v Cor et Vasa, nebo v Medicíně po promoci.Obyčejné jasné přízpěvky typu viz Zejdy, Mungo, Jama by podlě mně mohli dát vše více.

To Jama:na mém xdrive bych ti tak jak jsi jezdil z Celicou nedovolil jezdit :lol:
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Doky - tebe stejně asi nejvíc zajímá 3sgte. Myslím si, že když založíš takové vlákno, tak s tím tady na fóru moc neuspěješ. Rozumnější je čerpat na http://www.alltrac.net/phpBB2/viewforum.php?f=7
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Ja-ma motor pokud vím je po smrti,nedávno po tom co to prodal. Martine Dokyho motor nema s 3 sgte vubec nic společného. Možná jen to turbo a název 3S
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Matty ne mně zajímá celkový náhled na GO a přestavby tady v ČR jak 3SGTE ,3SGE 1ZZ, 2ZZ , 1FE a jiné typy motorů od Toyoty.Prostě takový náhled od lidí tady kteří to mají udělané jejich přímá zkušenost.

Libor má pravdu já mám motor ,,hybrid" - atmosférická hlava, vačky jak napsal Libor a to si já už nepamatuju nějak modifikované, CS ventily/to si pamatuju dobře :lol: / ,blok 3S s kovanýma vnitřnostma eagle jnice + Wiseco písty set /bez vložek pístů- to je rešení které používají lidi na 1ZZ a 2ZZ motorech / + bow ventil velice pěkný ten vymyslel a našel kompletně Libor + kované těsnění +Turbo + APX budíky a čidla + svody na zakázku + nějak jen mírně upravené sání nějak to modifikoval vybrali myslím klapku já si to nepamatuju již + milión změn celkových.Ale 3SGTE to není a jak bude fungovat?To uvidím,byla by ho škoda poslat do kytek.

Kdyby tenhle postavený nanovo klekl jak jsem napsal tak bych už koupil klasiku 3SGTE a udělal na něm klasickou GO abych auto dal v podstatě nejlevnější cestou do pohybu.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Hoši hoši takovýho tuningu a pak člověk sedne do S2 aby zjistil,že to Audi jede ještě líp za zlomek pořizovací hodnoty :D :D :D Jinak se svou troškou přispěju až Doky založí to správný vlákno :D
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Ok jdu na to :-) zakládám vlákno.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

Prodám OBX Crank Power Pulley - pro motory 1ZZFE a 2ZZGE, kupováno přímo u OBX, prodávám za 1500,- Kč. Nová, nepoužitá, vystavená doma na poličce. Kdyby náhodou :wink:
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Odpovědět

Zpět na „Celica“