Mazda 6 (plusy a mínusy)

vše co stojí za zmínění + modelové řady, které nejsou příliš často u nás k vidění...
Odpovědět
angel.CZ
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11.11.2012, 02:32

Mazda 6 (plusy a mínusy)

Příspěvek od angel.CZ »

Ahoj, nevím zda to patří zrovna sem (pokud ne, prosím přesuň te to :wink: )
Uvažuji o koupi Mazdy 6 a chtěl bych se zeptat všeobecně na motory, rok výroby, výbavu atd, už jsem se loni spálil z hondou, ale to byla moje chyba (byla bouraná). A Tak se ptám známý mi říkal něco o motorech 2.3 že se něják ničí a dělají neplechu, chtěl bych to tedy uvést na pravou míru a od kdy se dělá 6kvalt (r.v), ještě něco o hnijicích lemech, ale to se mi zdá tvrdil jen do roku 2005. Díky moc za cenné informace a rady.

EDIT: budu to přestavovat na LPG z důvodu denního ježdění, takže mi o obsah motoru moc nejde 8)
Uživatelský avatar
Xfield
Věčnej rejpal
Příspěvky: 611
Registrován: pon 16.08.2010, 09:05

Příspěvek od Xfield »

MAZDA 6 na fóru TOYOTA ??? Možná se tu odpovědi dočkáš, ale spíš bych zkusil fórum plný lidí, kteří s tímhle autem jezdí ... což nebude tady :wink:
_________________________________
RAV4 HSD AWD ;r.v.´18
ex - Auris 1,6 Valvematic ;r.v.´16
ex - Avensis 2,0 D-4D ;r.v.´07
angel.CZ
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11.11.2012, 02:32

Příspěvek od angel.CZ »

Xfield píše:MAZDA 6 na fóru TOYOTA ??? Možná se tu odpovědi dočkáš, ale spíš bych zkusil fórum plný lidí, kteří s tímhle autem jezdí ... což nebude tady :wink:
Ježiš, já jsem pako :lol: Omlouvám se, klidně to smažte, něják jsem to včera přehnal s pivkem a jsem uplněj tupec :-D Pardou a ahoj :-)
Odpovědět

Zpět na „Toyota - historie, milníky, události“