Suzuki nebo CitRON

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Suzuki nebo CitRON

Příspěvek od micron »

No už sem tu otravoval se suzuki všude možně i nemožně, někdy to bylo i nevhodný, ale za to může alkohol, ne metanol :lol:

Tak Suzuki mi pořád leží v srdci... už začíná bejt fakt hnusně, chčije jak z konve a tohle celi nemá ráda... už by si někam zalezla do teploučka ve svých 23.... TEKNO 23... letech.... mno jenže já sem najednou našel ještě jedno zajímavý autíčko, co by se dalo... jenže je to frantík, nesnášim francouzštinu, nesnášim... ale když tak přemejšlim tak z toyot se mi taky líbí jen 5g, a trochu 6g celica + lc 120... a tim to hasne... Ale tohle má má to něco... má to šmrnc... sice se to prodává už přes rok, ale poprvý jsem to viděl na vlasní oči před tejdnem, a i celica jí viděla na vlastní kukadla poprvý... soused má bílou... DS4 mnoooo pozooor je to pěkný, jo jako je to pěkný je to mega pěkný... je to zvláštní případ... má to zajímavej design, velmi zajímavej... má to kufr kam se vejde drtič trávy... a retrívr... má to masážní sedačku... má to luxus, je to krásný ze všech stran, má to popelník, to má i Suzuki teda :-) má to cca 200ps... a spotřebu ve městě 8l... mno neni to vůbec nezajímavý... váží jako GT86 cca 1300kg... má místo vzadu, má kufr, má sílu, má šmrnc, je vyšší... je dooost vysoká... ideálně vysoká, žádnej plaz... jenže je to citron :lol:
mínusy... všichni hemzej že to nemá stahovatelný zadní okna... což je blbost... nikdo to nepotřebuje, je to coupe... ne neni, neni to ani suv, neni to ani lift... je to ulítlost... ale zadní okna stahovat ne třeba, ale protože miluju design, tak nechápu proč když už tam ty dveře někdo zbytečně udělal... proč u všech prdelí nejsou vyklápěcí jako u RX8, nebo líp, nejlíp vyjížděcí dozadu?????????!!!!!!!! ve stylu mitsubishi space runner, nebo toyota previa atd... to by bylo ideální řešení... nechápu logiku v tom že tam jsou normálně otevírací "stupidně!" tak že se každej nabodne na tu hranu... no prostě kdyby tam ty dveře nebyly, bylo by to lepší...

škoda že to nemá ty dveře jezdící... pak by nebylo do čeho rejpat...

Je to zajímavá stíhačka--- 1.6 turbo 200ps--- nízká spotřeba,nízká hmotnost, prověřenej motor, neokoukatelnej design, ale je to frantík sakra :lol: ale dá se s nim na hory, dá se s nim k moři, je to nádherně vysoký a 4x4 nepotřeba... pilot si šéfuje levej pruh na dálnici... ne jako že už uhne pár vrahům jako v celi občas uhnu... v tomhle se neuhybá...
otázka je, prej se strašně ráda cuká... při pomalejch rozjezdech.... a to je to o čem to je... já sem zvyklej na celi.... japonci maj svojí pedálovou citlivost.... jinou než němci, frantíci atd... jde o tu citlivost.... prej je DS4 přecitlivělá.... a to by mě zajímalo právě---- celica je taky ultra citlivá na pedál... ale rozumíme si, když si někdo cizí zkouší celi, a je zvyklej na němce, nebo škodky, neumí a nepochopí citlivost.... v celice se musí umět "tancovat" tak by mě zajímalo jakej tanec vyžaduje DS4, pokavaď se bude snažit tancovat jako vW, škoda atd, tak to si nesednem... to spíš suzuki bude tancovat jako celica... :lol: jak teda tancuje DS4? to si musim vyzkoušet 8)

v tý hnědý metal jí to sekne...
zvláštní auto, zvláštní barva...
ale jak kočička poslouchá... mý nohy o tom to bude...jak je to s tou citlivostí... DS4 versus GV
http://www.sauto.cz/osobni/detail/citro ... oFrom=list
tady je pěkně nafocená.... potvůrka je to něco co jsem vlastně chtěl, aby to udělala toyota... ale udělali to frantíci... skvělý na tom autě je to, že je tak vysoký... to je skvělý! a mega výkonný stejně jako GT86 a navíc praktický...
srandovní test... takovej německej komik...já ho žeru... to je borec maximus... 10/10 :banana: das ist sex in da city... :-)
http://www.youtube.com/watch?v=b88YYCPJqxA
http://www.youtube.com/watch?v=JVskI24D32Y YES MAN!
nebo jimá káva
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... nd-vitara/

je to šílený vybírat mezi teréňákem Suzuki a timhle "případem" ale prostě obě jsou to zajímavý kárky který nemaj konkurenci...jde o to která je příjemnější....

Mno v Perlovce stála jeden den tahle, tak sem si jí blejsknul, a druhej den černý 2!!! další jiný taky černý, měl jsem pocit že po mě jdou :-)
Obrázek
kdyby ta potvora 2.4 vvti tak nežrala, ale ona žere moooc.... na to drandit si s ní po evropě... protože to auto váží tolik, mooooc. :-) ale je to krása.... tak nevim
Obrázek

A co vaše názory? na obě auta--->
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

microne, ja nevim, ty uz ses asi uplne zcvoknul..

btw. na dalnici se jezdi kurva VPRAVO i kdybys mel vanquish nebo fxx! serou me debilci, co si myslej, ze jsou snad neco vic, jen proto, ze jejich prdel sedi v necem o cem si myslej neco podobnyho jako o sobe.

jinak na druhou stranu, v ty dnesni zaplave aut, ktery se delaj jinak, nez abych ja je povazoval za zajimavy, je mozna i skoro jedno co vyberes. mozna i korejec nebo rumun ti to sluzbu udelaji. dulezity je, aby ses s tim autem umel ztotoznit.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

Frantik je proste frantik :D Se zataku je hezke a funkcni kazde nove auto(temer:D)), ale co po par letech. Myslim ze to nevydrzi ani polovinu co tvoje celi. K suzuky nemam moc zkusenosti.

btw: A ja bych se zase VYSRAL jezdit v pravem, sere me stat CR kde se vsechno rozkradlo a ojebalo a proto je napr. dalnice v takovem stavu jak to je. Kdo v tom pravem ma jezdit,tankodrom, zaplati mi nekdo nahr.dily? NE. Jizda v pravem je utrpeni, jezdim jen tam kde je hezka cesta. Jinak bez vyhrad v levem, pokud se blizi auto, tak uhnu na chvili do praveho a pak hned levy. Az budou hezke dalnice pak nemam problem a souhlasim s tim ze se ma jezdit v pravo, ale tady je to hruza a ja chranim svuj zajem a to je neodjebavat si zbytecne auto
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

tome, i u nas jsou dalnice, nebo jejich casti, kde to v pravem jde uplne stejne hladce, jako v dalsich pruzich. o tom jsem mluvil - hlavne v navaznosti na micronovu formulaci "v tomhle se neuhyba" - to bych tasil katanu!

to co popisujes je uplne jiny tema a v tom jsem s tebou za jedno! tankodrom d1 NENI dalnice! ale treba od pripojeni budejovicky smerem na prahu, kde silnice ujde, se vsichni serou veprostred, nebo nalevo a za to bych proste nemilosrdne trestal! proc mam tyhle buzeranty predjizdet stylem pres dva pruhy tam a pak zas zpet, jen proto, ze jsem slusnej a neseru na pravidla, ktery jsou navic velmi dobre vymysleny?

sorry microne za ot, ale zacal sis ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

ok,ok, souhlas. Jak jsem videl slovo dalnice a po cem vetsinou jezdim ja, tak se mi zatmelo pred ocima, nasral jsem se, asi slabsi chvilka :) . No pokud nekdo jede v levem,pripadne prostrednim,bezduvodne a neuhne, pak je to kokot, to je jasne.

sry za OT, ale v kterem tematu nejaky ten OT prispevek neni.... :)
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Biscuit> mno tak já tak zas ty dálnice nejezdim... ale R4, ta je moje :-) Většinou když se řítim s celi tak si přivlastňuju levej pruh, pravej nemam rád, jsou tam vyjetý koleje od kamionů a ďoury že :-) takže konstantně a bezpečně 140-170, to je příjemná jízda.... ale jen s hudbou na plný kule... cca samozřejmě když vidim že se za mnou řítí nějakej ten nudnej koráb Audi, nebo porsche atp nebo vidim motorku... uhnu, teda rychle škubnu do prava... celi zatancuje, vrah pokračuje a já si zase jedu svojí klidnou rychlostí v levým...
Já zase nesnášim ty trouby co furt přejížděj z pravýho do levýho a předjížděj se jak dementi... to sem nikdy nepochopil... beztak levej pruh je vždycky bezpečnější než pravej... v pravým je víc aut za sebou že 8) Kašlu na to kolik je povolených, já jedu tak, že nikoho neohrožuju a to auto má velmi dobrý brzdy...
Vlastně i do Plzně teď na sraz sem si fičel v levým stejně konstantně 140-170, taky sem pustil pár no 2 auta... ale to jen proto, že nad 170 v celice už má člověk pocit rychlosti světla :lol: pak už je to "šum-svistu" a tohle je tak akorát...
DS4 by mělo bejt ale konstruovaný tak, že 190 by měla bejt celkem pohoda a tichoučko :-) přibližnej pocit z rychlosti jako v celice ve 140 počítám... respektive, můžu se se za tim vrahem s 3-4litrovýma žroutama pustit a "trošku" ho poškádlit :-) přitom moje spotřeba bude pořád kolem 10l :lol: :lol: ekolog

Mno ta DS4 se mi fakt líbí, neni vůbec tak sexy jako celica VGen, ale oproti těm hnusům co se prodávaj to je až moooc pěkný a fest praktický... motor nemá chybu... převodovka taky ne... Citroen si to dává s DS3 na Rally... velmi solidně jako kdysi Toyota a to je další +.... člověk může zase po dlouhý době fandit... Jen mě zaráží, že jsem si tohodle auta nikdy nevšim, prostě těch aut je jak šafránu... a pro koho? pro koho? by to auto mělo vlastně teda bejt jinýho než pro mě? :lol: Neni to taková provokace jako celica, ale je to taková "menší provokace" člověk si může vytvořit aspoň trochu podobnej vztah k těm pěkně poskládaným plechům jako u celi, nemůže začít nudit...
Jen fakt nechápu jak se dá z toho mrňavýho motůrku vytřískat 200ps... takový škvrně... oproti 3sGE.... nebo Boxerovi.... táhne od 2000 - 7000 wow...

TomasGT20> přesně, nebudu si kurvit auto v pravým a hra "škatulata hejbejte se je strašná... pořád narážet na auta co se připojujou, nebo jedou jak šneci... nene... radší klídek v levým.

Tak tohodle týpka sem nečekal že ještě uvidim... je tu :-) a je skoro stejně dobrej jako ten němec... ty vošoustaný hnědý manšestráky... :bomb: :banana: Taky mam rád manšestr... mam 2 podobný hnědý jako on :-) supr recenze...
http://sportmn.com/cs/video/citroen-ds4-1-6-thp-test

Má to vychytávky mimo jiné... vícepolohová loketní opěrka mňam :-) zásuvka s koncovkou "jako doma" 230V bez nutnosti tý debilní redukce v loketní opěrce, Bluetooth music... pěkně ze smradfounu TuneIN- BassDrive a jedem... mno taky by nemusel vypadat vůbec špatně závod versus GT86... ten poslední s celicou VVTI Zejdyho se nepoved... tohle by mohlo bejt zajímavý 8) nevim na který auto bych si vsadil... řek bych že jsou celkem vyrovnaný... ATM Boxer 2.0 200ps vs. 1.6 THP turbo 200ps

Mno tady jsme měli micro-srázek 13/07/2009 a DS4 se připrdelila na stejný místo koukám :lol: bahňák :-) ale dobrá fotka k porovnání...
Obrázek
Obrázek
http://www.autorevue.cz/test-citroen-ds ... ticleStart
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

no ty fotky, to je vtipny.. neni to znameni? :lol: :lol:

hele ohledne ty dalnice, nechci te teda jako poucovat, ale na dalnici se jezdi v pravym pruhu a levej se ma pouzivat jen na dobu nezbytne nutnou k predjeti - tzn. ze je spravne "klickovat". a je to spravne i z duvodu, ze mas o deni na silnici vetsi prehled a navic te takova jizda vic zamestnava a udrzuje ve strehu. a bezpecne je v obou pruzich asi stejne - nejvetsim predpokladem bezpecnosti je rozumny odstup, aby clovek i v momente kdy zachrape, dokazal bezpecne ubrzdit.

SAMOZREJME, tam kde je silnice takova, ze auto v pravym trpi, drzim se i ja vlevo, to uz jsem psal.

pisu o tom znova proto, ze mi hodne vadi i fakt, ze kdyz chci jet po dalnici rychle(ji nez se smi), musim casto riskovat - tzn. "nalepit" se na jedouciho si "svoji pohodu v levym", aby on pochopil, ze chci pred nej a laskave mi uhnul. z praxe vim, ze kdyz ho dojedu v pravym, tak on najednou pohodar nevi co ma udelat, protoze ceka jestli ho pred sebe pustim, nebo se ho chystam podjet.

jenze ceska povaha veli lidem delat hlavne vse aspon trochu jinak, nez podle pravidel. a protoze vetsina lidi nema rozlisovaci schopnost na to, aby pochopila, ze nektery veci podle pravidel jsou fajn a sofistikovany, napravy se u nas asi tezko dockame :-(
______________________________

a ted k tematu: a proc microne neuvazujes o ojetine? proc chces mermomoci novy auto? kdyz vezmes obnos, kterej bys dal za toho citrona, sezenes za to preci i neco zakonite lepsiho, jen s nekolika km na tachaci.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Celica“