Celica TS vs Honda S2000

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Peter32
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: úte 21.12.2010, 19:24

Celica TS vs Honda S2000

Příspěvek od Peter32 »

Čau, zajímalo by mě srovnání těchto dvou vozů, ideálně od někoho kdo s nimi má osobní zkušenost...Samozřejmě vím že Celica má o 50 koní mín a je fwd,ale na druhou stranu je všeobecně považovaná,snad ješte s Integrou type R,za nejlpši fwd co je,proto mě nezajímá ani její rychlost ani zrychlení,ale porovnání "feelu" na vozovce, jestli člověk sedí podobně nízko nad zemí,jestli je S2K syrovější a Celica naopak komfortnější atd atp...asi tak nějak tuším že S2000 je taková ještě sportovnější TS, ale de právě o to o kolik sportovnější, jestli je ten rozdíl markantní, či zda je Celica TS, co se jízdních vlastností tyče,aspon na podobné,né-li téměř stejné úrovní co Honda.Díky za každej názor :) .
Peter32
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: úte 21.12.2010, 19:24

Příspěvek od Peter32 »

díky moc za všechny komentáře :bigups:
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Jednou se mi stalo, že jsem během si během jednoho týdne četl něco o S2000 a pak viděl jednu v provozu a jinou zaparkovanou někde v Nuslích -- docela náhoda... Prostě jich je málo a asi tu není nikdo, kdo by s ní měl doopravdy nějakou zkušenost. Co si tak vybavuju ze čtení, je S2000 docela vybíravá -- kdo umí řídit, užije si to pořádně, kdo ne, dostane jen slabší čajíček anebo špatně skončí. To svým způsobem platí u každého auta... Ale zadokolky přece jen mají pro zábavu větší potenciál.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7651
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

peter: bud rad, ze ti tu kdekdo nepise plky.. nicmene v teoreticke rovine, jsou to auta, ktery bych do jednoho pytle nehazel a s2000 je o kus vejs, dle myho teda
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Celica“