Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Sahy
Navigátor
Příspěvky: 137
Registrován: sob 28.06.2008, 16:03
Bydliště: Brno

Příspěvek od Sahy »

Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

za pár dnů má celi narozeniny...
bude jí 23--- tak jedna zářijová.... dostane novou kůži kolem řadičky a ještě jí dáme nový pravý očíčko... z kterýho si vypreparujeme jen vrchní kryt, kterej jí chytila rez...u víčka, už dáááávno ale teď je čas na exchange, no možná až na jaře... vlastně lesnost je skvělá :-) :lol: nejdůležitější je mít matroš doma... pak už jen překonat tu lenost... a to trvá :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jene.S »

Po dlouhé době zase jednu z výletu. A pak, že to není praktický auto! Ani v lese by nezklamalo!!!

Obrázek
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

na ten fotak v mobilu uz bylo mene svetla a auto trosku zasvinene, ale nastesti to ten fotak nepobral :lol:

Obrázek
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Příspěvek od Zíbi »

Tady jedna z podzimní vycházky.


Obrázek
ST 182 2.0 Gti
Uživatelský avatar
Zemi
Manager Týmu
Příspěvky: 435
Registrován: sob 24.06.2006, 20:49

Příspěvek od Zemi »

Kluci ci je tahle Celica? Siri se o ni famy ze vubec nejede... Budu ji muset pomoci... :(

Obrázek
UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

608 37 28 48[/b]
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Ahoj, podle té bílé šipky a znaku nad nápisem toyota je to celda po Alešovi. Byla po laku, párkrát poťukaná a motorově fakt moc nejela.
Co vím, tak se na ní měnilo těsnění pod palicí.
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pe ... er_id=4960
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... ht=#172897
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Zemi píše:... Budu ji muset pomoci... :(
Mno ... me bys taky mohl pomoci ...
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Houfis
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11.05.2012, 12:15
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Houfis »

Zemi píše:Kluci ci je tahle Celica? Siri se o ni famy ze vubec nejede... Budu ji muset pomoci... :(

Obrázek
Ahoj všichni, mluvil jsem dnes se Zemim a dozvěděl jsem se, co se zde a na tuning foru píše o mém autě. Tuto celicu jsem koupil už někdy v únoru od Aleše, pak stála asi půl roku v garáži a měl sem dost práce, abych to dal do slušného stavu. Co se výkonu týče, je to celkově slabší než Impreza GT (211ps), teď běží na 0.9 baru a auto znatelně ožilo. Na okruhu jela skvěle v porovnání s jinými vozy, samozřejmě nemám možnost to srovnat jinými GT4, ale řekl bych že jede tak, jak má. Každopádně jestli má někdo o tomto autě víc info tak budu jedině rád.
ST185 CS
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

podle fotky ta celi jede.... musim konstatovat :lol: sice tak nějak divně, ale jako že jeeeeede :lol: :lol: ale dále bych podotknul, že jede jaksi smykem, tedy divně... to já jezdim rovně... prostě dopředu... :lol: :lol: spíš mě udivuje že je tak vysoká... velmi vysoká nad pozemní komunikací... já sem byl vždycky pro zvyšování auta než na snižování.... ne dolu, ale nahoru... 8)

Zibi> supr fotka, ale vypadá spíš než na podzim na léto :-) 5g rulezzz kdy už se konečně někdo dopracuje k tomu, že začne znova dělat pop-up...??? nebo nám budou pořád servírovat ty hnusy? sice vim, že to je v plánu, ale ten čas už nadešel a to dávno... GET BACK POP-UP, kdopak bude první...
Tys byl na srazu, mam dojem.... máš jednu z mála v krásným stavu, važ si jí na váze 8) GTi optical optimal economy business machinery by Yamaha- immortal engine.... 3SGE
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Příspěvek od Zíbi »

Na srazu jsem byl:) Jsem rád že se fotka někomu líbí. Je to focený v půlce října. Celica ještě neni z daleka v tom stavu v jakym bych si jí přál...je tam ještě práce jako na kostele a ještě spousta peněz co do ní zmizí. Každopádně jí chci dostat do originál top stavu.
ST 182 2.0 Gti
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Zibi: nemusí bejt jako originál, ale má bejt lepší než original... mam tu navíc kupříkladu crystal clear blinkry do nárazníku, hned to prokoukne... a k tomu pozičky diamantový... lehce jetý po mně... já si na tom ulítávám, takže tenhle pack je na prodej... mimochodem pozvolna končí Depo jako výrobce lapmp s timhle modelem celicy... takže... kdo dřív přijde ten dřív jede...

+ 5g nedokáže tady skoro nikdo ocenit... lidi buď záviděj a nebo pohrdaj že je taková nádherná babuška... s tim nic nenaděláš, už ani tady neni moc nadšenců, ale já tu budu vždycky, a když nás tu bude víc, co chápou tu krásu... pak ALL Right... :lol:

nejde o love.... nejde o prachy.... jde o to jí mít... :choon: je to jedna z věcí pro co žít... V GEN, prostě tahle kárka má gule... malý caparty baví jako nic... mávaj, usmívaj se... maj radost z toho auta... proč nedělat radost dál... když nikdo neudělá auto co by dělalo okolí větší radost a vyvolalo úsměv? to auto je unikátní, drsný, veselý a srandovní zároveň...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Příspěvek od m.kunsky »

Microne plne s tebou souhlasim a mam ty same skusenosti s moji 5g je to jedinecne auto.Tenhle mesic delam technickou a pak zimni spanek.
Celica 1.6
Fixal
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 22.03.2012, 15:24

Příspěvek od Fixal »

Souhlasím s micronem. 5 gen je, alespoň pro mne, srdcovka.

Když jsem ji tehdy před víc jak půl rokem viděl, musel jsem ji mít, tu nebo jinou, ale musel. Od té doby mi dělá radost. A nejen mě; kluci i holky (i ty velké :) ) mávají a chodí se dívat a přítelkyně mi zprvu brala klíče :)
Zatím mě odvezla kamkoliv. I tam, kde i novější auta nedojely.

A ten zvuk..

Je to skvělé autíčko a neměnil bych :)
Celica ST182
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Příspěvek od Zíbi »

Absolutně souhlasím :) Moje celi už spinká, ale přepadají mě absťáky takže pokud se ještě ukáže sluníčko tak vyjede a možná udělám ještě pár fotek. Dnešní auta mi připadají strašně neosobní takový odtažitý, zatímco celica je auto s duší. A co se vzhledu týká tak se jí u mě nic nevyrovná, vždycky když se ploužíme po městě tak se skoro všichni otáčejí, možná to je tím že tu jiná 5.gen. nejezdí.
ST 182 2.0 Gti
Odpovědět

Zpět na „Celica“