SeeJ. Photography/VIDEO

cokoliv co Vás zaujalo v kategorii foto a video, jednotlivé vkládejte, více fotek linkujte...
Odpovědět

Líbí se vám moje tvorba?

Ano
3
100%
Ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 3

Uživatelský avatar
SeeJ.
Manager Týmu
Příspěvky: 437
Registrován: pon 25.08.2008, 16:56

SeeJ. Photography/VIDEO

Příspěvek od SeeJ. »

Tak to hodím i sem! :)

Je to něco z mojí produkce, tak třeba se vám to zalíbí;)

První video je z akce Autochip Tuning Show BRNO 2012
http://www.youtube.com/watch?v=clwe7zOSwWE

A druhé video je z víkendové KSA - Klub Sportovních Aut 2012
http://www.youtube.com/watch?v=3378VqL_MdY

Nezapomeňte si to přepnout do nejvyšší HD kvality a příjemnou podívanou;)
[/list]
Toyota Celica AT160 4th Generation, 4age-power
Toyota Corolla E9 1.3 Hatchback 4-door

Facebook - SeeJ. Photography
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

ty tež musíš být všude :D :D
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

budu strasne krutej, ale neber to jako moje machrovani. sam jsem neudelal ani desetinove dobry video v pomeru k tvejm ;)

prvni video je slabsi, asi i diky horsimu pocasi - hodne prepaleny nebe, aby byly videt kary, chtelo by to hdr snimani. hudba taky slabsi, zbytecne provareny rnb vyvareniny :-)

druhy me bavi vic, je i vic na co koukat. hudba taky zajimavejsi - min se tlaci do popredi, min otravuje a pritom ujde ;) mnozstvi fadeoutu hudebni stopy uz mi ale prislo moc veliky a pusobilo to ke konci na me uz docela otravne a stereotypne - nejakej napad s audio efektama v tech prechodech by tomu pridal koule. strihy vizualu sice taky ne uplne napadity, ale vetsinou to nijak nerusi. na druhou stranu to zas jde temahle serepetickama snadno presladit a i docela pokurvit, kdyz se to prezene, takze vlastne +, zes to nijak nepreplacal a nerusi to ;)

co pouzivas na stabilizaci pri pruletech a panovani? podle toho, ze to neni uplne hladky, bych si tipnul na sikovnou praci s nejakou nahrazkou (tripod?). nebo snad neco levnejsiho, nebo diy primo na bazi steadycamu? zajima me to, protoze na pravej steadycam fakt penize nemam (precejen do toho spis zkousim strkat nos a nemyslim, ze to se mnou dopadne nejak seriozne v tomhle).

a na co nahravas? dslr? vyrobce a typ? to druhy video mi prislo takovy vic saturovany.. na moje oko az moc.

kazdopadne prvni video u me 60% a druhy 80% a velkej respekt, ze to tady nekdo dela aspon na takovyhle urovni ;) jen houst :-D
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

hmm, to neni vubec spatne, ohledne sony vegas, jake pouzivas kodeky?
Program jako takovy se mi libi, ale vzdy mi to zabije ten fakt, ze v podstate do niceho jineho nez vmw formatu se mi to nepodarilo exportovat, vzdy byl nejaky problem s avi kontejnerem, at uz to bylo divx nebo x264, muzes prozradit, jak konkretne ten vegas pouzivas, kodek, kontejner, kvalita, rozliseni?

Dik moc

2biscuit:
Canon 7D
Sigma 10-20
Glidecam HD 2000
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
SeeJ.
Manager Týmu
Příspěvky: 437
Registrován: pon 25.08.2008, 16:56

Příspěvek od SeeJ. »

biscuit:
dik za kritiku! Používám Glidecam, což je něco jako flycam. DSLR Canon 7D. ty rozhýbané záběry mám díky tomu že s ním ještě neumím na 100% a druhou rukou si ho vždycky rozhoupu, ono než se s tím vším člověk naučí :wink: moje první 2 videa, takže jak říkám, nějak se začínat musí...

Luke_Luke:
Pouzivam Sony Vegas 11, a dá se tam nastavit vpodstatě cokoliv, v jakém formátu, i jakou velikost chceš vyrenderovat, když si najedeš na properities, a pak při renderu si ještě zvolíš co přesně potřebuješ...
Toyota Celica AT160 4th Generation, 4age-power
Toyota Corolla E9 1.3 Hatchback 4-door

Facebook - SeeJ. Photography
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

no neni zac :-) jsem takovej stoural obecnej ;)
hele docela pekny naradi. ja zkousel neco s canonem 500d a ted jsem poridil i sony hx9v, protoze ten dela skvely videa na takovyho pindoura! ale uvidim.. prosel jsem si velkym rozcarovanim ze stabilizace a nataceni z ruky a ted se snazim nejak tyhle zakladni zjisteni teprve zpracovat a vzit s z nich ponauceni a zacit neco "seriozne" tocit. zatim to vidim jen na nejaky liny krajinky a se zrcadlovkou casosbery. dneska mi udelalo hroznou radost, ze nemusim na casosbery kupovat externi spoust, kterou uz jsem skoro objednaval, kdyz jsem zjistil, ze pro canony existuje alternativni firmware, kterej to umi :-)

sorry, ze jsem se tak rozjel trochu mimo, ale mam radost, ze tu nekdo dela videa a vim, kde se treba tady budu moct zeptat, kdyz se s necim budu mordovat ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
SeeJ.
Manager Týmu
Příspěvky: 437
Registrován: pon 25.08.2008, 16:56

Příspěvek od SeeJ. »

v pohode, jo krajiny sou taky fajn, bych potřeboval ještě slider + stativ :D
Toyota Celica AT160 4th Generation, 4age-power
Toyota Corolla E9 1.3 Hatchback 4-door

Facebook - SeeJ. Photography
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

moc pekne, klobouk dolu ;)

jsem zvedavej, jestli pristi rok uvidime na mezinarodnim srazu KSA nakou GT86 :lol:
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
SeeJ.
Manager Týmu
Příspěvky: 437
Registrován: pon 25.08.2008, 16:56

Příspěvek od SeeJ. »

Přidávám další dvě videa, třeba se budou líbit!

Sraz Mustangů SK

http://www.driversweb.cz/clanky/Videa/5 ... nase_video


Oldtimer Festival 2012

http://driversweb.cz/clanky/Zajimave/Ol ... nase_video
Toyota Celica AT160 4th Generation, 4age-power
Toyota Corolla E9 1.3 Hatchback 4-door

Facebook - SeeJ. Photography
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ostatní“