kotouče fantastico microno

Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

kotouče fantastico microno

Příspěvek od micron »

No tohle téma teda rubrika je trochu divná, zavání komercí...

Ale tak dám sem svý doporučení, dokonce vyzkoušený cca 3-4 roky a ještě s referencí z tohodle servisu, http://www.finecco.cz/
kde konstatovali když jsem si tam přijel nechat jen a pouze vyčistit koberec... "máte nový kotouče, že?" :lol: :lol: :lol: Neee ty jsou cca 3 roky jetý... to jsem si nechal pro sebe... :lol: :lol: profíci v uvozovkách mě rozesmáli. otevřete mi haubnu, ať se na to mrknu :-).... aaaa rozvody by to chtělo udělat... že... no comment :-) stupid max, koberec vyčistili dobře a rychle, ale teda vojebat by celi chtěli... vyprcat z ní prachy--- govno :-) už dááávno nejsem amater, ale poznám amatery servisu za 5 minut... a to ani nemusim nic vidět... stačí pozorovat

No ale jak na ty kotouče? Aby to nebyl tuzing a aby i blbstein prohlásil že jsou nový... mno... 1x za rok vezmeš štětec a barvu na elektrony MOTIP wheel spray silver a prostě kotouče natřeš... a ejhle ony vypadaj jak nový (líp než nový), nereznou... no to je teda vynález... :lol: sic byla barva učrena na elektrony, ale sem se hodí víc a drží, drží... neni to obyč barva, vydrží i extrem teploty, kyselej déšť a vypadá no no comment... nový kotouče :lol: ta barva neni normální, ona se vžírá... a požírá tu rez... dokonce to i bublá když se vpíjí... kvalitka a doporučuju.

Dneska jsem je zrovna natíral.... už tam byly miniaturní stopy rzi... i když v servisu prej že jsou nový, ne teď teď jsou nový :lol: :lol: fotky dám až bude čas... ten fakt nemá chybu. A sprej vydrží na celej život :-) no měl bych si vyluxovat... mě bych... ale tak zase tu mam spolubydlící zvířátka :-)
Obrázek

No ještě k tomu servisu... ne bál bych se tam celi nechat... sršela tam energie stupidity a vojebávání... borec přišel a čuměl na auto... nic neřek, byl jak mrtvola... díval se celi do očí a nic neřek, pak prohlásil kolik že stála ta renovace podlahy.... narovinu... řikám 6... i s blatníkem, no to bysme zvládli levnějc a líp blablabla... netuše jak to vypadalo předtim, že :-) nejsem fakt zvědavej na chytrý kecy tohodle typu... a už vůbec aby byly vedený proti člověku kterej to auto zachránil, a všechno udělal naprosto profesionálně... nejen čelo auta renovovaný... bok atd... to sem se fakt urazil... takže tady max čištění koberce... víc ani prdlajs---jen hromada keců + absolutně nesympatický lidi. díky za koberec papa---
+ ještě proběhla debata na téma rozvodů: " ne tyhle rozvody se nepotkaj, to mi věřte..." tak to byste se asi divil pane... každý rozvody se můžou potkat" " Jop ale já řikám, že tyhle ne... tohle je pánové system YAMAHA a ty se nepotkaj, věřte tomu, nebo ne, ale o tomhle motoru 3SGE víte prdlajs..." ....bez komentáře... z druhý strany. To, že by se potkaly nezkoušejte na mě ani ze srandy, tahle možnost totiž neexistuje. Chápu že to nechápete, ale je tomu tak. Téma rozvody tímto ukončuju.

mno prostě celi má už dávno privátní servis... na většinu záležitostí, kdy nikdy nebyl problém a další kde se řešej detaily... třeba srovnání volantu... a geometrie + STK :-), což v prvním je trošku problém :-) ale v druhým je děda lakýrník kterej umí, a ve třetím je pepík profi klempíř známej dá se říct bez uvozovek po celý praze... protože umí a umí kouzlit... a jestli nějaký šmejdi nadávaj na jeho práci tak mě tohle fakt sere, on to auto zná jak svý boty, a udělal by pro něj všechno i to poslední--- je to vlastně jeho reklama. Takže 3 servisy.... kde se všichni navzájem znaj, je to překvapivý, ale znaj... proč? protože všichni dělaj kvalitně. Já sám jsem se divil, jak je možný že znáš pepu? ty vole? servis numero uno muj je úplně mimo lokalitu profi klempíře pepy. Jak je tohle možný? ptám se? No on je prostě dobrej... nevim já tam posílám všechny auta... zajímavý... bez reklamy si 1 človíček udělá renomé po celý praze... a v týhle době, to je setsakra fain.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Péče o vzhled - detailing“