Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně

Tlachání o všem - bez zaměření!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Beaver píše: ...ale moje kuchyň vypadá takto...
Ještě před pár týdny mi to vypadalo podobně 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Beaver píše: sestavovat kuchařku receptů pro elektrické vařiče a rychlovarnou konvici :)
Buď v klidu ;) v rychlovarné konvici se dá vařit snad úplně všechno - od párků, přes instatní polívku až po puding... :lol: Vrátíte se do studentských let ;)
Nebo si pořiďte gril a máte vystaráno - každé jídlo flákota na grilu - to chlapa přece nemůže urazit :mrgreen:
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

jako je to komik ten toyocare... dnes budu slušnější, ale prostě hází špínu všude kolem, jen ne na sebe... lidi se styděj, jako gabko... já nemam osobně nic proti nikomu, nějaký národnosti atp shitům.... člověk jako člověk... ale kreten, takovej kreten jako je toyocare to je moc :lol: :lol: moooc :lol: :lol: ani špetka že by se styděl... ani špetka pokory, ani špetka omluvy, ani špetka hovna... odpad 8) doufám že nebude bydlet v micronesii... tady by ti to nevyhovovalo vole... max 14dní, pomožte mu někdo se stěhováním.... :lol:

víš chlapče (chalane)... ono tak nejde o to, neudělat chybu... ano, každej může udělat chybu - i já udělal mistakes... a stopnul jsem vše kdysi... ale ne každej je takovej kripl, aby byl takovej retardovanej ignorant... bez špetky pokory... takových kurviček je ale jen málo, pomalu chcípaj... jako ty... pomalu... ale na každou se dostane 8) ty se prostě neomluvíš...

uděluj si jinou přezdívku, ale věř, že nejen muj search engine v mý hlavě tě odhalí... vždycky se prozradíš.... už si předved hodně :-) já tě blokovat nebudu... proč já sem proti cenzuře... a sem rád že mi nikdo nevymazal sprostý slova... ale nemysli si, že budeš ingonginto pod jiným nickem... jsi hnus :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=slfBapQodlo
pěknej záběr z jeřábu

http://www.sportovnivozy.cz/19838-nissa ... ion-z-brno
moooc pěknej kousek--- sice moc přetuněnej... na muj vkus fikus, ale ale ale zajímavá číča... tak jsem se vlastně dostal omylem k tý kočičce sfinx... "silvia"
http://www.annonce.cz/detail/nonstop--m ... fqn16.html
tady je další silvie...
:lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

ToyoCare Doporučuji ti se tu už vůbec neregistrovat. Aniž bych o tom cokoliv víc potřeboval vědět, tak ty nemáš nárok cokoliv si vyprošovat. Nejdřív vrať peníze a pak se koukejte ty i celá vaše famílie omluvit. Každopádně jsi to byl ty, kdo ten kšeft domlouval, takže ty za to neseš veškerou osobní odpovědnost i kdyby tu kuchyň vyráběli třeba v Mongolsku. Aby bylo jasno tak byznys má svoje pravidla. Jestliže jsi dohodl nějaký termín, tak měl být dodržený, jinak funguje standartně penále z ceny. Soudě podle zpoždění, tak to aby jsi tu kuchyň dal zadarmo. Takové zmrdy jsem už bohužel potkal taky a zdá se jako by na vás nic neplatilo. A pamatuj si, že jestli chceš podnikat touhle cestou, tak můžeš mít v životě hodně velkou smůlu a nasrat člověka co to s tebou pořeší jinak než přes soudy. Pamatuj si, že na každou svini se už vaří voda v kotli.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
123
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: úte 13.09.2011, 09:44

Příspěvek od 123 »

ked na verejnom fore nenapisem ze mi to je luto este to neznamena, ze to tak nieje,, nikto z vas mi nevidi do hlavy aby mohol napisat nieco co nevie. RIESI SA TO.
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Myfune a 123 no tak :roll: to si můžete řešit po telefonu tady je téma Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

nechcete tříkolku?
http://motorky.bazos.cz/inzerat/1117188 ... ikolka.php

Prodám vrak doma dělané tříkolky viz.foto, cena dohodou - levně. Více info. na telefonu.

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Uživatelský avatar
ondrik
Řidič
Příspěvky: 265
Registrován: ned 15.05.2005, 13:11
Bydliště: Povazska Bystrica, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ondrik »

Beaver píše:Vím, asi tě to moc neutěší, ale moje kuchyň vypadá takto :D

Obrázek
Beavere, nemas tu vodu nejako vysoko od zeme? Mala by byt cca 10cm nad odpadom, ak bude moc vysoko pod linkou, nenasrobujes tam rohove ventily a ked nasrobujes, tak hadicky z baterie budu tak ohnute ze casom prasknu...
aspon z obrazka mi to tak pride...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

Jimmi píše:
Beaver píše: ...ale moje kuchyň vypadá takto...
Ještě před pár týdny mi to vypadalo podobně 8)
Já jsem na tom též podobně, půl roku mi nikdo nechtěl zapojit plyn a když ho zapojili, tak neutěsnili a týden sem ho doma čichal než to došli opravit.
Jentak mimochodem, je možné že je v panelu dřevo, nebo sem sousedům provrtal kuchynskou linku?
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zmaxxx »

Ahold píše:
Jimmi píše:
Beaver píše: ...ale moje kuchyň vypadá takto...
Ještě před pár týdny mi to vypadalo podobně 8)
Já jsem na tom též podobně, půl roku mi nikdo nechtěl zapojit plyn a když ho zapojili, tak neutěsnili a týden sem ho doma čichal než to došli opravit.
Jentak mimochodem, je možné že je v panelu dřevo, nebo sem sousedům provrtal kuchynskou linku?
V panelu jako takovém ano, pokud dřevem "zaplácli" díry (výseky pro vodu apod) a doplnili lepidlem; do dřeva se taky upevňovaly vypínače a zásuvky; dřevo se taky nachází ve výplních "mezi" panely...asi soudruzi nebyli přesní. U mě v ložnici má tato "spára" 11cm :shock:
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

ondrik píše:Beavere, nemas tu vodu nejako vysoko od zeme? Mala by byt cca 10cm nad odpadom, ak bude moc vysoko pod linkou, nenasrobujes tam rohove ventily a ked nasrobujes, tak hadicky z baterie budu tak ohnute ze casom prasknu...
aspon z obrazka mi to tak pride...
Hmmmm, nevím, z hlavy si nepamatuju jak vysoko to je udělaný (ale zkusím změřit až tam zase budu). Ale spíš to tak bude jen působit, protože ten výklenek v rohu má tu spodní hranu minimálně o 10 cm níž, než má být linka. Možná ho ještě zazdíme, nebo jenom dozdím pár kusama YTONGu na úroveň linky a prsknou se tam poličky na koření nebo tak něco (nad tím by měl být rohový odsavač par, rohovou plynovou desku už asi neseženeme, všechny se přestaly vyrábět :( )
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

borec je dobry cestin :lol:
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Doohy
Navigátor
Příspěvky: 80
Registrován: pon 02.05.2011, 13:17

Příspěvek od Doohy »

Zamčeno

Zpět na „Pavlačová plenárka“