Bílý kouř

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
Prevít
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 15.09.2011, 13:19

Bílý kouř

Příspěvek od Prevít »

Chci se jen zeptat, jestli vám taky jde hodně bílého kouře z výfuku když je motor studený, všimnul jsem si toho už i dřív, ale teď na mě i protijedoucí auto blikalo. Voda se mi nestrácí, kouř nesmrdí ani po oleji ani po fridexu.Je to jenom hustý bílý kouř(PÁRA) A cca po 2-3 km už je to v pohodě. :roll:
Miroslav Faltýnek
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: úte 20.03.2007, 17:18

Příspěvek od Miroslav Faltýnek »

Tohle mě dělalo když jsem měl ruplou hlavu, ale může ti to třeba dělat sražená voda ve výfuku, tenkrát mě to tvrdili v Toyotě servisu, mrkni k výfuku když nastartuješ zda ti kape z výfuku voda
Prevít
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 15.09.2011, 13:19

Příspěvek od Prevít »

No ruplá hlava to se musela strácet voda, ale mně to netlakuje ani voda neubejvá a že by se tolik vody nasráželo? No z kraje jsem si taky říkal, asi voda z katíku, ale žádný jiný auto mi to nikdy nedělalo, tak neví, asi si budu muset zvyknout na specifika.
Uživatelský avatar
Martas99
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: pon 08.08.2011, 20:33
Bydliště: praha

Příspěvek od Martas99 »

Zalezi jak jezdis,ja ted mam auto rozebrane a vzdycky prejedu kousek od garaze a z vyfuku to uplne tece,takze nakondenzovana voda to byt muze a kdyz to ohrejes tak jde para
110 R 72 alias 130RS
TOYOTA PREVIA 97
BMW 116i 09
bylo- camry 2.0 TD, 110LS,120GLS,peugeot 309,mitsubishi lancer,skoda felicia,MB124 CE, hyundai accent,hyundai elantra,honda hr-v
Uživatelský avatar
martin.v
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 28.09.2011, 08:16
Bydliště: košice

biely dym -para

Příspěvek od martin.v »

Ahoj este Ti pri starte dymi na bielo?
Prevít
Člen Týmu
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 15.09.2011, 13:19

Příspěvek od Prevít »

Ještě stále, ale bohužel jsem zjistil, že asi bude prdlá hlava, po sundání paroží, mi kapala voda z druhého válce s prvního výfukového ventilu, zatím jsem to zkusil vyřešit takovým tím utěsňovačem do nemrzky, ale asi dlouho to nevydrží. Mám tady druhý motor, který byl taky přehřátý a nemá ani kompresi pořádnou, takže asi skusím rozebrat a podle stavu popřípadě zgenerálkovat a pak vyměnit. :idea:
Odpovědět

Zpět na „Previa“