OT - chladič - "přelisování" horní / spodní části

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

OT - chladič - "přelisování" horní / spodní části

Příspěvek od MichalS »

Ahoj,
mám obecnou otázku - pokud někomu praskne třeba horní plastová část chladiče je možné ji nějak vyměnit aby to "stálo za to" a nebo na tyto myšlenky rovnou zapomenout ?

Některé chladiče na 5g občas prasknou - jsou z nažloutlého plastu a obvykle hodně vykřehlé. Kdysi jsem jeden doma s vlasovou prasklinou, ale bylo mě řečeno že se tento plast nedá svařovat :(, chladiče z černého plastu jdou svařovat vpohodě.

Z několika totálek chladičů jsem odkuchal spodní a horní části - byly bez poškození. Skladuju si to na půdě ale otázka je jestli to vůbec lze nějak kvalitně sestavit. Muselo by se to odpáčit "zub po zubu" plochým šroubovákem a pak malým svěrákem postupně slisovat ale nevím... asi bych to takto nedal raději ani zadarmo. Samozřejmě že je možné chladič pak natlakovat třeba na 2Atm ale je otázka jestli to vydrží.

Otvírám toto téma, protože zde někdo prodává mix ND ze 4g a všimnul jsem si že pán také zachránil spodní a horní část, tak jestli to má vůbec cenu skladovat.
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

myslim že sis sám odpověděl :) kdo by se stim sr*l ? podle mě až příliš moc práce pro příliš málo muziky

když už tak si přihřeju polívčičku, kdyby měl někdo zájem tak mám na 5.gen 2,0 funglovej chladič za 1700 i s dokladem a zárkou(asi ještě 1,5roku)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

garfielld píše:myslim že sis sám odpověděl :) kdo by se stim sr*l ? podle mě až příliš moc práce pro příliš málo muziky

když už tak si přihřeju polívčičku, kdyby měl někdo zájem tak mám na 5.gen 2,0 funglovej chladič za 1700 i s dokladem a zárkou(asi ještě 1,5roku)
Už jsem chtěl kupovat :) nakonec mě spadnul do klína fungláč :D
Odpovědět

Zpět na „Celica“