Toyota land cruiser 120 3D- pomalý rozjezd

máte pozitivní / negativní zkušenost s nějakou čerpací stanicí? Tak tady jste správně ;)
Odpovědět
ators
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: sob 07.05.2011, 14:29

Toyota land cruiser 120 3D- pomalý rozjezd

Příspěvek od ators »

Dobrý den,
hned na začátek se omlouvám za asi špatné zařazení příspěvku :)
.....
Mám problém s toyotou land cruiser 120 3D. Auto se strašně pomalu rozjíždí a trvá asi tak 5 sekund než se normálně rozjede.

Palivový filtr jsme teď vyměnili a ním to není :(
Uživatelský avatar
Martin_HnN
Manager Týmu
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 15.07.2010, 11:29
Bydliště: Liberecko

Příspěvek od Martin_HnN »

Ma pravdu, jsi zde opravdu trochu bokem, ale vzhledem k tomu, ze neprisla zatim zadna odpoved -> zkus rozsirit popis toho co ti to dela, resp. nedela .... ono rict ... trva chvili nez se to "normalne rozjede" je hoooodne nekonkretni ...
popis jak slapes na plyn, jestli to dela pokazde, za jakych podminek to dela a spoustu dalsich drobnosti, ktere by mohly napomoci ... :wink:

Treba takovy tahac navesu ... ten se take strasne pomalu rozjizdi .. no a nez se normalne rozjede .... :twisted: ... no a presto je to normalni ...

Zkus to vazne lepe popsat .... jestli to delalo i "pred tim" (pred cim?) ... a zkus pozadat nektereho z moderatoru jestli to presunou do jine sekce ...
Jinak doporucuji aby jsi hledal info v sekcich kde maji podobne motory / tedy asi i RAV, Hilux, a ja nevim kde jeste (avensisy a versa maji nejvetsi 2.2, ale doctes se tam toho o motorech vic nez dost ... zkus volbu HLEDAT a uvidis ze nekecam :))
Corolla Verso 2007 / 2,2 D-4D 100 kW
Uživatelský avatar
extremehany
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1451
Registrován: ned 25.12.2011, 00:34
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od extremehany »

a rozjíždíš se na jedničku ? mě se to jednou taky dlouho rozjíždělo a pak sem zjistil že tam mám trojku :D
Toyota Avensis Combi 2,2 D-4D 110 kW 2008
Toyota Auris TS 1,6 VVT-i M/T - 2018
Odpovědět

Zpět na „Palivo“