Land Cruiser 3D Prado 120

vše ohledně modelové řady Land Cruiser
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Land Cruiser 3D Prado 120

Příspěvek od micron »

Tahle kárka se mi začíná fakt líbit... jako druhý auto k celice by se mi fakt líbilo... vysokej coupe jeep, máme LC 120 kupovanej novej, takže by se krásně testovalo, jestli prodejce neprodává křáp... a jak se chová když má najeto mnohem víc než náš. To auto nemá chybu jako... a ve 3D je to ideálnější, nepotřebuju mega kufr, ani 5 dveří, je pěkně kompaktní a přitom prostornej a krutě pohodlnej.

Jenže je jich táááák mááálo, ukrutně málo aby splňoval mý přesný požadavky. Jen bílá/ nebo modrá metal, manuál a kůže + musel by ho mít čech, sem línej někam jezdit za humny :lol: jiná kombinace neni možná :lol:

Fakt mě udivuje ten velkej kufr a prostor na zadních sedačkách... i když je 3D, design perfektní, dá se říct že už je to a bude klasika.

No pár fotek co sem vylovil... :inlove:
by mě zajímalo kolik jich u nás jezdí... počítám tak že by mi stačila 1 ruka :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Janec
Navigátor
Příspěvky: 96
Registrován: pon 01.08.2011, 21:21

Příspěvek od Janec »

v tom manualu to teda zadna vyhra neni. takove auto jedine automat.. navic jde tam strasne ztuha spojkovy pedal
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

máme 6 rychlostní manuál a nic jinýho nepřichází v úvahu, nejsme retardovaný, abysme měli automat, a na automatech nehraju zásadně :lol: prostě jedině manuál 6
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tady je jeden štuck...
http://www.partnerexclusivecars.cz/inde ... ail&id=333
http://www.sauto.cz/osobni/detail/toyot ... oFrom=list
No černou nemusim, ale budiž... ta radlice je moooc přepísklá, tam bych nechal jen tu menší část... překrejt rezervu PRADO, sundat kouli a hnusný mlhovky a dalo by se dalo by se... 44000km? No tak to bych si prověřil, 6MT 127kw jako doma... asi se stavíme na exkurzi. Raritka tak circa akorát po polski : "ideální stan" :lol:
No na tohodle cruisera by celi nežárlila, toho by tolerovala :lol: fakt chci vidět kolik je v zadu místa... i pes si to rád prověří osobně 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak fogi se díval... náš cruiser má cca 55.000km nalítáno... je teoreticky možný že ten černoch má 44500 ale tohle by se muselo prověřit. Země původu "jiná" podezřelý... a ta černá barva se mu taky nelíbí, je fakt odpudivá, ale i to by se dalo vystylizovat aby nevypadal jak pohřebák... nápad bych měl a dost originální... je to kárka co by se vystajlovat dala, tj. problém je, jestli s tim nejezdil dřevorubec po lese těch 45000km. Jinak neměl připomínky, jen prej že KIA dává 7--- ale tohle má styl narozdíl od kia... no ale modrej by byl nejvhodnější (ONLY BLUE original), ta černá nemotivuje moc ke koupi, vůbec... prostě nemáme rádi černou... absolutně
Co ale nechápu je ta přídavná ventilace interieru... to je nějaká spešl vychytávka... na stropě před lampičkama... velmi zajímavý modul
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Fikus
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 14.05.2005, 19:53
Bydliště: J.Hradec

Příspěvek od Fikus »

Tak LC 3dv je bomba. Aspoň tedy pro mě. Viděl jsem ho loni na dovolené v Hrv a chci ho. Dokonce jsme se shodli s manželkou že oželíme 5dv auto a i stěma dvouma prckama by to šlo. Časem uvidíme.
Ave 2002 - zlatá metal, liftback
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No nikdy mě moc nedostávala suzuki... ale asi se vybodnu na LC 3D... a šáhnul bych po Grand Vitaře v benzinu, tahle mě prostě dostala...
Nikdy se mi nelíbila... ale jakmile se poladěj, zatmavěj zadní lampy (taky sem si dal na celice... a vypadaj pak trochu podobně jako na LC 120, tak tak to vypadá fakt parádně. Jak dokáže trocha černýho laku udělat z totálně hnusných světel úplně skvělý světla... paráda ovšem.
Takhle to vypadá fakt okej... 4x4 hezkej design, dá se lehce poladit, rozměry optimální, a ten nápis SUZUKI na rezervě mě rajcuje :-) Prostě auto na delší trasy a když se ladí dáma celi. No a je z čeho vybírat... massive kiss my ASS
Obrázek
Obrázek
Obrázek
a i rypáček je "v cajku"... gut
Obrázek
http://www.sauto.cz/osobni/detail/suzuk ... oFrom=list
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Pořád se mi líbí víc a víc.... a už ho nějakej hňup koupil, no ale je jich dost :-) už chápu jak je to s těma zadníma lumpama 8)
krytky ok.
Obrázek

Barva je pěkná vínová, nebo černá... modrá mohla bejt lepší, takhle by lezla "její modrosti nebeské do zelí" a auta by nevypadaly u sebe moc dobře... tahle vínová je ale brutálně sexy.
http://www.an.no/vis/rubrikk/motorprospekt/2429753.html

a menší Jap/Us značky off-course :lol:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

místo loga grand vitara... japonský "ESCUDO" bodne, ofucky na okna... a tradá :lol: někam do háje borovýho
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

načtěstí suzuki vyjebali s volkswagenem... ale je čas se spojit.... spojit se s partnerem Toyotou :listen: inclusive partnership :lol: come on :whaasup: situace co se suzuki bazuki týče je tvrdá... nic se jakoby neděje, G/V je v prodeji od 2006-2012 a je to celý seklý... kizashi pěkný, ale nezajímavý... koncept byl jinde... jako evoque.... you know what I mean.... concept was reality..... reality was not reality.... shit happens... censoring happens, happens something what kills suzuki at all..... why? ? ? ? bad people, bad management :shock: bad economy, bad people...time to change

there is NO toyota and subaru.... there is only FUJI HEAVY IND. corp. so.... accept suzukis_"know how" 2 and be TRIO! Thanks Fuji :lol: yours magnificence :-) global shittizens naturlich javoll :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Land Cruiser“